Sytuacja na świecie Akcjum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser11943

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

I mam stracic materiał na scenariusz dla polsatu....nigdy :)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

|Ciach|

Łoj coś marnie w tej Federacji ze wsparciami.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15508

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Na prv poproszę:D

Dlaczego marnie? Kolon bez obstawy?
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Raczej nie ma kto pomogać, a w kilka osób to mało zdziałają.
 

DeletedUser23534

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Na tym etapie gry trochę ciężko.
Nie przejmiesz w dwie osoby miasta sojuszowi, gdzie jest tyle osób
i w dodatku odbija okupację większość.

Przy takiej dwójkowej grze najpierw zdobywa się kilka łatwych miast by było czym obstawiać, potem można wykorzystać morale jeśli są (nie koniecznie ten serwer ma być przykładem). Grałem w taki sposób i wiem że można sporo namieszać na serwerze w dwie osoby i bić duży sojusz.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

No przecież tego nie neguję. Ale to się nie zdobywa miast silnego przeciwnika od razu.
 

DeletedUser23534

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

No przecież tego nie neguję. Ale to się nie zdobywa miast silnego przeciwnika od razu.

A po czym oceniasz czy sojusz jest mocny czy nie ? Przecież na początku serwera ciężko to ocenić, najważniejsze by nie dostać kolona od liczebnego sojuszu bo ciężko będzie go odbić w dwie osoby. Potem już jest z górki i jakoś leci.
 

Adzi90

Zespół Grepolis
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Jeśli się nie gra,a morale są to można nieźle krwi popsuć komuś.Ciężko się samemu gra lub w dwie trzy osoby na początku świata natomiast w późniejszej fazie tych dwóch, trzech graczy może rozdwać karty na morzu niezależni z kim przyjdzie im walczyć
cnfy7elqh8dotnsdp.gif
 

Sapcio

Zespół Grepolis
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Tak dla przypomnienia :).
Temat: Sytuacja na świecie Akcjum służy do rozmów o tym co dzieje się na świecie, natomiast sprzedaż praw autorskich, kolejna seria odcinków "dlaczego ja" oraz inne sprawy nie związane z światem gry itp. itd. proszę pisać w temacie party.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Dawno mnie tu nie było :D witam wszystkich, a w szczególności moich "pupili"

- - - Automatycznie połączono posty - - -

No przecież tego nie neguję. Ale to się nie zdobywa miast silnego przeciwnika od razu.

sisi vel *Tsunade*, albo jak kto woli specjalistko do spraw urozmaicania wieczorów na skp, Ty znowu prawisz swoje mądrości, Skupmy się na tym, na ile Ty "wszechwiedząca" krzykaczka, umiesz podbijać coś oprócz szaraków i miast graczy nieaktywnych? A... zapomniałbym jeszcze opcje nr 3. Podbijania miast tych co mi daja za free.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15560

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Dawno mnie tu nie było :D witam wszystkich, a w szczególności moich "pupili"

- - - Automatycznie połączono posty - - -



sisi vel *Tsunade*, albo jak kto woli specjalistko do spraw urozmaicania wieczorów na skp, Ty znowu prawisz swoje mądrości, Skupmy się na tym, na ile Ty "wszechwiedząca" krzykaczka, umiesz podbijać coś oprócz szaraków i miast graczy nieaktywnych? A... zapomniałbym jeszcze opcje nr 3. Podbijania miast tych co mi daja za free.

Jest początek świata-macie jeszcze szanse "rozebrać" Sisi, więc nie rozumiem czy Wam lżej jak Jej pociśniecie, ale skoro nick znasz to wbij w jej okolice, a nie płaczesz jak *Glorian*, że któryś tam świat MDG jest daleko od niego.
 

DeletedUser11943

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Dawno mnie tu nie było :D witam wszystkich, a w szczególności moich "pupili"

- - - Automatycznie połączono posty - - -



sisi vel *Tsunade*, albo jak kto woli specjalistko do spraw urozmaicania wieczorów na skp, Ty znowu prawisz swoje mądrości, Skupmy się na tym, na ile Ty "wszechwiedząca" krzykaczka, umiesz podbijać coś oprócz szaraków i miast graczy nieaktywnych? A... zapomniałbym jeszcze opcje nr 3. Podbijania miast tych co mi daja za free.

Nigdy nie rozumiałem takiego podejścia do Grepo
Jak mam z kimś problem to staram sie wyrównać stan jego miast do zera a nie strzelać do niego na forum
Znam wielu ciekawych graczy którzy też mają poważne konflikty między sobą ale starają sie rozwiązać sprawe jak grepo nakazuje i jeszcze nie widziałem zeby atakowali sie na jakims forum i szukali poklasku w postach
 
Do góry