Akcjum Party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Akcjum Party

Myślałem, że pijesz do mnie o jakąś głupotę znowu a znając naszą historię wolałem już od początku nastawić się bojowo. :D

Co do mojego wieku masz całkowitą rację... =/ Szkoda tylko, że Ciebie czas nie oszczędził. :rolleyes:
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Akcjum Party

Zawsze jestem pierwszy. ;)
Wszyscy mnie za to lubią... Z wyjątkiem mojej dziewczyny, jej się to średnio podoba. :rolleyes:

Hehehe te Twoje żarty to powalają :D

Jak tam budowanie domków? Podoba Ci się mój nick? Bo Retryk (taki wredny troll) już do mnie babciu mówi :D
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Akcjum Party

Londi mnie nie trudno znaleźć
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Akcjum Party

Super tajny :D

Co do tej babci to ma rację, w końcu tak na Ciebie wołał główny bohater. :D
Zresztą nie tylko o nick chodzi, coś prawdziwego w tym jest, nie? :D <3
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Akcjum Party

No tak, Ty to już mi możesz mówić babciu - wnusiu :D
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Akcjum Party

Co do Twojego niegrzecznego przytyku Makaroniku odnośnie mojego wieku, to sądzę, że bardziej dokuczyłeś tym starszym ode mnie, a jest ich chyba większość. Mój wiek sądzę, że mieści się w średniej grepolis swobodnie, skoro graja osoby 40 letnie i starsze :)

a co do tych zdarzeń, gdy odrobinkę Ci się oberwało ode mnie - to wiesz, wtedy nie wiedziałam, że mam do czynienia z aż tak młodym rozmówcą; dowiedziałam się i jak zapewne pamiętasz odpuściłam
a był czas gdy nasze relacje też były ok, teraz też nie chciałam Ci dokuczyć

w każdym razie na każdy świat teraz gdy się wchodzi, nawet tak jak ja wybierając kierunek losowo, to ląduje się wśród znajomych
dotyczy to chyba każdego dłużej w to pykającego
 

DeletedUser

Guest
Odp: Akcjum Party

Nie odpuściłaś tylko wymiękłaś :D
Nie no głupio żartuję :)

Pod jakim nickiem tu się ukrywasz?
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Akcjum Party

Rozwija się tak samo jak zawsze, szczury zamknięte w jednej beczce drapią który szybciej się wydostanie ;-) a tak ... poza tym ... ciągle te same gęby
smiley_emoticons_lol.gif

I tych co ciągle mówią ostatni raz :D Ciekawe ile osób z retimno tu się znajdzie :D Bo nie wiem czy mogę bezpiecznie z urlopu zejść, hehe :D
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Akcjum Party

No już jest sporo osób z Retimno, a z tego co wiem, wbije więcej z opóźnieniem :)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Akcjum Party

Ciekawe ile osób jutro będzie już podbijać miasteczka :)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Akcjum Party

Nieee, no jasne, ze miasta. Wiec musisz sie postarac przez noc wyklikac mi podboj xD
 

DeletedUser24116

Guest
Odp: Akcjum Party

I tak w końcu odpadną:d
yhym spójrz na staty. Pierwsze top3 to sami złotnicy, zresztą prawie cała topka. A za 2-3 tygodnie rozbudują dobrze miasteczka i faknie by było takie podbić. Ps. Ja mam jedengo złotnika na wyspie ;d obecnie top2.
 
Do góry