Akatuski

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser23685
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser23685

Guest
akatsuki.jpg

Hej, chciałbym krótko przedstawić mój sojusz, który będzie grał na Akcjum. Nie będzie tu żadnych pięknych róż czy jakiś grafik, bo nie o to chodzi tylko o przekaz :p

Startują lepsi gracze z Espady z zarkos oraz paru paru innych graczy.

Jeżeli ktoś jest dobry, wie co to są kliny i umie skutecznie ich używać przy czym jest aktywny/doświadczony i chciałby z nami zagrać na Akcjum to zapraszamy. Pisać mi tu na priv, albo na zarkos. Jak kto woli.

Aktualny skład:

1. Azir99
2. PegazMag
3. Legan22
4. Astrolog I
5. dzosz6
6. SyncMasterPL
7. panzx
8. scina07
9. buziaczeq
10. dpxx
11. valdez1398

Paktów nie będzie. Bynajmniej nie na początkowych etapach, na późniejszym być może, ale maksymalnie 1.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Akatuski

Czyli fajna zgrana ekipka, jak popatrzeć po statystykach to SyncMasterPL i panzx mają doświadczenie, a reszta tylko z Zakros przeciętna :D No ale pewnie zrobicie troszkę punktów, ogólnie ten twój sojusz na Zakros (Espada) wygląda ciekawie.
Powodzenia
Ps. tylko nie wiem czemu idziecie na świat ze starym systemem :confused:
 

DeletedUser23685

Guest
Odp: Akatuski

Czyli fajna zgrana ekipka, jak popatrzeć po statystykach to SyncMasterPL i panzx mają doświadczenie, a reszta tylko z Zakros przeciętna :D No ale pewnie zrobicie troszkę punktów, ogólnie ten twój sojusz na Zakros (Espada) wygląda ciekawie.
Powodzenia
Ps. tylko nie wiem czemu idziecie na świat ze starym systemem :confused:

Ja ze sobą na ten świat nie biorę pzeciętniaków tylko garstkę lepszych graczy ;d skąd ta opinia? Znasz graczy? Jeżeli uważasz, że jestem przeciętniakiem to dawaj na akcjum i mi to udowodnij ;)

Czemu na stary? Sprawdzić swoich sił na tym systemie ;d a jak wypadniemy? Ciężko powiedzieć, ale świat jest szybki, więc powinno być ok ;d
 

DeletedUser24059

Guest
Odp: Akatuski

Hmm dobrzy graczy :) - myślę , że będziecie dobrym sojuszem .

A przypadkiem to nazwa nie powinna być ,,Akatsuki'' a nie ,,Akatuski'' ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Akatuski

A czy na wejściu dostaje się taki fajny czarny płaszczyk w czerwone chmurki? :D

Co do prezentacji to sam w sobie jest średnio przekonująca - ale to tylko moja opinia. :D
 

DeletedUser23685

Guest
Odp: Akatuski

A czy na wejściu dostaje się taki fajny czarny płaszczyk w czerwone chmurki? :D

Co do prezentacji to sam w sobie jest średnio przekonująca - ale to tylko moja opinia. :D

Pewnie, że się dostaje ;) to nasz znak rozpoznawczy :D
 

Załączniki

  • akatsuki.jpg
    akatsuki.jpg
    8,4 KB · Wyświetlenia: 152
  • akatsuki2.jpg
    akatsuki2.jpg
    4,7 KB · Wyświetlenia: 155
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Akatuski

Azir, napisałem przeciętni, bo tak już mówią grpeostats :D, ale to jest opinia tylko jeśli nie mieliście wcześniej żadnych kont.. na innych światach. :D
ogólnie ten twój sojusz na Zakros (Espada) wygląda ciekawie.
Nie robicie tam za dobrych i najlepszych, ale jeśli gracie bez złota to mogę was uważać za dobrych, a nawet bardzo dobrych jak na tak wolny świat.. Ale domyślam się że złocicie a więc piszę że przeciętnie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Akatuski

Ciekawy sojusz ja na razie nas nie będę przedstawiał ale na wszelki wypadek zalogujemy się na drugim końcu świata :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Akatuski

Wiem co mnie jeszcze dręczyło cały dzień! :D

Paktów nie będzie. Bynajmniej nie na początkowych etapach, na późniejszym być może, ale maksymalnie 1.
Powszechnym i kompromitującym błędem jest zamienianie bynajmniej z partykułą przynajmniej. :D
Zapamiętajcie, że bynajmniej ≠przynajmniej. :D
 

DeletedUser23686

Guest
Odp: Akatuski

Ja się nie uważam za najlepszego ale coś potrafię i jadę bez złota ...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Akatuski

Ja się obawiam złotników w tym sojuszu a najbardziej Synca który po kilku dniach będzie mieć 100 ogni więc uważajcie pod nogi cwaniaki :)
 

DeletedUser24134

Guest
Odp: Akatuski

Ja się obawiam złotników w tym sojuszu a najbardziej Synca który po kilku dniach będzie mieć 100 ogni więc uważajcie pod nogi cwaniaki :)

100 ogni w początkowym mieście hmm
Ja już bym zaryzykował pisząc ( o ile to taki złotnik ) , że jako pierwszy dobije do kolona i w 2 miescie bedzie 100 ogni ;p


Co do prezentacji , ciekawa - pierwsza z logo tutaj ;)
Ale również nie ma informacji na jakich wodach sie bawicie ? ;)
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: Akatuski

Slaby ten przekaz;)
Ale dosyc ciekawie bo chociaz sklad wymieniony... brakuje morza i do kogo pisac w sprawach rekrutacji....
6/10
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: Akatuski

A co ma ocena prezentacji do przyjęcia do sojuszu??????????????:confused:

A poza tym to aktualnie nie szukam sojuszu

I nigdy bym nie dolączył do takiego bo to nie dla mnie... a twoja wypowiedz była hamska
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15166

Guest
Odp: Akatuski

5/10, wygląda dobrze, ale brakuje wyśrodkowania tekstu, pogrubienia, innej czcionki itp.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Akatuski

4/10 Może być, tylko brak rzetelnego i długiego opisu, a ten skład jest zbędny w propozycji.
 

DeletedUser26428

Guest
Odp: Akatuski

sojusz w zależności od aktywności graczy jest dobry jak wszyscy grają fer to co udało mi się za obserwować jest dużo cwaniaków co myślą tylko o sobie i mają w nosie sojusz ,służy im jako parawan
 
Do góry