Dyskusja na temat konkursów

  • Rozpoczynający wątek Squnqs
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser5

Guest
Odp: Dyskusja na temat konkursów

Planujecie jakiś specjalny konkurs na forum lub GT z okazji 5 urodzin Grepolis? :)

Nie planujemy specjalnych konkursów na międzynarodowe urodziny, będzie sporo zabawy z eventem :) Konkursów można będzie się spodziewać z okazji urodzin polskiej wersji językowej, w okolicach lutego.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Dyskusja na temat konkursów

Z tego co widzę, to obecny konkurs jest dośc prosty:) może i ja się w niego nie bawię ale wnioskuję tak po okropnie szybkich prawidłowych odpowiedziach:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat konkursów

Shanqa nie chodzi tylko tu o linie ale głównie o odcień tła po lewej stronie tego screena

Twój widać że jest z wiki
ale ten do odgadnięcia ma inny odcień

a do tego jak go odróżnić od innych odznaczeń np. z budowy cudaków
czy ten fragment i fragmen z cudaka to nie będzie ten sam ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat konkursów

Shanqa nie chodzi tylko tu o linie ale głównie o odcień tła po lewej stronie tego screena

Twój widać że jest z wiki
ale ten do odgadnięcia ma inny odcień

a do tego jak go odróżnić od innych odznaczeń np. z budowy cudaków
czy ten fragment i fragmen z cudaka to nie będzie ten sam ?

Jak już napisałam Ci na PW.
Screen ten pochodzi z zakładki "Perski Podbój", a nie "Odznaczenia".
DLatego tło po lewej sie różni .
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Dyskusja na temat konkursów

Hmm tak się zastanawiałam o czym Wy mówicie, ale to chyba urywek wycięty z konkursu?:)

PS: Kiedy Quiz i 1z10?:)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Dyskusja na temat konkursów

nie za późno??:( quiz no był na koniec września ale 1z10 daaaaawno :(
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat konkursów

Przykro mi, ale konkursy są już rozpisane na kilka miesięcy w przód. Postaram się zrobić, co w mojej mocy! :)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Dyskusja na temat konkursów

Trzymam Cię za słowo i licze na to, że jak najszybciej pojwią się oba konkursy:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat konkursów

wkońcu chciałbym wziąć udział w tym konkursie
bo jeszcze nie miałem okazji
chodzi o 1 z 10
ta rzadko się pojawia
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Dyskusja na temat konkursów

hehe konkurs bardzo fajny i polecam:D Jedną z edycji wygrałam a z drugiej musiałam się wycofać już w finale, zamierzam brać udział w kolejnej o ile będzie:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat konkursów

Jak mi się uda, to ogarnąć, to będzie więcej obrazków :p
Zmolestowałam kolegę i chyba wiem jak ominąć wyszukiwanie grafik przez google :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat konkursów

Jak mi się uda, to ogarnąć, to będzie więcej obrazków :p
Zmolestowałam kolegę i chyba wiem jak ominąć wyszukiwanie grafik przez google :p



Tu na forum są dzieci
smiley_emoticons_headbash.gif


Elastynka
smiley_emoticons_devil.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat konkursów

Jest na to sposób (ponoć) nie sprawdzałam jeszcze :)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Dyskusja na temat konkursów

No dobra, to mam w sumie propozycję konkursu choć zakładam, że na 99% ona nie przejdzie :) Proszę o wyrażenie swojego zdania na ten temat Elastynkę po powrocie z urlopu jako, że bawi się głównie Ona tymi konkursami, Shannqe jako opiekunkę forum, oraz i przede wszystkim potencjalnych uczestników:)
Tak ostatnio mi do głowy wpadło:D

Polegać miałoby to, że gracze dobierają się w zespoły trzyosobowe, no i oczywiście w zapisach podawałoby się wszystkie osoby, które chciałyby wziąć w tym udział. Owe zespoły wymyślają pytania tyczące się gry, forum i wszystkiego co z grepolis związane. Można by to zrobić na zasadzie podobnej do 1z10, czyli x szans, wyznaczamy się po kolei a prawo do pierwszego zadania pytania miałaby drużyna, która jako pierwsza zgłosiłaby się w zapisach. Pytania zadawałoby się do czasu, aż X drużyn pozostanie na placu boju lub osiągnie jakiś próg punktowy, choć jak dla mnie sprawiedliwiej by było w opcji numer 1. W kolejnym etapie ci, którzy mieliby najwięcej punktów mogliby mieć jakiś tam określony bonus lub po prostu prawo do wyznaczenia i zadania pierwszego pytania. Gra aż do utraty szans. Do tego powiedzmy by przyciągnąć ludzi, w konkursie mogłyby brać udział 2 ekipy z teamu(jak wiadomo ogólnie team nie bierze udziału w konkursach a tutaj byłaby taka możliwość). Jedna od początku z tymi, którzy zgłosili się, oraz druga złożona z Olimpiuszy, którzy zawalczyliby o zwycięstwo z drużyną, która wygrałaby drugi etap.
Co do nagród, to w sumie większego pomysły nie mam ale również jeśli chcielibyśmy przyciągnąć na FO więcej osób, to np można by zaproponować dla zwycięzców(tych którzy pokonaliby Olimpiuszy) co miesiąc X sztuk złota przez określony czas, lub do kolejnej edycji konkursu, albo jakieś bonusy na dłużej niż to głównie się dostaje z misji, czy eventów. Dla tych co brali udział w 3 etapie lecz go nie wygrali, może jakieś bonusy do gry za samo dojście do tego etapu + repka na forum.
Do tego można przewidzieć opcję dla tych, którzy nie znaleźliby sobie drużyny, aby wytypowali ekipę, która wygra w konkursie. Czas na takie typy do padnięcia pierwszego pytania w konkursie. Dla tych, co prawidłowo wytypowaliby zwycięzców też jakaś nagroda - reputacja na forum bądź jakiś tam bonus w grze. Byłoby to uzależnione od tego ile osób wytypowałoby właściwie.

Wiadomo, że w przypadku ludzi z teamu wszelakie dyskusje odnośnie pracy i takie tam byłyby zakazane jak to normalnie jest.

W sumie to taki ogólny zarys i moja wizja tego jak miałoby to wyglądać:D
Wydaje mi się, że taki konkurs w którym można by się zmierzyć z teamem przyciągnąłby sporo chętnych do zabawy, jak i również zapewne spore grono obserwatorów. Jeśli opcja by przeszła, to myślę, że sporo dobrej zabawy można wynieść z tego, jak i również sprawdzić się.

Poproszę o opinie i uzasadnienie dlaczego NIE:D

Dziękuję za uwagę, pozdrawiam! :)
 

DeletedUser21386

Guest
Odp: Dyskusja na temat konkursów

To rozszerzona wersja 1z10,ale podoba mi się pomysł zmierzenia się graczy z Olimpiuszami
 
Do góry