Gracz Roku 2014 Retimno

  • Rozpoczynający wątek Elastynka
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
GR2014_logo.png



Konkurs, który zaczyna być naszą coroczną tradycją, ma na celu wyłonienie jednej osoby z każdego świata, która wyróżniła się swoja postawą i stała się wzorem do naśladowania.


Etapy:
I ETAP - Typowanie kandydatów - 2.12.2014 godzina 12:00 - 9.12.2014 godzina 23:59
II ETAP - Czas weryfikacji - 10.12.2014 - 14.12.2014
III ETAP - Głosowanie na kandydatów - 15.12.2014 godzina 00:01 - 24.12.2014 godzina 23:59
IV ETAP - Ogłoszenie wyników - 31.12.2014


GR2014_regulamin.png

1. W konkursie obowiązuje Regulamin Forum oraz Ogólny Regulamin Konkursów.
2. W zabawie może brać udział każdy gracz, spełniający jej kryteria opisane w zasadach.
3. Jest to konkurs światowy, a nie ogólnoforumowy, każdy serwer ma swój własny temat. Dlatego też należy pamiętać, że swoje typy zgłaszamy w danym temacie światowym, a nie konkursowym.
4. Tworzenie multikont w celu wzięcia udziału w konkursie będzie karane, a takie głosy/typy wycofywane.
5. Do konkursu mogą być zgłaszani gracze ze światów, które istnieją co najmniej 5 miesięcy i nie zostały zamknięte przed początkiem czerwca 2014. Oznacza to, że w konkursie udział biorą niżej wymienione światy:


RetimnoPellaOlimpiaNaksosMaratonLamia
KnossosJuktasItakaHeraklionGythiumEfezAchilles
DelfyKoryntHiperboreaBizancjumAtenyOmegaPhi

GR2014_osobatypujaca.png

1. Musi posiadać konto na Forum oraz mieć napisanych co najmniej pięć postów, aby móc typować Gracza Roku.
2. Typujący musi posiadać konto na danym świecie z co najmniej miesięcznym stażem. Natomiast jeśli gracz posiadał konto na danym świecie, a zostało ono usunięte - również może zgłaszać swoich kandydatów.
3. Jeśli typujący nie będzie spełniał jednego bądź obu warunków - jego głos zostanie odrzucony.

GR2014_typy.png

1. Osoba wytypowana na Gracza Roku musi posiadać konto na danym świecie nieprzerwanie z co najmniej pięciomiesięcznym stażem, dotyczy to także przekazania konta, jeśli takowe wystąpiło. Jeśli gracz otrzymał konto w wyniku przekazania, to również musi się nim opiekować co najmniej pięć miesięcy.
2. Wytypowany gracz musi posiadać konto na Forum. Punkt ten jest niezbędny, ponieważ gracz zgłoszony musi być tego świadomy.

GR2014_typowanie.png

1. Jedna osoba może wytypować dwóch graczy z danego świata tylko jeden raz, podając przy tym:
a) swój dokładny nick z gry
b) dokładny nick z gry osoby typowanej
c) dokładny nick osoby wytypowanej z Forum wraz z linkiem
d) krótkie uzasadnienie swojego wyboru
2. Jeśli osoba wytypowana nie wyraża zgody na branie udziału w konkursie, powinna powiadomić osobę prowadzącą konkurs [profil]Elastynka[/profil] za pomocą prywatnej wiadomości, bądź poprzez napisanie ticketa.
3. Swoich typów nie można zmieniać, jeśli post został napisany, nie może zostać edytowany, a tym samym typy nie mogą ulec zmianie.
4. W temacie zabrania się pisania negatywnych, obraźliwych, nic nie wnoszących do tematu komentarzy - wszelkie takie wykroczenia będą odpowiednio "nagradzane".
5. Zabrania się typowania własnej osoby na Gracza Roku 2014.
6. Wszelkie pytania należy zgłaszać do Opiekunki Konkursu podając nazwę świata, na którym problem/ pytanie/niejasność wystąpiły.

GR2014_glosowanie.png

1. W głosowaniu może wziąć udział każdy zarejestrowany gracz, posiadający co najmniej pięć napisanych postów na Forum.
2. Głosowanie odbywa się indywidualnie dla każdego świata, w dziale światowym.
3. Aby głos został zaliczony, gracz musi zaznaczyć swój typ w ankiecie, która będzie publiczna, oraz napisać posta potwierdzającego, w którym zamieści nick osoby, na którą zagłosował.
4. Jeżeli dojdzie do remisu, zostanie przeprowadzona dogrywka, w której wezmą udział gracze o tej samej liczbie otrzymanych głosów. Dogrywka będzie odbywała się na takiej samej zasadzie, jak głosowanie właściwe.


