Sytuacja na świecie Pella

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser6313

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Z tym, że jak reszta świata walczyła to Twój sojuz był statystą i rekordzistą w kwestii tracenia miast podczas wrogiej akcji. Czemu wtedy nie mieliście jaj żeby podnieść rękawicę? 5miesięcy budowania się gdzieś na dziwnych morzach i teraz jak zdecydowana większość graczy CBC odeszła/gra z doskuku/nie chce im się, bo i tak wygrali wszystko co się dało to nagle podnosicie łeb i próbujecie się podbudować na forum. Serio? Sojusz, który przegrał WSZYSTKO co było do przegrania jest w stanie wypisywać bzdury? Smutno mi :(


Co wiecej, na prosbe Newton25 podnieslismy ta rekawice i wzielismy wam 8 miast. Poza 1 miastem gdzie byl opor to sie nie popisaliscie z obrona.
 

DeletedUser23822

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Z tym, że jak reszta świata walczyła to Twój sojuz był statystą i rekordzistą w kwestii tracenia miast podczas wrogiej akcji. Czemu wtedy nie mieliście jaj żeby podnieść rękawicę? 5miesięcy budowania się gdzieś na dziwnych morzach i teraz jak zdecydowana większość graczy CBC odeszła/gra z doskuku/nie chce im się, bo i tak wygrali wszystko co się dało to nagle podnosicie łeb i próbujecie się podbudować na forum. Serio? Sojusz, który przegrał WSZYSTKO co było do przegrania jest w stanie wypisywać bzdury? Smutno mi :(

Statystą? O czym Ty mówisz człowieku? Zobacz sobie w rankingi. Jesteśmy na 2 miejscu w obronie, 3 w ataku i 3 w wojownikach... mimo, że przez większość świata gramy 30-40 osobową grupą aktywnych graczy.
Porozmawiamy, jak osiągniesz taki wynik w sojuszu ale bez fuzji. Zrobiliście fuzję 3 sojuszy, gdzie było Was prawie 200 graczy plus jeszcze sojusze, które Wam pomagały...także zastanów się co ty piszesz :D
Co byś osiągnął jednym sojuszem? A no nic nawet byś jednego cudaka nie postawił. I taka jest prawda. Dlatego śmiać mi się chce, jak czytam, co piszesz.
Co do miast, to tak przejmowaliście głównie nieaktywnych. W tym byliście specjalistami...

Nie chodziło mi o podbudowanie tylko o to, że się nudno robiło po prostu.
Co do wygrywania. To ja już swoje wygrałem i nie muszę nikomu nic udowadniać.

Co do podniesionej rękawicy to tak wczoraj Wy wzięliście 8 miast, ostatnio my wzięliśmy chyba 9 i też w większości nie popisaliście się z obroną :D

Dobra. Wystarczy tego.
Ogólnie gratuluje akcji i do następnego ;)
 

DeletedUser18203

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Dobrze jest,cos sie musi dziac:)
Akcja udana.
Gratulowac obrony.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Statystą? O czym Ty mówisz człowieku? Zobacz sobie w rankingi. Jesteśmy na 2 miejscu w obronie, 3 w ataku i 3 w wojownikach... mimo, że przez większość świata gramy 30-40 osobową grupą aktywnych graczy.
Porozmawiamy, jak osiągniesz taki wynik w sojuszu ale bez fuzji. Zrobiliście fuzję 3 sojuszy, gdzie było Was prawie 200 graczy plus jeszcze sojusze, które Wam pomagały...także zastanów się co ty piszesz :D
Co byś osiągnął jednym sojuszem? A no nic nawet byś jednego cudaka nie postawił. I taka jest prawda. Dlatego śmiać mi się chce, jak czytam, co piszesz.
Co do miast, to tak przejmowaliście głównie nieaktywnych. W tym byliście specjalistami...

Nie chodziło mi o podbudowanie tylko o to, że się nudno robiło po prostu.
Co do wygrywania. To ja już swoje wygrałem i nie muszę nikomu nic udowadniać.

