Sytuacja na świecie Zakros

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser16794

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

gmkgmk a wyjdzie wam lepiej niż na Pella, może uda wam się 4 cudaki wybudować:) A ja w tym czasie na Pella się waszymi wioskami zajmę
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser15216

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

gmkgmk a wyjdzie wam lepiej niż na Pella, może uda wam się 4 cudaki wybudować:) A ja w tym czasie na Pella się waszymi wioskami zajmę
smiley_emoticons_biggrin.gif

o_O? A kto powiedział że nas interesują tu cudaki ? W bobów niech się inni bawią :p Np: Ty ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

gmkgmk a wyjdzie wam lepiej niż na Pella, może uda wam się 4 cudaki wybudować:) A ja w tym czasie na Pella się waszymi wioskami zajmę
smiley_emoticons_biggrin.gif

Czucz skoro taki dobry jesteś to wejdź na serwer rozwal go i postaw 4 cuda :D
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

gmkgmk a wyjdzie wam lepiej niż na Pella, może uda wam się 4 cudaki wybudować:) A ja w tym czasie na Pella się waszymi wioskami zajmę
smiley_emoticons_biggrin.gif
Wszystko zalezy od punktu widzenia, ja uwazam ze dopoki moglem grac nikt nie mial tam szans a jak zaczalem miec klopoty i zniknalem to sie posypalo. Tak bywa.Ty natomiast nigdy zadnej roli tam nie odegrales. A tutaj jesli moze nie zauwazyles my jestesmy malym niewaznym sojuszem z drugiej 50 tki. Gdzie nam do cudakow.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser13253

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Chłopaki, nie drapcie się. Wiadomo nie od dziś że na Pelli to Milord jest najlepszy.

Dokonałem dzisiaj pierwszej wymiany złoto na surowce, przyznam że ceny dumpingowe, ale powodem takiej sytuacji jest większy popyt niż podaż.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Wszystko zalezy od punktu widzenia, ja uwazam ze dopoki moglem grac nikt nie mial tam szans a jak zaczalem miec klopoty i zniknalem to sie posypalo. Tak bywa.Ty natomiast nigdy zadnej roli tam nie odegrales. A tutaj jesli moze nie zauwazyles my jestesmy malym niewaznym sojuszem z drugiej 50 tki. Gdzie nam do cudakow.

Haha
tam nie masz czasu a na inne światy masz
smiley_emoticons_irre.gif

Spieprzyłeś i za to brak szacunku. Jesteś krótkodystansowcem, trochę kozactwa na początku, poobijać słabeuszy a jak zaczyna się wyższy poziom to spadam bo mam problemy.

Jedynie wariorreaktywacja został i trzyma poziom ze starej gwardii - reszta muszkieterów pouciekał wymyślając przeróżne historie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser13253

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Dobra, nie ma co czekać, czas lecieć z buntem...
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Haha
tam nie masz czasu a na inne światy masz
smiley_emoticons_irre.gif

Spieprzyłeś i za to brak szacunku. Jesteś krótkodystansowcem, trochę kozactwa na początku, poobijać słabeuszy a jak zaczyna się wyższy poziom to spadam bo mam problemy.

Jedynie wariorreaktywacja został i trzyma poziom ze starej gwardii - reszta muszkieterów pouciekał wymyślając przeróżne historie.

Czlowieku co Ty gadasz ja na Pelli juz nie gralem zanim EC sie zaczela, potem w polowie wrocilem i musialem przerwac znowu zaraz po. I od tej pory nie gram. A teraz to juz nie ma po co wracac.
 

DeletedUser15831

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

adia ty co na tym swiecie robisz?
smiley_emoticons_panik4.gif
 

DeletedUser23685

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Mniejsza o to...... Tak z innej beczki, jakiś nobek prosi mnie, żebym przestał go atakować :D już mi pisze, że jakieś wsparcia dostanie Xd a poziom muru-1 :D (CZYT. OD DOŁU)

