Propozycje Tematów

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2739
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Propozycje Tematów

Ekstra, że załapaliście. Taaak, pobawmy się :confused: :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Propozycje Tematów

Właśnie, daj temat i zabawmy się :)
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Propozycje Tematów

Mam propozycje dyskusji o zdjeciach śmiesznych kotów z internetu. Sielietie wrzuca śmieszne koty, Auditore zgaduje rasy a reszta sie zaśmiewa do łez.
chyba o to chodziło :)
 
Odp: Propozycje Tematów

Jeśli chcecie się w to pobawić, to oczywiście dział Off-topic jest Wasz. Myślę, że za dużo zasad nie potrzeba - wystarczy ustalić, że osoba, która zgadła rasę może wrzucać kolejne zdjęcie do odgadnięcia oraz określić co zrobić, jeśli nikt nie potrafi zgadnąć danej rasy. Gdyby nasza pomoc była potrzebna, to zapraszam do kontaktu tutaj: link.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Propozycje Tematów

Ale tu cisza....
To może jusz czas na temat : Dlaczego już nie gram w Grepo
 

DeletedUser

Guest
Odp: Propozycje Tematów

Nie da się założyć takiego temat.... moderatorzy się boją
 

DeletedUser

Guest
Odp: Propozycje Tematów

O to musisz się modów zapytać...
Ja nie wiem, boja się takiego tematu i już
 

DeletedUser23140

Guest
Odp: Propozycje Tematów

O to musisz się modów zapytać...
Ja nie wiem, boja się takiego tematu i już

chyba najwyzszy czas dorosnac chlopaku bo gadasz jak 5 letnie dziecko , masz zal do ludzi ze maja wiecej czasu od ciebie itp ale nic na to nieporadzisz ludzie rezygnuja z gry ale sa nowi ktorzy zaczynaja przygode z grepo , a ty mozesz plakac zalic sie i nic ci to nie da
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Propozycje Tematów

Można poruszyć ten temat np. w Rozmowie Ogólnej, jednak nie będziemy tworzyć nowego wątku poświęconego powodom rezygnacji z Grepolis. Zamiast tego, zachęcam do przedstawiania opinii w poszczególnych tematach w dziale Dyskusje - co zrobić, by polepszyć Grepolis i zachęcić do gry :)
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Propozycje Tematów

Nawet nie ma sensu poruszać takiej dyskusji połowa osób napisze, że przez modków lub inno, usuniecie to i pisanie pójdzie na marne :) .
 

DeletedUser24848

Guest
Odp: Propozycje Tematów

Fajnie byłoby zrobić taką grę "niekończąca się historia". Historia dotyczyłaby pewnego polis. Każdy dodawałby po jednym zdaniu, aż w końcu wyszło by ładne i pewnie śmieszne opowiadanko :D
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Propozycje Tematów

Można napisać np. listę adresów mailowych do graczy. He he. Wtedy sojusze mogłyby kupować dobrych graczy, a ci zarabiać. Hehehehehe
 

DeletedUser21231

Guest
Odp: Propozycje Tematów

Może by zrobić temat : czy unowocześnić grafikę gry ....lub coś w tym stylu
 

DeletedUser6738

Guest
Odp: Propozycje Tematów

temat w którym byłyby zapisane 3 topowe sojusze z każdego świata z uwzględnieniem wszystkich sojuszników tam grających....tak na pamiątkę :D
 

DeletedUser28265

Guest
mam problem nie wiem gdzie napisac wiec pisze tu..
nie moge zmienić kraju zakupu premium
byłem w holandii i mogę kupic w euro,
lecz wróciłem do polski i nie moge zminić nigdzie waluty na zł
POMOCY!!
 
Do góry