Sytuacja na świecie Zakros

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Ale ja nie o tym crocodile piszę. Każdy pewnie ma prawo grać gdzie mu się podoba i gdzie go przyjmą. Przez te trzy dni - dwa były sukcesem iksów z tego co pamiętam. Nie o to chodzi.
Ale żenujące jest to, że zanim "prawdziwe" Bumy wznowiły wojnę, byłe iksy pierwsze poleciały zabierać miasta swoim kolegom, z imponująca zaciekłością. Nic więcej.
 

DeletedUser23702

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Głupoty gadasz, macie kilku dziesięciu pro graczy, reszta to słabiaki jak Kac19 co dużo szczeka a gdybym tylko chciał to by siedział codziennie na buntach non stop, reszta to zbieranina później będziecie kombinować jak tu koronami obdzielić wszystkich lub pozbędziecie się zbędnego balastu...
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Ale ja nie o tym crocodile piszę. Każdy pewnie ma prawo grać gdzie mu się podoba i gdzie go przyjmą. Przez te trzy dni - dwa były sukcesem iksów z tego co pamiętam. Nie o to chodzi.
Ale żenujące jest to, że zanim "prawdziwe" Bumy wznowiły wojnę, byłe iksy pierwsze poleciały zabierać miasta swoim kolegom, z imponująca zaciekłością. Nic więcej.
A co w sytuacji gdy jestem w sojuszu ktory jest zle zarzadzany, ludzie sie nie szanuja, nie pomagaja, kierownictwo przyjmuje nowych po to by ich rozbierac ( tak dzialaly byle xxxx ) i wogole nie czuje wiezi z takim sojuszem. Odchodze z niego. I co mam miec sentyment do graczy ktorzy tam zostali i popierali takie dzialania. Raczej chyba nie. I nie widze powodu by nie grac dla nowego normalnie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23370

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Niektórzy gracze byli tam może 3 dni zwabieni jakimiś obietnicami czy zwykłą ściemą Warriora o jakiejś wielkiej koalicji, do nikogo się nie przywiązali. Weszli, zobaczyli chaos, reset głównej postaci i zamęt. Nic by mnie tam nie trzymało :)
Aligator, no proszę Cię :p Nie bądź rzecznikiem czegoś o czym doskonale wiesz, że tak nie było ;) Ci koledzy którzy atakują teraz swoich byłych towarzyszy, uzyskała od części z nich pomoc w atakach jak byli w iksach, część nawet dostała miasta. Przecież można zobaczyć w statsach jak długo koledzy na R, T lub M byli w poprzednim sojuszu i co przejmowali ;)
Hini ma rację to po prostu kwestia klasy.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Konrad - Jeżeli to do mnie to grubo się pan mylisz :) Ja nic kombinował nie będę bo nie doczekam, niech się Ahmed, albo gm martwi. Sojusz to nie tylko pro gracze - historia pokazuje że "drem team" w grepo nie ma szans powodzenia, dlatego wszyscy kombinują dyplomatycznie i wchłaniają nawet słabych graczy, zamiast stawiać się całemu światu. Osobiście tego nie popieram, ale co będę mącił jak nie wiem ile jeszcze pogram :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Jestem rzecznikiem rozsądku, nie prywatnych spraw. Kto nigdy nie przyjął "jeńców wojennych" - wystąp :)
bum jako sojusz nie może odpowiadać za zachowania poszczególnych osób, zwłaszcza że dla bum nie jest to powód aby ich nie przyjmować lub usunąć z sojuszu
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22861

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

its de shnapi du shne u krokodil

kto pamięta taką piosenkę o aligatorze pierwsza sprawa załatwiona :cool:

druga sprawa przechodzenie graczy nasz sławny marcinek co każdą akademie xxx zakładał prowadził i aż się gotował do wojny z bum jako pierwszy dał przykład jak się bohaterzy rodzą na tym świecie

droga hini ty zajmij się handlem na tym jarmarku jakim podstawowym prawem wypowiadasz się na tematy które cię wykluczają z życia czyżbyś zapomniała jak to sławne Si przyłączyło się do ataków z ofensywą bum nie wybielaj się na forum bo ludzie pamiętają i razem z wariorem na jednym oddechu jesteście wymieniani
 

DeletedUser23702

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Właściwie to moja odpowiedź miała być odnośnie rextrasa coś tam pisał że zrobiliśmy dużą koalicję do obrony a ja bumy się wziąły do roboty to nie było komu bronić.Ale jak by nie patrzeć to ja utknąłem na 60 którejś stronie tej konwersacji i nie doszedłem do końca a nowy post się na końcu wyświetla:(
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

po raz trzeci mówię - nie o to chodzi, że ktoś ich przyjął - to normalne. Chodzi wyłącznie o postawę tych przyjętych wobec byłych kolegów.
 

DeletedUser23702

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

po raz trzeci mówię - nie o to chodzi, że ktoś ich przyjął - to normalne. Chodzi wyłącznie o postawę tych przyjętych wobec byłych kolegów.


