Gracz Roku 2014

  • Rozpoczynający wątek Elastynka
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser19924

Guest
Odp: Gracz Roku 2014

Ja tak tutaj napiszę dodatkowo. Na Naksosie warto poprawić ankietę, bo dwa nicki są z błędem (pomieszane), a inny nick powtarza się dwa razy.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Gracz Roku 2014

Wiesz, nie popełnia błędów tylko ten, kto nic nie robi. A Ty akurat robisz tutaj wiele dobrego, więc te małe wpadki na pewno zostaną Ci wybaczone
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gracz Roku 2014

Dziękuję, dobrze wiedzieć, że ktoś widzi mnie nie tylko w dionizjach :)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Gracz Roku 2014

Sporo osób Cie widzi:)


Propozycja na kolejną edycję: dodać jakąś minimalną ilość posiadanych postów lub staż na forum dla osób, które oddają głosy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22102

Guest
Odp: Gracz Roku 2014

Sporo osób Cie widzi:)


Propozycja na kolejną edycję: dodać jakąś minimalną ilość posiadanych postów lub staż na forum dla osób, które oddają głosy.

Multi i tak będą, no może trochę mniej, bo więcej roboty z postami. W zeszłym roku był wymóg 5 postów i było chyba ok, chociaż forum troszkę zaspamione było nabijaniem 5 postów.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Gracz Roku 2014

No tak, nie kazdemu by sie chcialo wysilac. Ale jak widze te mulciaki,czy mase nowych kont niekoniecznie multi, ale glosujacych na graczy widmo o ktoryh malo kto wie, choc glosujacy tez zapewne do konca nie wiedza na kogo glosuja, to wrrr. Robia to tylko aby pokazac swoja wyzszosc i nie dac tytulu komus, kto na to zasluguje. Tu sie liczy ilosc znajomych i nienawisc jaka darzy sie przeciwnika byle tylko on nie wygral..

Fajnie gdyby byly jakies ograniczenia.


Edit: post 2222, tradycyjnie fajne numerki postow zawsze u Eli xD
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gracz Roku 2014

Multi i tak będą, no może trochę mniej, bo więcej roboty z postami. W zeszłym roku był wymóg 5 postów i było chyba ok, chociaż forum troszkę zaspamione było nabijaniem 5 postów.


Mulciaki zawsze można wykryć i nie ma rozwiązania na to, aby się nie pojawiały :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15508

Guest
Odp: Gracz Roku 2014

No jak piszesz mulciaki da sie ykryc, ale bardziej wkurzaja osoby, ktore nie wiedza co to forum, w sojuszach pojawia sie mass i nagle pelno glosow i jak juz wspominalam - glosuja pewnie nawet niw wiedzac na kogo. Mam nadzieje, ze da sie jakies rozwiazanie ns to znalezc, lub sprobowac?:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gracz Roku 2014

No jak piszesz mulciaki da sie ykryc, ale bardziej wkurzaja osoby, ktore nie wiedza co to forum, w sojuszach pojawia sie mass i nagle pelno glosow i jak juz wspominalam - glosuja pewnie nawet niw wiedzac na kogo. Mam nadzieje, ze da sie jakies rozwiazanie ns to znalezc, lub sprobowac?:)

Z roku na rok ulepszamy regulamin, więc może w przyszłym roku będzie jeszcze lepszy?
Wszystko zależy od waszych sugestii, które są dla mnie niezwykle ważne.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gracz Roku 2014

GR2014_glosowanie.png

1. W głosowaniu może wziąć udział każdy zarejestrowany gracz, posiadający co najmniej pięć napisanych postów na Forum.
2. Głosowanie odbywa się indywidualnie dla każdego świata, w dziale światowym.
3. Aby głos został zaliczony, gracz musi zaznaczyć swój typ w ankiecie, która będzie publiczna, oraz napisać posta potwierdzającego, w którym zamieści nick osoby, na którą zagłosował.
4. Jeżeli dojdzie do remisu, zostanie przeprowadzona dogrywka, w której wezmą udział gracze o tej samej liczbie otrzymanych głosów. Dogrywka będzie odbywała się na takiej samej zasadzie, jak głosowanie właściwe.

