Cisza

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4218
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser22282

Guest
Odp: Cisza

Oczywiscie ze sa zolte oczy:p a u ktokodyli????;) przyjzyjcie sie;)
Uuu czyli blondi to krokodyl :eek:
 

DeletedUser19498

Guest
Odp: Cisza

Hehe po co jakieś tam ustalenia naukowców czytać :p jest taka kreskówka "simpsonowie" i tam mają zółte włosy :D

A jak się komuś zleją kolory to i oczy są żółte ! Maja dzięki trafnym i bardzo mądrym stwierdzeniom stała się moim autorytetem i mentorem ! Po raz kolejny trzeba jej polać ! Są żółte włosy i oczy ! Naukowcy z całego świata 1000 lat temu zebrali się, aby to potwierdzić, bo dowodów była cała masa ! Matt Groening musiał zapłacić naukowcom, aby użyć ich ustaleń w swojej produkcji ! A że był biedakiem to wykupił tylko pakiet z włosami ! Oczy musiał bez koloru zostawić !

- - - Automatycznie połączono posty - - -

tak to Ty se możez gadać ale nie do mnie.

Nie ma żółtych oczu ani włosów, skoro są to poproszę dowody w postaci tych ustaleń naukowców.

Londi skoro masz żółte oczy oraz żółte włosy, to nie masz się czego wstydzić ! Nawet nie wiesz ile osób Ci zazdrości !
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Cisza

Hehehe jeszcze nie byłam niczyim mentorem i autorytetem :p czytałam gdzieś, że blond włosy to takie żółte włosy ;)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

No dobra jakaś pierwsza lepsza gra i tam masa żółtych oczu :p
oczka.jpg
i ktoś nie wierzy jeszcze w zółte oczka? :p
 

DeletedUser19498

Guest
Odp: Cisza

Hehehe jeszcze nie byłam niczyim mentorem i autorytetem :p czytałam gdzieś, że blond włosy to takie żółte włosy ;)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

No dobra jakaś pierwsza lepsza gra i tam masa żółtych oczu :p
View attachment 4586
i ktoś nie wierzy jeszcze w zółte oczka? :p

Jesteś wspaniała ! Tym postem zamknęłaś usta wszystkim krytykom ! Wzruszyłem się. I co niedowiarki ? Teraz Wam łyso ! Nie martwcie się, są szampony z porostem żółtych włosów !
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: Cisza

Hehe w tej grze jedna postac jest gejem:p i w to wierzy prawie kazdy jej fan!:p
Tak jakas krzysztalowa....
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Cisza

Jesteś wspaniała ! Tym postem zamknęłaś usta wszystkim krytykom ! Wzruszyłem się. I co niedowiarki ? Teraz Wam łyso ! Nie martwcie się, są szampony z porostem żółtych włosów !
Hehe serio? :p

@Patryk
Jakos malo mnie interesuje czy postac w tej grze jest gejem czy nie :p
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Cisza

Nadal domagam się dowodów od naukowców bo Wasze słowa nic nie dają.
Patryk, wydoroślej w końcu.
Maja, pierwsza lepsza gra?:D Na fotkach Shyvanna, Zac, Yoric, Scarner, Veigar, Malphite - to nie są ludzie do końca - a ostatnia Zyra nie ma żółtych oczu:p
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Cisza

Nadal domagam się dowodów od naukowców bo Wasze słowa nic nie dają. No zółty to żółty i tyle :D
Patryk, wydoroślej w końcu. Popieram :D
Maja, pierwsza lepsza gra?:D No jakaś taka gra :D jeszcze z jakas smieszną nazwa ;)
Na fotkach Shyvanna, Zac, Yoric, Scarner, Veigar, Malphite - to nie są ludzie do końca - a ostatnia Zyra nie ma żółtych oczu:p No fakcik ostatnie oczy nie są tak do końca żółte :p a ludzie czy potworki co to za różnica.. tak samo jak blond czy żółty ;)

No jak istnieje żółty kolor, żółte żaby, żółte samochody, żółte słońce, żółty śnieg, żółte farby itp. to pewnie żółte oczy i włosy też istnieją :) . Pewnie jakby przeszukać internety to by sie coś znalazło. Chociaż po co naukowcy mieliby tracić czas na potwierdzanie, że istnieją żółte włosy :p
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Cisza

Wiem, że żółty, to żółty i temu nie przeczę przeca:p
Dokładnie League Of Legends ta dziwna gra się nawywa gdybyś nie wiedziiała, ale coś mi się jednak wydaje, że wiesz:D
No nie są żółte::p duża różnica:D chciałabyś być takim potfffffforkiem?:D