Co do podniesionej rękawicy to tak wczoraj Wy wzięliście 8 miast, ostatnio my wzięliśmy chyba 9 i też w większości nie popisaliście się z obroną :D

Dobra. Wystarczy tego.
Ogólnie gratuluje akcji i do następnego ;)

Mistrzu bądź obiektywny. Zapomniałeś jak mieliście dwa sojusze i z 6-7 paktów skierowanych przeciw Ekipie i CF. Nie mieliście żadnego innego przeciwnika.........
W EKIPIE grało 50 osób w CF ok 60 a walczyli na dwóch frontach bo jeszcze z Domkami i Badami. I nawet wtedy dostawaliście lanie i to dość regularnie. Teraz faktycznie część graczy odpuściła, Wy poczuliście się pewnie i trochę pojeździliście po naszych graczach. Szacunek, że jeszcze się wam chciało - należy się uznanie, ale co byś tu nie napisał fakty są takie, że zawsze byliśmy lepsi i ta obecna wasza aktywność tego już nie zmieni. Teraz grają już tylko ci co chcą dograć do końca serwer - średnio im się chce atakować - logują się raczej towarzysko. Prawdziwa rywalizacja zakończyła się dwa miesiące temu. A co do fuzji to co ciebie tak to boli?
Dogadały się trzy sojusze wygrały świat i nie ma tematu. My mieliśmy 200 graczy Wy z WG 500 to i tak mieliście przewagę przynajmniej na papierze. Nie nasz problem, że nie potrafiliście tego wykorzystać.
Trzymaj się faktów.
pozdrawiam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23842

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Nie rozumiem za bardzo po co to wzajemne obrzucanie się błotem.. Przecież to gra, która bez przeciwnika nie miałaby żadnego sensu... Ktoś musiał wygrać, ktoś jest też przegranym. Kto wie, może na kolejnych światach ramię w ramię z tutejszymi wrogami o koronę przyjdzie Nam walczyć :) To mój pierwszy świat, sporo się tu nauczyłem. Mimo przegranej uważam że zabawa była przednia, szczególnie przy kilku nocach zarwanych na synchronizowanie ataków. Wielu Wam zazdroszczę czasu jaki tutaj poświęciliście, innym pieniędzy jakie na premium wydali :) Niemniej jednak po każdej ze stron gracze odpadają, siły mniej więcej dalej zachowują proporcje. Jest jeszcze tu co robić i z kim walczyć. Miłej zabawy wszystkim :)
 

DeletedUser22643

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

i posypaly sie cudaki , teraz poczujcie sie jak WG ktora grala uczciwie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22102

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

No to ten świat nie jest jeszcze taki nudny, 4 cudaki padły, ciekawe czy CBC stać na odbicie :confused:
 

DeletedUser18203

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Jak nie bedzie stac to cala Pella wyjdzie w koronach:)
 

DeletedUser22102

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Jak nie bedzie stac to cala Pella wyjdzie w koronach:)

No nie wiem, przy obecnym zaangażowaniu graczy na Pelli (90% rozpoczęło grę na innych światach), moim zdaniem zdobycie wrogiego cudaka w walce graniczy z cudem.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

zdobycie wrogiego cudaka w walce graniczy z cudem.

czeka na mnie literacka nagroda nobla :D
 

DeletedUser18203

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Cuda padly z tego co widac zdobyte podstepem.
Koronka jest w profilu,ale czy slusza?
Teraz bedzie mozna o nia zawalczyc,mialem isc na nowy swiat,ale juz nie pojde narazie:)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Co nie zmienia faktu ze Mronek zachowales sie nie stosownie wobec sojuszu.
To ze masz jakies ale do kogos nie znaczy ze caly sojusz ma odnosic za to odpowiedzialnosc.
Nie zablysnales przyjacielu.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Zastanawia mnie jedna rzecz, mianowicie WG przez cały czas miała ból o to, że zdobyliśmy cudaki nieuczciwie, bez walki, wykorzystując do tego ich gracza - więc takie zwycięstwo nie jest zwycięstwem prawdziwym. A teraz WG robi dokładnie to samo co my kilka miesięcy temu(tylko na większej ilości cudaków). Przecież od momentu zdobycia korony wpajacie nam, ze zdobyliśmy ją nieuczciwie, a teraz sami próbujecie ją zdobyć w taki sam sposób. Trochę nielogiczne...Wasze zwycięstwo również będzie nieuczciwe(jeżeli wgl. będzie :eek:).
 

