the-west

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Ja na tibię nie wbijam ,jakby co:D

Tam się wybierze delegację :)

kuchar1 - grą tego typu jak plemiona i grepolis trzeba poświęcić dużo więcej czasu i wbrew pozorom im dłużej grasz i i więcej wiosek/polis posiadasz musisz tego bardziej pilnować żeby jakiś zazdrosny sąsiad nie wpadł w odwiedziny i nie podwędził Ci całego dorobku. A nie wspomnę już o wojnach pomiędzy plemionami/sojuszami.

W TW tego nie ma, nie chce Ci się to się nie logujesz, nikt Ci kasy w banku ani ekwipunku nie podwędzi a jak potrzebujesz dłuższe wolne włączysz urlop lub opuścisz miasto i żaden kowboj już Ci nie groźny.
 

DeletedUser

Guest
Ja nie wiem...Wy adminie westa nie ma cie co robić że okupujecie kolejne forum? :p

Co do gry.. No west z pewnością jest innym gatunkiem niż grepolis :>
Ja osobiście poczekam sobie aż grepo się troszkę rozwinie i znikną błędy... bo póki co zniechęca mnie to że stale gdzie grałam były restarty:cool:

Jeżeli chodzi o The West to czekam na nowe aktualizacje, ciekawie się zapowiadają :D
 

DeletedUser

Guest
w sumie to mi nic nie podwedzi.. przynajmniej na razie.. zobaczymy po nastepnych aktualizacjach :cool:
 

DeletedUser

Guest
Też tak myślałem na niemieckim grepolis, i się zdziwiłem. Ale przynajmniej dzięki temu mam jakieś pojęcie o systemie walk tutaj.
 

DeletedUser

Guest
Cholipka, a chciałem być inkoguto tutaj :D

Ja i tam wiedziałem kim jesteś na FTW ;)
P.S.Korony by tu nie przeżył:
§14. Moderatorzy i administratorzy mogą ponadto wystawić ostrzeżenie graczowi, za:

* lekceważenie lub ignorowanie uwag moderatorów/administratorów
* brak poszanowania netykiety
* wyjątkową niedbałość języka, nagminne lub celowe łamanie zasad ortografii lub nadużywanie opcji stylowania tekstu, powodujące spadek jego czytelności.
* wszelkie inne działania utrudniające innym użytkownikom korzystanie z forum.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Ano gra spoczko, na grepo trzeba będzie pilnować bo jeden atak i off albo deff budowany mizernie przez kilkadziesiąt dni pójdzie w las. W the-west raczej nie można stracić przedmiotów, doświadczenia i czegokolwiek poza kasa którą łatwo zdobyć :p
 

DeletedUser

Guest
Kurcze ^^
Niedługo cała administracja się zjawi.Weronika,Onfu,Gah,Frytex, Vilgee...:D
 

DeletedUser

Guest
The-West jest grą innego gatunku, więc nie ma co tu porównywać grepo i westa. Można przyrównać Grepo i Plemiona bo są to podobne gry, jeżeli ktoś nie lubi siedzieć i dużo klikać oraz lubi dziki zachód West jest dla niego :)

Widzieliście adminów westa na tym forum? Krążą plotki że mają jakąś akcję nalot na FG :)
 

DeletedUser

Guest
The-West jest grą innego gatunku, więc nie ma co tu porównywać grepo i westa. Można przyrównać Grepo i Plemiona bo są to podobne gry, jeżeli ktoś nie lubi siedzieć i dużo klikać oraz lubi dziki zachód West jest dla niego :)

Widzieliście adminów westa na tym forum? Krążą plotki że mają jakąś akcję nalot na FG :)

A Onfu i Gah to nie admini?:)rolleyes:)
 

DeletedUser

Guest
ojej admini westa tu? o lol... co oni sobie myślą ...spemery z nich i tyle :p

West jest cool :)
 

DeletedUser

Guest
Ciekawe, czy ktoś z TWT dostanie tu bana :D

No i można im w profilu pospamować.
 
Status
Zamknięty.
Do góry