Baris Party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Baris Party

beczy.gif
u mnie 10 sotpni ale deszcz pada, mieszkam pod warszawą.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Ej, nie wgl chodźcie pogadać do Off-topu bo my tu o słońcu a" Ra nam słońce w offtopie da"
 

DeletedUser

Guest
Odp: Baris Party

beczy.gif
u mnie 10 sotpni ale deszcz pada, mieszkam pod warszawą.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Ej, nie wgl chodźcie pogadać do Off-topu bo my tu o słońcu a" Ra nam słońce w offtopie da"



tu mozesz sobie pisac do woli i pogodzie i innych bzdetach
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Baris Party

beczy.gif
u mnie 10 sotpni ale deszcz pada, mieszkam pod warszawą.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Ej, nie wgl chodźcie pogadać do Off-topu bo my tu o słońcu a" Ra nam słońce w offtopie da"
Mój nos za drzwi jeszcze nie wyszedł także nie wiem jaka pogoda jest na zewnątrz:D

W sumie może i się zaloguję na ten świat, by zarobić:d
 

DeletedUser22097

Guest
Odp: Baris Party

Wchodzi wgl tu ktoś ciekawy ? Jakaś ekipa ? Moze Redka ?:)
 

DeletedUser23480

Guest
Odp: Baris Party

ciekawą opcją jest to przyspieszanie za darmo poniżej 5min.
cena ukończenia będzie się zmieniała wraz z poziomami rozbudowy czy cały czas ma być 55 monetek?
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Baris Party

Im dłuższy czas, tym liczba monet się zwiększa...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Baris Party

Szał wszyscy dotychczas wybrali kierunek północno wschodni, czyżby rosjanie grali na naszym świecie??
 

DeletedUser8673

Guest
Odp: Baris Party

Lipa z tym " natychmiastowe ukończenie " lepsze już było te skracanie o połowę .
 

DeletedUser

Guest
Odp: Baris Party

Lipa z tym " natychmiastowe ukończenie " lepsze już było te skracanie o połowę .

Początek złotnicy będą mieli szybszy, ale potem będzie coraz gorzej, skracanie za połowę było dostępne zawsze a to jest zależne od czasu budowy.
 

DeletedUser8673

Guest
Odp: Baris Party

Początek złotnicy będą mieli szybszy, ale potem będzie coraz gorzej, skracanie za połowę było dostępne zawsze a to jest zależne od czasu budowy.

Ja używam złotka czasem ale raczej nie bede skracał przykładowo budowy kopalni 8 lvl = 20 min za nie wiem ? - ponad 80 -100 złota ? ... normalnie to skróciłbym to raz i te 10 min bym odczekał , co bedzie z budynkami takimi jak magazyn 21 senta 28 czy port 20 np ?
Ile to bedzie kosztować 500 ? normalnie budynek 8 h , 2 x skracanie do 2 h 50 złota .
Sami sobie strzelili w kolano xD
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23534

Guest
Odp: Baris Party

Ja używam złotka czasem ale raczej nie bede skracał przykładowo budowy kopalni 8 lvl = 20 min za ponad 100 złota ... normalnie to skróciłbym to raz i te 10 min bym odczekał , co bedzie z budynkami takimi jak magazyn 21 senta 28 czy port 20 np ?
Ile to bedzie kosztować 500 ? normalnie budynek 8 h , 2 x skracanie do 2 h 50 złota .
Sami sobie strzelili w kolano xD

Dlatego powinny być 2 opcje, natychmiastowe ukończenie lub skracanie o połowę, każdy by wybierał tą która mu bardziej odpowiada. To samo było na becie dlatego ta opcja dla mnie nie ma troszkę sensu gdyż ta wartość tego natychmiastowego ukończenia jest moim zdaniem zbyt wysoka.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser8673

Guest
Odp: Baris Party

Pierwszy raz się z tym spotykam i nurtuje mnie jedno pytanie , bardzo wazne pytanie .
Ta opcja działa również na wojsko ? Jeśli tak to powedzmy ktoś kto ma surowce na przykładowo 250 szerków budując je w takich ilosciach by nie przekroczyć owych 5 min ( dodatkowo bobas i przyspieszenie z misji ) może w minute zrobić 250 szerków gdzie opcja przy skracaniu po połowie zaczyna się od 8 h powiedzmy i nie mozna jej skrócić bardziej niż 10-16 min z kosztem powiedzmy 200 sztuk złota - o co tutaj chodzi ?
Już to widze jak bedzie buncik właściwy i ten deff będzie rósł jak grzyb na wilgotnej ścianie .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry