Akcjum Party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser4218

Guest
Odp: Akcjum Party

Wypożyczalnia kolonów? To był mój zaprzyjaźniony sojusz tam.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Akcjum Party

Już lukam :)

Edit:
No ładnie się zmienia...
 

DeletedUser24134

Guest
Odp: Akcjum Party

Co to wszyscy w szkołach / pracy ? ;)
Tylko ja na chorobowym ? ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Akcjum Party

No mnie choróbsko dopiero puściło nic fajnego współczuję:)
 

DeletedUser8673

Guest
Odp: Akcjum Party

To na grypke upsarin stawia na nogi , albo stara metoda 2 litry mleka i kg czosnku/ cebuli - oddech jak z gumowego kapcia ale przecież zdrowie najważniejsze ;)
Znam też zwolenników przysłowiowej 'sety z pieprzem' xD
 

DeletedUser24134

Guest
Odp: Akcjum Party

;) No ja mam nadzieje , ze troszke te sojusze inaczej sie uformują bo jak tak patrze na te m45 to albo masówki albo rozrzutki a do jakiegoś sojuszu trzeba dojsc bo we 2 raczej nic nie podziałamy ;)
 

DeletedUser23534

Guest
Odp: Akcjum Party

To na grypke upsarin stawia na nogi , albo stara metoda 2 litry mleka i kg czosnku/ cebuli - oddech jak z gumowego kapcia ale przecież zdrowie najważniejsze ;)
Znam też zwolenników przysłowiowej 'sety z pieprzem' xD

jest jeszcze stara metoda cukier + cebula
co do drugiej metody to nie wiem czy komus pomogla
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Akcjum Party

Pomału do przodu jak tam u was ja korzystam z tego, że goldownicy chcą surki na targu już 211 golda wpadło ze zbędnego surowca :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Akcjum Party

Pomału do przodu jak tam u was ja korzystam z tego, że goldownicy chcą surki na targu już 211 golda wpadło ze zbędnego surowca :)

Mam tak samo :)
Ja korzystam ze sytuacji, może mojego małego błędu, bo nie będę miał przez kolejne 3 godziny żadnego miejsca w gospodarstwie.
Budynki się budują, wojska przy dużo, ochrona to nie mam gdzie trochę rozbić i nadmiar surki jest. Trochę idzie na rozbudowę wiosek i trochę na handel.
 

DeletedUser24121

Guest
Odp: Akcjum Party

Same masóweczki narazie - wszedłem do AMATERASU, bo w 4 nic nie zdziałamy - zobaczymy jak sie sytuacja rozwinie :)
 
Do góry