To akurat jest bez sensu :p nic mi po tym, że zapomnisz i chyba już udowodniłem, że jestem lepszy :p tak więc satysfakcja mi nie potrzebna, za to potrzebne mi sloty na nowe miasta, tak więc wsparcia które byś dostał bardzo by mi w tym pomogły :p
RKGamer dzisiaj o godz. 19:05
Zapomnę o tym i bedziesz mniał satysfakcje że jesteś lepszy :)
Azir99 dzisiaj o godz. 19:01
A możesz dać mi jakiś 1 sensowny powód?? Żebym cie nie atakował??
Azir99 dzisiaj o godz. 19:01
To można w akademii sprawdzić.... Nowy....
RKGamer dzisiaj o godz. 19:01
Dobże ale mnie nie atakuj :)
RKGamer dzisiaj o godz. 19:00
A tu jest stary czy nowy system podboju ??
Azir99 dzisiaj o godz. 19:00
Dobrze wiedzieć, odwiedzę :p i pewnie nie tylko ja.... Rozejrzyj się dookoła wyspy..... Jest tu jeszcze z 5 takich jak ja...... Bo znam większość kolesi z wyspy z innych światów....
RKGamer dzisiaj o godz. 18:58
Ale ja nie kłamiem już sojusz że pkatu jakieś wsparcie mi wysyła ale nie wiem co ja nic nie pisałem czujka :)
Azir99 dzisiaj o godz. 18:56
Tak, co ciekawego? Macie zamiar mi kolona wsadzić? Próbujesz mnie jakoś zastraszyć? Pfff....
RKGamer dzisiaj o godz. 18:55
Bo mój sojusz już o tobie pisze :)
Na pelli ale to dopiero zaczynamy :)
Azir99 dzisiaj o godz. 18:48
Przecież macie najlepszy topowy sojusz na pelli, co ja dla was taki nobek?
RKGamer dzisiaj o godz. 18:43
Nie atakuj mni proszę po co na mnie znajdz se nowego łosia :)
Azir99 dzisiaj o godz. 17:39
ZOstaniesz moją farmą??
 

DeletedUser21225

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Mniejsza o to...... Tak z innej beczki, jakiś nobek prosi mnie, żebym przestał go atakować :D już mi pisze, że jakieś wsparcia dostanie Xd a poziom muru-1 :D (CZYT. OD DOŁU)

To akurat jest bez sensu :p nic mi po tym, że zapomnisz i chyba już udowodniłem, że jestem lepszy :p tak więc satysfakcja mi nie potrzebna, za to potrzebne mi sloty na nowe miasta, tak więc wsparcia które byś dostał bardzo by mi w tym pomogły :p
RKGamer dzisiaj o godz. 19:05
Zapomnę o tym i bedziesz mniał satysfakcje że jesteś lepszy :)
Azir99 dzisiaj o godz. 19:01
A możesz dać mi jakiś 1 sensowny powód?? Żebym cie nie atakował??
Azir99 dzisiaj o godz. 19:01
To można w akademii sprawdzić.... Nowy....
RKGamer dzisiaj o godz. 19:01
Dobże ale mnie nie atakuj :)
RKGamer dzisiaj o godz. 19:00
A tu jest stary czy nowy system podboju ??
Azir99 dzisiaj o godz. 19:00
Dobrze wiedzieć, odwiedzę :p i pewnie nie tylko ja.... Rozejrzyj się dookoła wyspy..... Jest tu jeszcze z 5 takich jak ja...... Bo znam większość kolesi z wyspy z innych światów....
RKGamer dzisiaj o godz. 18:58
Ale ja nie kłamiem już sojusz że pkatu jakieś wsparcie mi wysyła ale nie wiem co ja nic nie pisałem czujka :)
Azir99 dzisiaj o godz. 18:56
Tak, co ciekawego? Macie zamiar mi kolona wsadzić? Próbujesz mnie jakoś zastraszyć? Pfff....
RKGamer dzisiaj o godz. 18:55
Bo mój sojusz już o tobie pisze :)
Na pelli ale to dopiero zaczynamy :)
Azir99 dzisiaj o godz. 18:48
Przecież macie najlepszy topowy sojusz na pelli, co ja dla was taki nobek?
RKGamer dzisiaj o godz. 18:43
Nie atakuj mni proszę po co na mnie znajdz se nowego łosia :)
Azir99 dzisiaj o godz. 17:39
ZOstaniesz moją farmą??

haha
a tu nowy czy stary system podboju?? xd to mnie powaliło
 

DeletedUser17341

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

widać że pierwszy raz gra
 
Do góry