Serce się kraja, jak czytam tematy z głosowaniem. Połowa z nich jest nieważna.
Czytajcie na przyszłość Regulamin, bo to nie boli, a może ułatwić wiele rzeczy.
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Gracz Roku 2014

bez sensu jest te pięć postów.
Bez sensu jest propozycja londi, aby gracz który głosuje miał ileś tam postów na forum.
Wydaje się, że organizatorzy powinni zrobić wszystko, aby zechciały zagłosować osoby, które graja w grepo, ale nie sa na forum zarejestrowane, bo takich jest ogromna większość, i to oni są w tej sprawie reprezentatywni, a nie garść forumowych spamerów.
Londi naprawdę to że ktoś spamuje w działach światowych ( np. ja), albo bierze udział w róznych forumowych konkursach i zabawach krzesełkowych, naprawde nie świadczy o nim jako o graczu w grepo, i kompetencji do głosowania na kogokolwiek. Czasami wręcz widac, ze piszące tutaj osoby mają blade pojęcie o grze. Ponadto nie wiem skąd Twoje przekonanie, że niektóre kandydatury są nie takie? zgoenie z regulaminem konkursu, gracz roku to ktoś kogo inni uznają za przykład do naśladowania. Nie widzę powodu, aby członkowie mniejszych nie TOP-owych sojuszy nie mieli prawa zgłaszać graczy, którzy formalnie topka nie są, ale dla swoich kolegów lub przeciwników maja takie walory
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Gracz Roku 2014

Ponadto nie wiem skąd Twoje przekonanie, że niektóre kandydatury są nie takie? zgoenie z regulaminem konkursu, gracz roku to ktoś kogo inni uznają za przykład do naśladowania. Nie widzę powodu, aby członkowie mniejszych nie TOP-owych sojuszy nie mieli prawa zgłaszać graczy, którzy formalnie topka nie są, ale dla swoich kolegów lub przeciwników maja takie walory
Podam przykład Maratonu - tak jest wojna tak samo w grze jak i na forum w głosowaniu. Padła kandydatura u nas, padła od przeciwnika. Najpierw było pare głosów na ludzi od nas. Kiedy przeciwnik zorientował się, nagle zaczęły powstawać nowe konta i głosowanie na swojego byle tylko nie wygrał w tym przypadku Jon-Snow. Ja rozumiem Twoje podejście i to, że regulamin mówi tak czy siak, ale właśnie w tym przypadku taki limit jest wg mnie potrzebny, bo to nie jest głosowanie na kogoś, tylko przeciwko komuś co zostało udowodnione przez naszych przeciwników.. Jeśli zgłasza się gracza, którego kojarzą tylko osoby z sojuszu/paktu, to czy ktoś taki powinien być graczem roku danego świata? Moim zdaniem nie bardzo.




Edit: 5 gwiazdek!:D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19498

Guest
Odp: Gracz Roku 2014

Jeśli zgłasza się gracza, którego kojarzą tylko osoby z sojuszu/paktu, to czy ktoś taki powinien być graczem roku danego świata?

Owszem. Czy to jego wina, że inni gracze go nie zauważyli? To jest konkurs na najlepszego czy najpopularniejszego gracza ?
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Gracz Roku 2014

Kandydatury mógł zgłaszać praktycznie każdy...więc trzeba było zgłaszać swoich "ulubieńców", a nie teraz marudzić, że Ci, co są zgłoszeni wygrywają, bo mają duże znajomości, a dobrych graczy w ankietach nie ma. A nie ma ich, bo nikt ich nie zgłosił, a było na to sporo czasu przecież.
 

DeletedUser19498

Guest
Odp: Gracz Roku 2014

bez sensu jest te pięć postów.
Bez sensu jest propozycja londi, aby gracz który głosuje miał ileś tam postów na forum.
Wydaje się, że organizatorzy powinni zrobić wszystko, aby zechciały zagłosować osoby, które graja w grepo, ale nie sa na forum zarejestrowane, bo takich jest ogromna większość, i to oni są w tej sprawie reprezentatywni, a nie garść forumowych spamerów.
Londi naprawdę to że ktoś spamuje w działach światowych ( np. ja), albo bierze udział w róznych forumowych konkursach i zabawach krzesełkowych, naprawde nie świadczy o nim jako o graczu w grepo, i kompetencji do głosowania na kogokolwiek. Czasami wręcz widac, ze piszące tutaj osoby mają blade pojęcie o grze. Ponadto nie wiem skąd Twoje przekonanie, że niektóre kandydatury są nie takie? zgoenie z regulaminem konkursu, gracz roku to ktoś kogo inni uznają za przykład do naśladowania. Nie widzę powodu, aby członkowie mniejszych nie TOP-owych sojuszy nie mieli prawa zgłaszać graczy, którzy formalnie topka nie są, ale dla swoich kolegów lub przeciwników maja takie walory

Podpisuję się pod tym.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Gracz Roku 2014

Owszem. Czy to jego wina, że inni gracze go nie zauważyli? To jest konkurs na najlepszego czy najpopularniejszego gracza ?
Jeśli ktoś jest dobry, to jest widoczny dalej aniżeli tylko w sojuszu/pakcie, czyż nie?