GR2014_nagrody.png


Unikatowa ranga
GR2014_ranga.png

200 sztuk złota dla każdego zwycięzcy,
bonusy: Wyostrzone zmysły na 12 godzin (bez względu na prędkość świata),
Wzrost produkcji dowolnie wybranego surowca o 50% na 3 dni,
50 punktów reputacji,
grafika, którą Gracze Roku mogą się pochwalić w swoim profilu
GR2014_obrazek.png
,
publikacja zwycięzców na łamach Wiki Grepolis.

Zgłaszając się do konkursu każdy uczestnik akceptuje zasady oraz regulamin zabawy.
Administracja zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w regulaminie w dowolnym momencie trwania zabawy i w formie jej odpowiadającej.
Wszelkie pytania i wątpliwości związane z konkursem należy zgłaszać do opiekuna konkursu [profil]Elastynka[/profil]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Gracz Roku 2014 Retimno

"""2. Wytypowany gracz musi posiadać konto na Forum. Punkt ten jest niezbędny, ponieważ gracz zgłoszony musi być tego świadomy."""

60-70% graczy grających w GP, nie posiada kont na tym Forum, i z tego co wiem to nie chce ich posiadać, więc znowu będą konkurować stali krzykacze z tego Forum, paranoja z tym konkursem, jak zawsze.
 

DeletedUser22102

Guest
Odp: Gracz Roku 2014 Retimno

"""2. Wytypowany gracz musi posiadać konto na Forum. Punkt ten jest niezbędny, ponieważ gracz zgłoszony musi być tego świadomy."""

60-70% graczy grających w GP, nie posiada kont na tym Forum, i z tego co wiem to nie chce ich posiadać, więc znowu będą konkurować stali krzykacze z tego Forum, paranoja z tym konkursem, jak zawsze.

Wiesz, osobiście lubię hejtować team i support, jak jest coś nie tak, ale tutaj to już przesada jak dla mnie. Temat wałkowany już drugi rok jak widzę...Jest to konkurs, który organizowany jest przez moderatorów forum, odbywa się on na forum i nie jest bezpośrednio związany z grą (bo odbywa się tylko dla marketu PL). Jego celem nie jest wyłonienie "najlepszych graczy", tylko zwiększenie aktywności obecnych i pozyskanie nowych użytkowników na tym forum, dlatego też wymagane jest posiadanie konta (czyt. jak ktoś nie ma konta i je założy, to może zacznie pisać i się udzielać na forum?).
 
Odp: Gracz Roku 2014 Retimno

GRACZ ROKU, chyba ta nazwa coś mówi, a nie "Spamer Forum", więc niech się określą poprawną nazwą konkursu, chociaż to nie oni organizują i nie ich to wymysł, no chyba że nagrody dadzą z własnej kieszeni

1. Osoba wytypowana na Gracza Roku musi posiadać konto na danym świecie nieprzerwanie z co najmniej pięciomiesięcznym stażem, dotyczy to także przekazania konta, jeśli takowe wystąpiło. Jeśli gracz otrzymał konto w wyniku przekazania, to również musi się nim opiekować co najmniej pięć miesięcy.

A tu warunek, aby można było wytypować danego gracza.....to tak po moim rozumowaniu, no chyba że jest błędne:
2. Wytypowany gracz musi posiadać konto na Forum. Punkt ten jest niezbędny, ponieważ gracz zgłoszony musi być tego świadomy.


Czyli Kocie Felix-ie, na moje rozumowanie, sama nazwa i i wymienione punkty wyraźnie mówią że jest to konkurs na "Gracza Roku" z każdego odrębnego świata, a nie "Spamera Forum.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser22102

Guest
Odp: Gracz Roku 2014 Retimno

a Ja ci jeszcze raz odpowiem :

Jego celem nie jest wyłonienie "najlepszych graczy", tylko zwiększenie aktywności obecnych i pozyskanie nowych użytkowników na tym forum

Jak to nazwiesz, tak to nazwiesz, dla organizatora liczy się efekt końcowy i zrealizowanie pewnych założeń, nie podoba Ci się założenie/cel/zasady konkursu, to nie bierz w nim udziału, olej to itd. Ten konkurs nie ma służyć graczom, tylko administracji, więc nie wiem o co się tak oburzasz...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gracz Roku 2014 Retimno

Tłumaczyłam już ten punkt w głównym temacie konkursu.
Nie jest to konkurs dla supportu czy moderatorów i nie ma na celu rozruszania forum, gracze który zostaną wytypowaniu (zresztą jak mówi regulamin) muszą być świadomi, faktu, iż zostali zgłoszeni do owego konkursu.
 

DeletedUser17151

Guest
Odp: Gracz Roku 2014 Retimno

Popieram użytkowników Kot Felix i Artur06 i zostawiam swoje typy graczy ze świata nie z forum.

1.Mój typ graczy roku
a)gram, przepraszam:) grałem jako zabijaka82, typuję:

b1) Szatis - za dobrą zabawę, za pomocne słowo w trudnych chwilach i AVE:)
b2) SauronAQ - za ciągłe wsparcie i porady dla sojuszników!

pzdr
Zabijaka82
zabijaka82.PNG
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11447

Guest
Odp: Gracz Roku 2014 Retimno

Po zastanowieniu typuję:

1. redka - wiem, że preferuje światy z nowym podbojem, a mimo wszystko potrafi sobie radzić; ma dobre zasady, którym jest wierna i za które bardzo ją cenię

2. Szyfko - jest jeszcze nie bardzo znanym graczem, ale też mającym zasady, aktywnym i sprawiedliwym.

Zastanawiałam się nad manfredem - to wielka legenda grepolis, niestety trochę przysypiająca, ale jednak wciąż wiele potrafi i wzbudza też we mnie wielki respekt i szacunek. Wiem, że zasługuje na ten tytuł, ale ma on tak dużo odznaczeń, że postanowiłam dać szansę innym. Przepraszam Cię Maniuś, ale i tak przecież ustaliliśmy, że się nie lubimy :eek: Niemniej jednak pozdrawiam Cię serdecznie z tego miejsca.

Sporo graczy na tym serwerze potrafi bardzo dobrze grać i jest w kim wybierać,nie z każdym miałam kontakt jednak. No i muszę niestety stwierdzić, że niektórzy zagubili się bardzo i okazali wielką ignorancję jeśli chodzi o poszanowanie zasad, a dla mnie zasady i uczciwa gra to absolutna świętość, priorytet.
 
Odp: Gracz Roku 2014 Retimno

a) swój dokładny nick z gry - OsZczepCS
b) dokładny nick z gry osoby typowanej -
** Adasko ** - Nie trzeba kogoś szanować,by stwierdzić, ze okazał się tu najlepszym dopóki grał jedyna osoba, która potrafiła długo zatrzymać futrzaki i trzeba było się ostro namęczyć,by chociaż wbić kolona dlatego nad tym typem nie musiałem długo myśleć.
Druga osoba - SirCichyBob - złotnik przeciwnicy nie mogą spać po nocach dosłownie i w przenośni do tego niekonfliktowy i opanowany, więc i nad drugim typem nie myślałem zbyt wiele.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Gracz Roku 2014 Retimno

a) Mój nick z gry - Akrymos
b) Moje typowania :) z gry :)
mistyczka11
anaice

Gram w tą grę trochę i pierwszy raz widzę żeby ktoś się poświęcał dla sojuszu pomagał innym graczom. Nie zastawiają ludzi na lodzie. Posiadają OGROMNE poczucie humoru. Z każdym z sojuszu pogadają, wspierają gracza. Naprawdę gra się z nimi świetnie. Nigdy nie widziałem tak życzliwych osób. Znakomicie grają dla wrogów są trudnymi przeciwnikami:) Jeszcze bym mógł tak pisać pisać :)
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Gracz Roku 2014 Retimno

a) Mój nick w grze - Manfred
b) Typuje gracza SirCichyBob oraz gracza **GLORIAN*
c) nie wiem o jaki link chodzi i jak się go tu wstawia

Długo zastanawiałem się nad typem. Z jednej strony świat jeszcze się nie skończył a wg mnie taki konkurs powinna wygrać osoba która posiada wiele cech ale najbardziej utkwiły mi te dwie osoby w głowie: za swój styl gry i kulturę.
Brałem też pod uwagę jeszcze jednego gracza (Adasko) ale niestety już nie gra a nie chce typować graczy którzy zakończyli grę.