DeletedUser16794

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Ten świat wygrał sojusz CBC i tego już nic nie zmieni, a kreowanie WG na jedynych sprawiedliwych na tym świecie jest żałosne. Rzucie to jeszcze w twarz =Last Slashing Legion=, a przypomną wam historię Chomiczka.
 

DeletedUser16794

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

cieszmy się tylko, że nie zrobił nam kolega takiego psikusa jak jeden gracz na Bizancjum. Z tego co wiem raczej życia nie ma na światach gdzie spotyka swoich byłych kompanów z Bizancjum. Ale mronek3 tym się nie musi przejmować bo jak mi pisał to jego ostatni świat (pewnie na tym koncie
smiley_emoticons_lol.gif
) i jest dumny z tego co zrobił.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15027

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Na PSI w dniu w którym zamykaliśmy 4 cuda, ktoś rozwiązał sojusz...
Już mnie nic nie zdziwi.
 

DeletedUser20310

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Zastanawia mnie jedna rzecz, mianowicie WG przez cały czas miała ból o to, że zdobyliśmy cudaki nieuczciwie, bez walki, wykorzystując do tego ich gracza - więc takie zwycięstwo nie jest zwycięstwem prawdziwym. A teraz WG robi dokładnie to samo co my kilka miesięcy temu(tylko na większej ilości cudaków). Przecież od momentu zdobycia korony wpajacie nam, ze zdobyliśmy ją nieuczciwie, a teraz sami próbujecie ją zdobyć w taki sam sposób. Trochę nielogiczne...Wasze zwycięstwo również będzie nieuczciwe(jeżeli wgl. będzie :eek:).
Jest roznica wy nam uwaliliście cudaki wchodzac na konto naszego gracza widziałem rozmowy i wiem dobrze że połowa CBC o tym wiedziała.Natomiast wam rozbił cudaki wasz gracz to troszke co innego.Wogule to już żałuje że tu zajrzałem pozdro
 

DeletedUser22103

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Teraz kolej na mnie tylko muszę się naprodukować.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Mronka nie bronię i go nie krytykuję bo zrobił co uważał za słuszne to w sprawie cudaków.

Ice takiego cwaniaka strugasz przypomnij sobie twojego bana i ineski jak mieliście jednodniowego no nastepnego dnia wam przydzielili na 5 dni dziwny zbieg okoliczności ale to z pewnością też przypadek był ;]



Elektra skoro się już z tym nie kryjesz i jesteś tak bezczelny w sumie nie ma co się dziwić skoro prawda wyszła na jaw ale pochwal się z konta regisa jak czyściłeś po 20-30 miasta i wrzucałeś na forum dzień z wesoła gromadką .

CIEKAWE KTO WRZUCIŁ INNY LINK.
Wszyscy chętnie posłuchają.

najbardziej żałuję w tej grze współpracy własnie z Tobą bo przez Ciebie niesmak wygranej będzie tkwił cały czas.

Teraz spójrzmy Twoje wygrane na innych światach pod różnymi nickami Elektra.
roninbike-dzeta-wygrany swiat
lobakowatylobalek-rho-wygrany swiat
eletra40-efez-wygrany swiat
elektra40-Pella-wygrany swiat
lobakowatylobalek jeszcze nie wygrałeś?:)

Przyznaj się szczera który świat wygrałeś uczciwie.
Tyle ode mnie na tym forum i do zobaczenia gdzieś na innym świecie Twoje nicki są mi znane a Twoja porażkę mam w kieszeni wystarczy mi tylko miasto obok Ciebie. Raz dwa trzy i znikasz Ty :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Jest roznica wy nam uwaliliście cudaki wchodzac na konto naszego gracza widziałem rozmowy i wiem dobrze że połowa CBC o tym wiedziała.Natomiast wam rozbił cudaki wasz gracz to troszke co innego.Wogule to już żałuje że tu zajrzałem pozdro

Warior jesteś dobrym graczem ale jak widać są lepsi :)
 
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Teraz kolej na mnie tylko muszę się naprodukować.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Mronka nie bronię i go nie krytykuję bo zrobił co uważał za słuszne to w sprawie cudaków.