Mnie tam to nie boli sporo punktów walki zdobyliśmy na marciku który 300 offa potrafił rozbić na samej obywatelce z moralami 50%, nie ma co narzękać :D
 

DeletedUser23370

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Konrad - Jeżeli to do mnie to grubo się pan mylisz :) Ja nic kombinował nie będę bo nie doczekam, niech się Ahmed, albo gm martwi. Sojusz to nie tylko pro gracze - historia pokazuje że "drem team" w grepo nie ma szans powodzenia, dlatego wszyscy kombinują dyplomatycznie i wchłaniają nawet słabych graczy, zamiast stawiać się całemu światu. Osobiście tego nie popieram, ale co będę mącił jak nie wiem ile jeszcze pogram :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Jestem rzecznikiem rozsądku, nie prywatnych spraw. Kto nigdy nie przyjął "jeńców wojennych" - wystąp :)
bum jako sojusz nie może odpowiadać za zachowania poszczególnych osób, zwłaszcza że dla bum nie jest to powód aby ich nie przyjmować lub usunąć z sojuszu

Ale tutaj nie krytykuję GM, że ich przyjął, takie jego prawo i polityka, tylko nie bardzo mi po drodze z taką postawą graczy, którzy przeszli. Może i są wysoko w statsach i być może są dobrymi graczami, ale niesmak pozostaje. Bo co będzie jak bumy się rozpadną ?
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Ale tutaj nie krytykuję GM, że ich przyjął, takie jego prawo i polityka, tylko nie bardzo mi po drodze z taką postawą graczy, którzy przeszli. Może i są wysoko w statsach i być może są dobrymi graczami, ale niesmak pozostaje. Bo co będzie jak bumy się rozpadną ?
jak co bedzie, nic nie bedzie. Zycie nie znosi pustki, beda inne sojusze.
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

@wsrh - wypowiadam się, bo mogę jak każdy. I chciałam zmienić ten wątek religijny, który tu dzisiaj nawraca, bo temat dotyczy sytuacji na świecie a nie pisania na drzwiach symboli religijnych. Mówiąc szczerze chciałam wrzucić temat który kogoś zainteresuje, co się chyba udało.
I nie opowiadaj bzdur, że SI atakowało Was razem z bumami, bo to po prostu kłamstwo. Nie atakujemy Was, w tej wojnie jesteśmy neutralni co zapowiedzieliśmy zanim się zaczęła. Jak będziesz powtarzał te kłamstwa, to poproszę Aijego o wypowiedzenie się w tej sprawie.
 

DeletedUser22291

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

@wsrh - wypowiadam się, bo mogę jak każdy. I chciałam zmienić ten wątek religijny, który tu dzisiaj nawraca, bo temat dotyczy sytuacji na świecie a nie pisania na drzwiach symboli religijnych. Mówiąc szczerze chciałam wrzucić temat który kogoś zainteresuje, co się chyba udało.
I nie opowiadaj bzdur, że SI atakowało Was razem z bumami, bo to po prostu kłamstwo. Nie atakujemy Was, w tej wojnie jesteśmy neutralni co zapowiedzieliśmy zanim się zaczęła. Jak będziesz powtarzał te kłamstwa, to poproszę Aijego o wypowiedzenie się w tej sprawie.
raczej już rapków nie ma ale na forum widziałem co najmniej 3 ataki SI na nas, więc to nie są kłamstwa
 

DeletedUser23702

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

raczej już rapków nie ma ale na forum widziałem co najmniej 3 ataki SI na nas, więc to nie są kłamstwa

3 ataki to trochę mało na dowód, uwierz mi że i u nas by się znalazły rapki o atakach naszych na SI tylko przeszło bez żadnego echa :)
 

DeletedUser22861

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

no jakoś raporty mówiły co innego chyba że ktoś od was pomyślał że trzeba rozbijać okupację i wysłał atak ale to chyba nie ten świat i nie ten system podboju

a proszę możesz go zaprosić do dyskusji już raz mnie wyrzucili mogą to zrobić drugi raz i co i nic gramy dalej a swoje i tak będę obwieszczał wszem i wobec
 

DeletedUser22291

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

pewnie tak.. ale ja się odniosłem do zarzutu kłamstwa
 

DeletedUser22861

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

3 ataki to trochę mało na dowód, uwierz mi że i u nas by się znalazły rapki o atakach naszych na SI tylko przeszło bez żadnego echa :)

te kolaborant którą stronę ty konfliktu chcesz popierać jeżeli uważasz że SI było w takiej samej sytuacji jak my to chyba gramy na innym świecie może ich przeproś i ze dwa miasta oddaj żeby nie byli źli
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

te kolaborant którą stronę ty konfliktu chcesz popierać jeżeli uważasz że SI było w takiej samej sytuacji jak my to chyba gramy na innym świecie może ich przeproś i ze dwa miasta oddaj żeby nie byli źli

Nie zapominaj, że na świecie są dwa różne SI blisko siebie, które (chyba) nie mają ze sobą nic wspólnego po za nazwą
 

DeletedUser24025

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

rob1s i wsrh1990 klepiecie od kilku dni w koło o tym samym, a różnica w Waszych wypowiedziach polega tylko i wyłącznie na ubliżaniu komuś bo argumenty się Wam już dawno pokończyły.

Osobiście to ani słychu o cyferkach, a były jakiś czas temu jeszcze tu :confused:
 
Do góry