Pozostaje mi życzyć powodzenie kolegą w grze no i wygrania w konkursie.

Aha nie typowałem nikogo z mojego sojuszu choć powinienem jednego gracza. Ale jakoś to tak dziwnie typować kogoś z kim się gra. Jednak wole osoby które są po przeciwnej barykadzie.
 

DeletedUser14968

Guest
Odp: Gracz Roku 2014 Retimno

1. moj nik-swietypio27
2.moje typy-adampolska1 i kornik31

adampolska to klasa sama w sobie...wiele duzych bitew za nim...
smiley_emoticons_musketiere_fechtend.gif

kornik31-t1swiata swiadczy samo za siebie
smiley_emoticons_kleeblatt2.gif
 

Adzi90

Zespół Grepolis
Odp: Gracz Roku 2014 Retimno

1. Mój nick-Adzi90
2.Typuje graczy SirCichyBob;marcin13011981(szkoda, że Slewit już nie grasz)

Co prawda wiele mi nicków przychodzi do głowy min(Renatab45;piciuu;redka;*AL BUNDY*;ozdar75;*jon snow*;**GLORIAN*;**LUCKY LUKE**;**Adasko**;Hate-Love;Manfred;Bobrza norka;Wariateq;mariobigo;La Maquina de la Muerte), ciężko było wybrać tylko dwójkę graczy z pośród tylu świetnych graczy.Wybrałem ich ponieważ bez nich sojusz nie osiągnąłby tej pozycji na morzu jaką mamy okazję widzieć
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gracz Roku 2014 Retimno

1. mój nick - slytkt-x
2. nominuję - Vilkord i *darkardo*

Vilkord, niesamowita finezja w akcji na gracza Bastek0211 oraz jest świetnym obrońcą.
*darkardo* z kolei ma wielką wiarę w siebie i tym zasłużył sobie na szacunek całego Retimno, a przynajmniej moich stron.
Sądzę, że wszyscy chcieliby być choć w połowie tak świetnymi graczami jak ta dwójka.
 

DeletedUser18058

Guest
Odp: Gracz Roku 2014 Retimno

a) swój dokładny nick z gry - zimne piwko
b) dokładny nick z gry osoby typowanej - **GLORIAN*
c) dokładny nick osoby wytypowanej z Forum wraz z linkiem - **GLORIAN*- http://forum.pl.grepolis.com/member.php?21200-**GLORIAN*
d) krótkie uzasadnienie swojego wyboru - Co tu dużo gadać... fenomenalny wojownik i strateg
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gracz Roku 2014 Retimno

a. N.F.Z.
1osoba...
b. **GLORIAN*
c. **GLORIAN* http://forum.pl.grepolis.com/member....200-**GLORIAN*
d.
myslalam.... myslalam... i w dalszym ciagu nie mam pojecia... aczkolwiek grajac chwile z ta osoba moge stwierdzic ze graczem jest dobrym, moze charakter ma ciezki, ale co do gry nie mam zadnych zastrzezen

2 osoba hmmm jesli zdecyduje do zerowej to napisze....
 

DeletedUser15554

Guest
Odp: Gracz Roku 2014 Retimno

1. mój nick - La Maquina De La Muerte
2. Typuje - **Adasko**

i bez komentarza :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gracz Roku 2014 Retimno

ok 2 moj glos
a. N.F.Z.
b. Szadzio
c. Szadzio http://forum.pl.grepolis.com/member.php?19959-Szadzio
d. no i padlo na niego....
choc nie powiem mialam pare typow....
ale jedni nawet konta na forum nie maja....:/
a wiec....
kiedys z nim nawet walczylam i dobrze sie bronil;p
teraz gramy razem... zawziety i idzie po trupach do celu;p
troche za bardzo sie chwali;p;p ale da sie przezyc;p
 

DeletedUser19498

Guest
Odp: Gracz Roku 2014 Retimno

Moje typy:

Adasko

Jako jedyny potrafił mi odpowiedzieć na wiadomość prywatną. Za co należy mu się wielki szacunek.

Oszczepcs

Wytłumaczył mi jak się żąda i plądruje wioski. Tyle osób próbowało mi to wytłumaczyć, a tylko mu się udało. Jak najbardziej ten tytuł mu się należy.
 
Do góry