Sytuacja na świecie Akcjum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser23685

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

no no, rzeczywiście prawie odbił okupacje :)

Sport..... Proszę cię, nie masz się czym szczycić :p jeżeli dla cb sukcesem jest jako top2 wbić okupacje jakimś wypierdkom z top70 to czy stać was na wbicie okupacji komuś z topki? :p skarżyłeś się, że gra na zarkos straciła sens... Na akcjum jest dążenie do tego samego.....
 

DeletedUser18668

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Dokładnie tak.... Cichociemni idą teraz na nas- Akatsuki, bo chyba boją się konfronatacji z silniejszymi :(((

Mam przeczucie, że wyjdzie z tego takie drugie zarkos- topka, pakty, lejemy słabszych :(

Jeszcze trochę.. :D

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Sport..... Proszę cię, nie masz się czym szczycić :p jeżeli dla cb sukcesem jest jako top2 wbić okupacje jakimś wypierdkom z top70 to czy stać was na wbicie okupacji komuś z topki? :p skarżyłeś się, że gra na zarkos straciła sens... Na akcjum jest dążenie do tego samego.....

Wy zaczęliście o nas marudzić, zapoznaj się z sojuszem KOZACY, to co oni dzisiaj zrobili to masakra xd Wielkie graty !
 

DeletedUser23685

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Jeszcze trochę.. :D

- - - Automatycznie połączono posty - - -



Wy zaczęliście o nas marudzić, zapoznaj się z sojuszem KOZACY, to co oni dzisiaj zrobili to masakra xd Wielkie graty !

Jeszcze trochę do czego? :p aż świat będzie zazielony? ^^

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Jeszcze trochę.. :D

- - - Automatycznie połączono posty - - -



Wy zaczęliście o nas marudzić, zapoznaj się z sojuszem KOZACY, to co oni dzisiaj zrobili to masakra xd Wielkie graty !

Co zrobili koazcy? :p widzę, że tam szelma gra ;d
 

DeletedUser18668

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Wykorzystali odległość która nas dzieliła do okupowanego miasta i spoooro ogni nam potopili, jak odbijaliśmy okupacje :)
 
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

ale coś Ci chyba Azir ten soj nie wypalił widzę , myślałem początkowo ,ze tam gdzie TOP15 siedzicie , a tu patrzę mała garstka graczy , wydaje mi się ,że budujecie komuś wioski , lepiej dołączcie do innego soja , bo szkoda Waszego czasu ;) tylko moja ocena sytuacji z boku hehe :)
 

DeletedUser23685

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

ale coś Ci chyba Azir ten soj nie wypalił widzę , myślałem początkowo ,ze tam gdzie TOP15 siedzicie , a tu patrzę mała garstka graczy , wydaje mi się ,że budujecie komuś wioski , lepiej dołączcie do innego soja , bo szkoda Waszego czasu ;) tylko moja ocena sytuacji z boku hehe :)

Garstka, ale dopiero co rozbiliśmy okupację od topki :p jeżeli zależałoby mi na topce to zrobiłbym masówę jak wszyscy klikając monotonnie "Zaproś Gracza", ale po co? Wolę mieć garstkę zaufanych i wiernych graczy, którzy nie stchórzą, gdy zrobi się gorąco...
 
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

No ja to wczoraj wbiłem i widzę ,że na morzu 64 na razie grozy nie ma , ciekawe jak tam sytuacja się rozwinie :)
 

DeletedUser23685

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

No ja to wczoraj wbiłem i widzę ,że na morzu 64 na razie grozy nie ma , ciekawe jak tam sytuacja się rozwinie :)

Tak jest sojusz w którym grałem na knossos "Banda Chlopaczka", tam sytuacja ciekawie na pewno się rozwinie ;)
 

DeletedUser22087

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Kolon rozbity :D Nie trzeba być w topce żeby dobrze grać ;) Udowodniliśmy to dzisiaj :)
 
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Tak jest sojusz w którym grałem na knossos "Banda Chlopaczka", tam sytuacja ciekawie na pewno się rozwinie ;)

No wiem , też jestem z Knossos , właśnie zamykają za dwa dni hehe :D ale z bandą nie miałem kontaktu , tylko SS :) ale Oni grali razem z tego co wiem :)
 

DeletedUser23685

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

No wiem , też jestem z Knossos , właśnie zamykają za dwa dni hehe :D ale z bandą nie miałem kontaktu , tylko SS :) ale Oni grali razem z tego co wiem :)

Nom ;) ale ja do samych swoich szczególnej sympatii nie żywiłem :p
 

DeletedUser22087

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Jak tak ten twój atak biremami ? przebiłeś się ?

shaiqi.jpg

Ale miasto odbite ;) To się liczy :) Te biremy to przypadkiem odesłałem o się spieszyłem.
 

DeletedUser23685

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Miasto odbite i również dzięki Cichociemnym za luźne podejście do gry i brak komentarzy, które często padają ostatnio jakoś typu:

|Ciach|
- I tak odpadniesz...
|Ciach|

A w tym przypadku doznałem dość miłe zaskoczenie i wielki szacun dla was za luźne podejście do gry i zachowanie pozorów człowieczeństwa :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22087

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Miasto odbite i również dzięki Cichociemnym za luźne podejście do gry i brak komentarzy, które często padają ostatnio jakoś typu:

-
- I tak odpadniesz...
-

A w tym przypadku doznałem dość miłe zaskoczenie i wielki szacun dla was za luźne podejście do gry i zachowanie pozorów człowieczeństwa :)

Dokładnie :) Szacunek do przeciwnika to podstawa a nie wyzywanie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18668

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Prawdę mówiąc nie spodziewałem się więc gratki :)

My pamiętamy że po 2 stronie siedzą ludzie a nie maszyny :)
 

DeletedUser23685

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Prawdę mówiąc nie spodziewałem się więc gratki :)

My pamiętamy że po 2 stronie siedzą ludzie a nie maszyny :)

Dzięki, ale powiem szczerze, że nieźle mi ciśnienie i poziom stresu podskoczył, 3 ołówki doszczętnie zgryzione są ;)
 
Do góry