Ice takiego cwaniaka strugasz przypomnij sobie twojego bana i ineski jak mieliście jednodniowego no nastepnego dnia wam przydzielili na 5 dni dziwny zbieg okoliczności ale to z pewnością też przypadek był ;]



Elektra skoro się już z tym nie kryjesz i jesteś tak bezczelny w sumie nie ma co się dziwić skoro prawda wyszła na jaw ale pochwal się z konta regisa jak czyściłeś po 20-30 miasta i wrzucałeś na forum dzień z wesoła gromadką .
http://fotowrzut.pl/tmp/upload/EUKRXECHTG/1.jpg
Wszyscy chętnie posłuchają.

najbardziej żałuję w tej grze współpracy własnie z Tobą bo przez Ciebie niesmak wygranej będzie tkwił cały czas.

Teraz spójrzmy Twoje wygrane na innych światach pod różnymi nickami Elektra.
roninbike-dzeta-wygrany swiat
lobakowatylobalek-rho-wygrany swiat
eletra40-efez-wygrany swiat
elektra40-Pella-wygrany swiat
lobakowatylobalek jeszcze nie wygrałeś?:)

Przyznaj się szczera który świat wygrałeś uczciwie.
Tyle ode mnie na tym forum i do zobaczenia gdzieś na innym świecie Twoje nicki są mi znane a Twoja porażkę mam w kieszeni wystarczy mi tylko miasto obok Ciebie. Raz dwa trzy i znikasz Ty :)

na efezie swiat my DW-H-C-Z ,wygralismy,elektra "zdobyl(la)" koronke od gaci babcinych na miesiac przed zamknieciem swiata ,moga to potwierdzic ludzie ze starsow,bo my tam swiat wygralismy,taka tylko informacja odemnie jesli chodzi o efez to gowno tam zdybyl(la),dzieki Biore to za obiektywny opis:)pozdrawiam marecki
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser12059

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

a co sie stalo ze nagle wszystkich na szerosci wzielo? latwiej jest sie wybialic poki jest czas.... tylko uwarzajcie zeby Was wszystkich zywcem do nieba nie porwali.... powiedzmy sobie szczerze, wszyscy klaskali uszami z radosci jak korone sie udalo zdobyc.... gdyby WG mialo taka mozliwosc jaka mialo CBC to tez by to wykorzystali i tylko by autorzy postow byli by inni ale same posty zostaly by takie jakie sa... Tolek, mowisz ze pozostal niedosyt bo korona zdobyta nie militarnie.... to jak Ci sie nie podobalo w jaki sposob zostala zdobyta to czemu ja nosisz i grasz na tym samym nicku na innych swiatach? gdyby tak bardzo Ci przeszkadzal sposob zdobycia jej to bys jej nie mial albo gral na innym nicku...
wszyscy wieszacie na sobie koty... a szczerze powiedziawszy wszyscy maja za uszami bo kazdy cos krecil....
mowicie o niesmaku.... swiat jeszcze otwarty mozna sie bic ale Wy wolicie swoje filozofie na forum wykladac bo tak jest najlatwiej.... jedyny niesmak jaki ja widze to jest to co wypisujecie tutaj na forum bo to co robicie to jest cyrk.... a najlepsze jest to ze klocicie sie o kilka glupich pikseli....
na koniec Was prosze zebyscie juz przestali sie klocic o to kto z kim spal i za ile sie puscil itp bo jest mi Was zal ze gdybyscie mogli to byscie sie pobili przez glupia gre ktora ma umilac wolny czas.... jak az tak bardzo ta gra budzi w Was tyle negatywnych emocji to sobie pograjcie w bierki albo puzzle poukladajcie...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry