Sytuacja na świecie Akcjum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Federacja przechodzi ciężkie czasy z tego co widzę.
 

DeletedUser22070

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Federacja przechodzi ciężkie czasy z tego co widzę.

Z tego co widać to tak, łoi ich ostro Akatsuki i MDG, akatsuki mają jaja tak jak tsunami i walczą sami a napierają na nich 3 sojusze z topki, SG, P.N.S.A i federacja, a z tego co widzę to całą wyspę ostatnio wyrwali federacji patrząc na staty, jest ich 31 a dają radę przeciwko tym 3 sojuszom i w graczach to jest około 350 vs 31 i nie rozpadli się przy tym i walczą i to ostro i skóry tanio nie sprzedają, mają u mnie szacuneczek !

Tsunami i Akatsuki to nieliczne teraz sojusze, które nie robią wielkich koalicji i potrafią samodzielnie walczyć a przy porażkach zaciskają zęby i walczą do końca, a nie walą resetów jak warrior czy też nie robią fuzji jak SPORTgameRECORD jak coś idzie nie tak....

te 2 małe sojki maja u nie pełen szacun i życzę im jak najlepszego powodzenia na tym świecie !
 

DeletedUser21128

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Z tego co widać to tak, łoi ich ostro Akatsuki i MDG, akatsuki mają jaja tak jak tsunami i walczą sami a napierają na nich 3 sojusze z topki, SG, P.N.S.A i federacja, a z tego co widzę to całą wyspę ostatnio wyrwali federacji patrząc na staty, jest ich 31 a dają radę przeciwko tym 3 sojuszom i w graczach to jest około 350 vs 31 i nie rozpadli się przy tym i walczą i to ostro i skóry tanio nie sprzedają, mają u mnie szacuneczek !

Tsunami i Akatsuki to nieliczne teraz sojusze, które nie robią wielkich koalicji i potrafią samodzielnie walczyć a przy porażkach zaciskają zęby i walczą do końca, a nie walą resetów jak warrior czy też nie robią fuzji jak SPORTgameRECORD jak coś idzie nie tak....

te 2 małe sojki maja u nie pełen szacun i życzę im jak najlepszego powodzenia na tym świecie !

nie chce mi sie tu z kimkolwiek wdawac w dyskusje co widac po liczbie postow ale wez czlowieku zejdz na ziemie.. P.N.S.A pomaga SG I FEDERACJA z akatuski? widac ze spadles z dywanu na podloge..
 

DeletedUser22070

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

nie chce mi sie tu z kimkolwiek wdawac w dyskusje co widac po liczbie postow ale wez czlowieku zejdz na ziemie.. P.N.S.A pomaga SG I FEDERACJA z akatuski? widac ze spadles z dywanu na podloge..

Kolego drogi mówię to co widzę, a widzę to, że wielkie sojki się bratają i klepią słabszych :p okupacji akatsuki gdzie wprowadzili 3000 birem we 3 sojki nie umieliście rozbić tej okupacji :p i powiedz mi gdzie napisałę, że P.N.S.A pomagają SG i federacja??? Mówię tylko, że atakujecie ich masowo i bratacie się wielkie koalicję by wspólnie atakować mniejszych od siebie co za tym idzie to tylko pokazuje jakimi leszczami jesteście ^^ to samo tssunami, w nich też zmasowana masa napiera, czyli są wielkie koalicje które bratają się by wyniszczyć małe sojki a potem razem //ciach// do końca świata wybudować cudaki ^^
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Krwawy a Ty gdzie grasz?
bo na każdym świecie z poczatku udajesz chojraka a za kilka tygodni znikasz

- - - Automatycznie połączono posty - - -

już sobie sam sprawdziłęm
czyli jak zwykle aby dużo huku a efektów brak
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Dzięki za miłe słowo.
Mały sojusz ma dużo zalet ale i dużo wad zresztą podobnie jak i te duże sojusze.
Kwestia tylko jak to kto wykorzysta.
Ale ogólnie zasada jest taka ze to te większe sojusze tłuką te mniejsze.
I te mniejsze Sojusze przeważnie się bronią a jeśli wiedza jak to jest fajnie hehe

PNSA fajnie gra
My mamy blisko PAKO gość 24/7 ciągle gotowy do akcji
Miasta non stop napchane wojskiem głównie offowym
Specjalizacja orły i tiremki z meduzami przy kolonie
Ciągle lata na zmysłach bez nich nawet nie rusza wojska.
I na targowisku go pełno.

Fedracja szału nie robi łagodnie mówiąc i to oni właśnie potrzebują najczęściej pomocy od PNSA.
I im dość łatwo wyrwać miasto.

A z Gwardrią nie mieliśmy większej przyjemności więc nie wiem.

To jest moja subiektywna opinia i mogę się oczywiście mylić hehe
A statystyki nie oddają stanu faktycznego
 

DeletedUser21128

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Kolego drogi mówię to co widzę, a widzę to, że wielkie sojki się bratają i klepią słabszych :p okupacji akatsuki gdzie wprowadzili 3000 birem we 3 sojki nie umieliście rozbić tej okupacji :p i powiedz mi gdzie napisałę, że P.N.S.A pomagają SG i federacja??? Mówię tylko, że atakujecie ich masowo i bratacie się wielkie koalicję by wspólnie atakować mniejszych od siebie co za tym idzie to tylko pokazuje jakimi leszczami jesteście ^^ to samo tssunami, w nich też zmasowana masa napiera, czyli są wielkie koalicje które bratają się by wyniszczyć małe sojki a potem razem liżąc sobie dupe do końca świata wybudować cudaki ^^

to przeczytaj ze zrozumieniem swoj post wyzej ktory jako pierwszy skomentowalem. akatuski atakujemy masowo? juz Ci napisalem zejdz na ziemie wlacz mapke popatrz gdzie my a gdzie jakies akatuski..
 

DeletedUser20622

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Również dziękuję za miłe słowa:) Minęło kilka dni i nadal widzę, że moi 'ulubieńcy' czyli Maratończycy nadal sobie nie radzą, błędy te same i kilkanaście ataków po 10-15 ogni (szał
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
) na wszystkie miasta wrażenia nie robią, raczej pokazują wielką nieudolność - tak trzeba uczciwie na to spojrzeć.Sprawie kolorytu dodaje fakt, iż w tą strategię wplątał się 'wielki' założyciel, o którym miałem dotychczas dobre zdanie..no ale cóż...przykład idzie z góry
smiley_emoticons_freu-dance.gif
.

A co do MDG, hmm kotek ze swoją maskotką szału nie robią
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser22087

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Dzięki za dobre słowa o nas. Federacja sama sobie nie poradzi. Potrzebuje PNSA i SG. MDG, my i węże ostro się z nimi lejemy.

Pako 24 na dobę. Wczoraj posłaliśmy parę kolonów na niego, jeden wszedł ale zbiło go 50 gryfów. Ciekawe czy długo tak jeszcze będzie grał. Kasa na złoto kiedyś się skończy.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Dzięki za dobre słowa o nas. Federacja sama sobie nie poradzi. Potrzebuje PNSA i SG. MDG, my i węże ostro się z nimi lejemy.

Pako 24 na dobę. Wczoraj posłaliśmy parę kolonów na niego, jeden wszedł ale zbiło go 50 gryfów. Ciekawe czy długo tak jeszcze będzie grał. Kasa na złoto kiedyś się skończy.

nie powiedział bym że siedzi 24 na dobe
 

DeletedUser22087

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Może przesadziłem ale jest bardzo aktywny. Interes musi się kręcić
 

DeletedUser23534

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

nie powiedział bym że siedzi 24 na dobe

popieram, nikt nie siedzi 24h po prostu ma apke i dostep do neta przez całą dobę
gdyby tego nie było zapewne by wyszło jaką ma aktywność i czy jest duża
 
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

No federacja widzę ,że bierze kogo popadnie , nawet u mnie na morzu się pojawili :D całe morze okryte czerwienią , lecz i tak lipa , bo morale wszystko psują :(
 

DeletedUser21753

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Również dziękuję za miłe słowa:) Minęło kilka dni i nadal widzę, że moi 'ulubieńcy' czyli Maratończycy nadal sobie nie radzą, błędy te same i kilkanaście ataków po 10-15 ogni (szał
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
) na wszystkie miasta wrażenia nie robią, raczej pokazują wielką nieudolność - tak trzeba uczciwie na to spojrzeć.Sprawie kolorytu dodaje fakt, iż w tą strategię wplątał się 'wielki' założyciel, o którym miałem dotychczas dobre zdanie..no ale cóż...przykład idzie z góry
smiley_emoticons_freu-dance.gif
.

A co do MDG, hmm kotek ze swoją maskotką szału nie robią
smiley_emoticons_lol.gif

Strategia znowu zmieniona nie przejmujmy miast zakładajmy paliki otoczymy wszystkich:)
 

DeletedUser20622

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

No ba Graczu, a kolejna strategia to długo płynące kolony
smiley_emoticons_kolobok-sanduhr.gif
w końcu Maratończycy to długodystansowcy
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

U mnie wreszcie coś się dzieje. Ataki dzień i w nocy.
Kocham czerwone wyspy...
Ale nocny kolon godzien podziwu, pełne synchro.
Ukłon dla kolegi z Federacji :)

No oczywiście nie wpłynął. Ale gdyby to był dzień, to dałby rady,
z tym, że bym go skasowała po wpłynięciu, mimo tego, ze cofka
wchodziła po pierwszym wsparciu (sekunda po kolonie) :)

Tak czy siak, mimo 3 w nocy, świetna akcja :)
 

DeletedUser11943

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

My tu rozprawki o wojnach a moja misja wyspowa zaraz dojdzie do 400 procent normy
PRL byłby dumny z takiego wyniku jednostki
Jednak ja bym wolał swoja nagrode odebrac przy normalnych 100 procentach.
 

DeletedUser17666

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Event się skończył podsumowując. Nasze wspaniałe inno po raz kolejny dało event, który jest wadliwy i tylko naciąga na kasę. Po raz kolejny, nie dawał on określonej liczby jednostek, lub nawet czasem wcale. Żeby było tego mało, podczas pierwszych godzin eventu gra muliła, bez możliwości dogrania akcji czy obrony miasta. Zamiast skupiać się na rzeczach ważnych, nasi ,,znawcy,, tudzież ,,technicy,, :confused: zajmowali się zmianami obrazków w grze. Polityka gry oraz ludzie zajmujący się tą grą mają chyba nas wszystkich gdzieś, ponieważ aktualizacje są co kilka tygodni a oni tylko myślą co nowego wprowadzić by zarobić...
Żenada!!!
 

DeletedUser20622

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Event?? dajmy już spokój , było miło, ale się skończyło, teraz czas planować bieżące akcje
cnfy7elqh8dotnsdp.gif
Coś dzisiaj nudno..Maratońce nie puścili z rana żadnych klocków idących cały dzień, aż nie wierzę
smiley_emoticons_stevieh_rolleyes.gif
Jakiś kryzys?
smiley_emoticons_confusednew.gif
aż szkoda
smiley_emoticons_oh-no2.gif
 
Do góry