SKoro mówisz, że naukowcy nie traciliby na to czasu, to czemu potwierdziłaś wcześniej, że są takie dowody?:D
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Cisza

wiem, że żółty, to żółty i temu nie przeczę przeca:p no to jak żółty to żółty to żółte włosy istnieją? :d
dokładnie league of legends ta dziwna gra się nawywa gdybyś nie wiedziiała, ale coś mi się jednak wydaje, że wiesz :d tak, wiedziałam od początku co to za gra :d
no nie są żółte::p duża różnica tak prawie żółte :d chciałabyś być takim potfffffforkiem?:d nie chciałabym być takim potworkiem :p bym musiała cały czas rozwalać jakieś wieżyczki czy cos :p poza tym jeden wygląda jak glut a drugi ma jakieś wodorosty na głowie..

skoro mówisz, że naukowcy nie traciliby na to czasu, to czemu potwierdziłaś wcześniej, że są takie dowody?:dno może nie naukowcy, ale jak chcesz dowody to masz jakieś cytaty z książek z żółtymi włosami :d

kiedy astrid, jego siostra o przenikliwych niebieskich oczach i żółtych wężowych włosach, skazała go na fizyczną śmierć, poczuł się… wolny.
pokój 218 znajdował się w skrzydle diagnostycznym. W poczekalni stało biurko z komputerem, bardzo podobnym do tego, którego norman używał w bibliotece, a za biurkiem siedziała młoda kobieta o żółtych włosach i zagubionym spojrzeniu
biała pani wyciąga do mnie rękę, a ja uważnie ją obserwuję. Może i figurę ma jak marilyn, ale castingu to by nie przeszła. Ma mąkę w żółtych włosach, (...)
w zamyśleniu wpatrywała się w słodką małą dziewczynkę o wielkich niebieskich oczach i zabawnych żółtych włosach.
żółte włosy związane w niedbały kucyk, odrosty tłuste jak świeża ziemia, dżinsy i bluza ze snoopym, którego histerycznie radosna mina była nie na miejscu w tej sytuacji.
:d :d
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Cisza

Jutro Ci odpowiem na te spiski bo dzisiaj mi się już nie chce:D
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Cisza

No dobra xD zapomnialam odpisac xD
1. Co ma wspolnego ze zolty to zolty z tym, ze zolte wlosy istnieja?:p
2. Wiem, ze wiedzialas xD
3. Zielony glut to Zac , a ten z wodorostami to pewnie Tresh xD
Za to ja gram koleziem co z drzwiami lazi xD
4. To nie sa dowody xD ksiazki klamia w takich opisach, w realnym zyciu widzialas zolte wlosy naturalne? XD
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Cisza

No dobra xD zapomnialam odpisac xD
1. Co ma wspolnego ze zolty to zolty z tym, ze zolte wlosy istnieja?:p Jeśli żółty to żółty, a blond to też w sumie żółty to wychodzi na to, że żółte włosy istnieją ;)
2. Wiem, ze wiedzialas xD
3. Zielony glut to Zac , a ten z wodorostami to pewnie Tresh xD Dobrze, teraz to będe wiedziała :D
Za to ja gram koleziem co z drzwiami lazi xD Nie rozsypał się jeszcze? :D A co jak korniki go zeżrą? ;p
4. To nie sa dowody xD ksiazki klamia w takich opisach, w realnym zyciu widzialas zolte wlosy naturalne? XD To są dowody. Jeśli autor danej książki napisał, że żółte włosy istnieją to musiał skądś zaczerpnąć pomysł na to :D . Poza tym książki nie kłamią na przykład taka encyklopedia ;) może czasami autorzy troszkę naginają rzeczywistość :D .Także warto pamiętać, że nawet w każdej bajce jest ziarenko prawdy. Czy widziałam żółte, naturalne włosy? Musiałabym się chwilke zastanowić. Wydaje mi się, że bardzo dużo takich osób nie widziałam, a jeśli widziałam to nie dopytywałam czy włosy są naturalne czy farbowane :p . Żółte włosy mają takie małe dzieci :D
.......................... :)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Cisza

Rozwalasz mnie:D
W książkach mogą se być żółte włosy ale nie poza nimi:D
Ja też mogę se pisać książkę i powiedzieć, że są zielone włosy - czy uwierzyysz mi, że takie są naprawdę?:D
A Braumiego korniki nie zeżrą:D ewentualnie jego drzwi o ile dadzą radę, bo te drzwi są z lodu:D
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Cisza

Rozwalasz mnie:D
W książkach mogą se być żółte włosy ale nie poza nimi:D Seerriioo? ;p Niestety, ale nie masz racji żółte włosy nie istnieją jedynie w książkach. Popatrz wyżej na posty moje i Pienty tam też jest sporo o żółtych włosach :D jeszcze np. strony na których są recenzje tych książek ;) .
Ja też mogę se pisać książkę i powiedzieć, że są zielone włosy - czy uwierzyysz mi, że takie są naprawdę?:D Jeśli ktoś pofarbuje włosy na zielono to wtedy takie istnieją :D
A Braumiego korniki nie zeżrą:D ewentualnie jego drzwi o ile dadzą radę, bo te drzwi są z lodu:D Korniki zeżrą wszystko! :D

;) :) :)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Cisza

Heh zapomniałam o tym temacie, a tu ruch cały czas :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry