[Dobry] Specjalizacje budynków + rozbudowa polis

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser19187
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Specjalizacje budynków + rozbudowa polis

a jak mam zrobić port?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Specjalizacje budynków + rozbudowa polis

Zależy jakie to jest miasto . Jeśli ogniowe lub biremkowe to w tedy jak największy
A jeśli offowe lub deffowe to poziom 15-20 wystarczy
 

DeletedUser18687

Guest
Odp: Specjalizacje budynków + rozbudowa polis

Koszary – maksymalnie 20 poziom. Wszelkie korzyści, które dają nam wyższe poziomy i tak uzyskamy dzięki badaniom i mocom boskim.
Max przy mieście off/def:) jeśli miasto portowe bir/ognie to 1 poziom
A nie prawda bo biremy trzeba zbadać i koszary poziom 1 to za mały aby zbudować akademię.:)
 

DeletedUser19187

Guest
Odp: Specjalizacje budynków + rozbudowa polis

Każdy ma inną strategię :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Specjalizacje budynków + rozbudowa polis

Gospodarstwo wiejskie - poziom maksymalny, ale w większość przypadków wystarczy rozbudować na tyle, na ile będzie on nam potrzebny, by pomieścić ilość surowców wystarczającą do najdroższych badań w Akademii i budowy najkosztowniejszych jednostek. Do tego dla zwiększenia ilości mieszkańców badanie pług w akademii lub zaklęcie Ekspansja lądowa. Nie zabiera wolnych mieszkańców więc warto je budować.
Magazyn - poziom maksymalny, ale to zależy od tego, czy polis jest atakowane (im większy magazyn tym więcej surowców stracimy przy ataku, chyba, że jest pusty). Nie zabiera wolnych mieszkańców więc warto go budować.



Prometeusz ja na Twoim miejscu bym przeczytał jeszcze raz co napisałeś (pogrubione i podkreślone)
o ile mi wiadomo moje gospodarstwo nie przechowuje surowców (chyba że Ty masz jakieś specjalne
smiley_emoticons_biggrin.gif
)

a chyba im wiekszy magazyn to i wiekszy schowek
cnfy7elqh8dotnsdp.gif
 

DeletedUser19187

Guest
Odp: Specjalizacje budynków + rozbudowa polis

Gospodarstwo wiejskie - poziom maksymalny, ale w większość przypadków wystarczy rozbudować na tyle, na ile będzie on nam potrzebny, by pomieścić ilość surowców wystarczającą do najdroższych badań w Akademii i budowy najkosztowniejszych jednostek. Do tego dla zwiększenia ilości mieszkańców badanie pług w akademii lub zaklęcie Ekspansja lądowa. Nie zabiera wolnych mieszkańców więc warto je budować.
Magazyn - poziom maksymalny, ale to zależy od tego, czy polis jest atakowane (im większy magazyn tym więcej surowców stracimy przy ataku, chyba, że jest pusty). Nie zabiera wolnych mieszkańców więc warto go budować.



Prometeusz ja na Twoim miejscu bym przeczytał jeszcze raz co napisałeś (pogrubione i podkreślone)
o ile mi wiadomo moje gospodarstwo nie przechowuje surowców (chyba że Ty masz jakieś specjalne
smiley_emoticons_biggrin.gif
)

a chyba im wiekszy magazyn to i wiekszy schowek
cnfy7elqh8dotnsdp.gif


Cześć, dzięki, pomylił mi się opis gospodarstwa z magazynem i stąd to wyszło :) Dzięki za pomoc :)
 
Do góry