Akcjum Party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser4218

Guest
Odp: Akcjum Party

Buuu a ja jeszcze nie mogę się bawić tak :(

Edit:
Chociaż - jakby ognie z transami wysłać do tych co im się ochronka skończyła...
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Akcjum Party

Nie, nie, ta opcja jest już z gory pozbawiona szans po tym jak meczylem sie żeby wykonać ta misje z handlem miedzy graczami.

Lol :D
Tą misję zalicza się poprzez wystawienie oferty na targu np. 100 kamyka i po zaliczeniu ofertę anulujesz :D
Nic nie musisz oddać :)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Akcjum Party

Ja mam schowane u mamusi pod płaszczykiem ochronki jeszcze :D
 

DeletedUser19917

Guest
Odp: Akcjum Party

Lol :D
Tą misję zalicza się poprzez wystawienie oferty na targu np. 100 kamyka i po zaliczeniu ofertę anulujesz :D
Nic nie musisz oddać :)

Wiem, ale ciężko to zrobić jeżeli ta piękna i cudowna aplikacja grepolis co 3min wyrzuca do ekranu głównego:)
A jak wejdziesz na targ przenosisz sie w przepiękny zawieszony obraz który możesz podziwiać do bólu.
Apka tragedia... Ale może jakoś dam rade do polowy lutego az mi lapek wróci :)
 

DeletedUser22901

Guest
Odp: Akcjum Party

Coś w tym jest :D
Wybrałem LO zamiast technikum i niestety nic z tego nie mam więc wybór był dość ograniczony. :D

hehe no ja po technikum ale studia nie dla mnie
ale fakt faktem w szkole zadnych kobitek wiec troche lipa naszczescie 2 ulice dalej liceum bylo :D
 

DeletedUser18668

Guest
Odp: Akcjum Party

hehe no ja po technikum ale studia nie dla mnie
ale fakt faktem w szkole zadnych kobitek wiec troche lipa naszczescie 2 ulice dalej liceum bylo :D

Co wy gadacie , u mnie w techników więcej pań niż panów :D
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Akcjum Party

Taaa ja byłam w LO. Pierwsze, które powstało w tej szkole (szkoła zawodowa) - było nas 18 dziewczyn na 380 chłopaków - raj :D

A co do gry... Kilkoro ludzików co przyjęłam wczoraj do soja - zapomniało sprawdzić, kiedy im się ochronka kończy (tak wiem, też jestem w szoku) i teraz płacz na forum, że już po nich, bo ich wyczyścili :D

Chyba dorobię deffa, będą punkciki u maluszków. Biremki już mam, ale na nich punktów na razie nie zarobię za wiele (tak ja deffowiec :D)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Akcjum Party

hmm pokaż mi kolego, w którym miejscu ja się go o nick pytam. zapytałem tylko czemu tego nie zrobił (nie interere mnie to). po co się napinać ja też mogę powiedzieć, że z 8 na mojej wyspie ze SPQR też sie nie wykazało siłą bojową :)
 
Do góry