Kandydatury mógł zgłaszać praktycznie każdy...więc trzeba było zgłaszać swoich "ulubieńców", a nie teraz marudzić, że Ci, co są zgłoszeni wygrywają, bo mają duże znajomości, a dobrych graczy w ankietach nie ma. A nie ma ich, bo nikt ich nie zgłosił, a było na to sporo czasu przecież.

Ja nie mówię, że nie ma tych co powinni, moje zgłoszenia poszły, jest wiele innych osób, które także mogłyby być w ankiecie, ale każdy ma max 2 typy do zgłoszenia. Poza tym nie chodzi tu o tych, których nie ma a powinni, tylko o to co dzieje się z głosowaniem na Maratonie. Innych światów nie oceniam bo nie gram tam.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Gracz Roku 2014

A tego akurat nie kierowałem do Ciebie tylko tak ogólnie
smiley_emoticons_biggrin.gif


Tak sobie przeglądałem tematy z głosowaniami i wiele takich głosów się pojawiło, to postanowiłem je tutaj podsumować:)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Gracz Roku 2014

Hehe, to w porządku:) Wydawało mi się, że odnosisz się do moich wypowiedzi tutaj w temacie:) Sporo osób maa pretensje do typów a przeca mieli masę czasu na zgłaszanie osób jak mówiłeś, dodatkowo były na ten temat ikonki w grze.

I mam kolejną propozycję/sugestię, aby głosować mogły tylko osoby grające na danym świecie.
 

DeletedUser21733

Guest
Odp: Gracz Roku 2014

Moim zdaniem londi trochę przesadzasz.. Od razu będę mówił prosto z mostu i nie będę owijał w bawełnę tak jak Ty. Jeżeli chodzi Ci o Karolinę to jest to gracz deff, a takich graczy nie widać w top atakujących. Przede wszystkim to nie statystyki grają. Jeżeli osoba jest często na grze, potrafi wstawić chociaż te 200 birem pod samego kolona to uważam, że właśnie taka osoba zasługuje na miano gracza roku.

Napisałaś, że pojawiają się konta i głosowanie idzie na Naszą korzyść. Owszem, tak jest i masa sam osobiście pisałem. Wiesz to nie jest podstęp tylko takie zachowanie graczy ma swoją nazwę. Nie wiem, czy znasz coś takiego, ale to się nazywa ZGRANIE. Nie ważne czy ktoś ma 10 miast, czy 100, liczy się to jak potrafi dysponować tym co aktualnie posiada. Nie liczą się statystyki i to gdzie dana osoba jest znana a gdzie nie. Tutaj podam Ci doskonały przykład. Gracz adek176, bardzo dobry gracz, doskonały strateg i osoba prywatnie bardzo fer. Mimo to miasta ma daleko ode mnie i gdyby nie był ze mną w sojuszu to pewnie bym nawet o nim nie słyszał.

Karoliny nie zobaczysz może na froncie, nie zobaczysz również jej wojsk bo kiedy Twój kolon się rozbija to wiesz tylko tyle, że poległaś, a nie wiesz kto wstawił defa na sekundę przed. Dlatego nie oceniaj ludzi zanim ich nie poznasz. My nie jesteśmy cwaniakami, nie podpisujemy paktów, żeby wyciągnąć informacje od przeciwnika, nie zawieramy fałszywych ponów. Była era cudów to jasno się określiliśmy, że z nikim paktu nie podpiszemy. Walczyliśmy przeciwko całej waszej "potajemnej" koalicji. Mimo, że Was było dwa razy więcej to przegraliście na każdej linii. Wiesz dlaczego?? Dlatego, że nie liczy się ilość, liczy się zgranie.

Następnym razem jak chcesz coś napisać to wal prosto z mostu, a nie jakieś bezsensowne insynuacje pod niby niczyim adresem, ale i tak każdy wie o kogo chodzi. Jeżeli się chce coś powiedzieć to się mówi wprost, albo wcale. Powodzenia
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry