Sytuacja na świecie Akcjum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Odp: Sytuacja na świecie Akcjum
Dzisiaj byliśmy świadkami strategii sojuszu Furia 2 graczy nie wróciło z urlopu ( migal i pimpus-17) i bastek0211 po godzinie 8 sprawdzał porty w miastach 1 harpią Gdy zobaczyli że Sieroty okupują pimpusia to go wyrzucili a migala zaczeli szybko rozbierac i zostawili w sojuszu zeby nie wzbudzac podejrzen ze skonczyl sie urlop Niestety plan nie wypalil bo Kozacy i Dzikie Węże rozbili okupacje w miastach migala Oj ktoś tu chyba przejmuje się statystykami Chociaz jak na jednym profilu widać to te statystyki są tak tragiczne że sttraty kolejnych miast nic nie zmienią hihih
http://pl.grepostats.com/world/pl46/...s=&max_points=


Pamiętam jak obecna Furia wyśmiewała MDG za takie zachowanie na Koryncie albo innym świecie to już mniejsza o to gdzie to było.

Adasiu,

masz niewielką wiedzę na temat intencji Bastka. Twoje komentarze nie są oparte na faktach, tylko na domniemaniach, albo na informacjach z trzeciej i kulawej ręki, a może to jakiś sprzedawczyk niedoinformowny? Nie masz racji, więc nie wypisuj banialuków. Prawdą jest tylko to co kazdy chętny moze wyczytać ze statów. Reszt domysłów jest nieprawdziwa.
Miło, że piszesz naszą kronikę, bo faktycznie na Waszą szkoda atramentu (tylko te burzenia, które są dowodem na niemoc i słabość).
Jednak jeśli chcescz być wiarygodny to pytaj u źródła, a potem pisz.

Proponuję żebyś też się rozpisał o Twoich podbojch miast Furii (choćby takich tycich i malutkich)
Wtedy może zsłużysz na wiarygodność
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23534

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

W taki sam sposób mógłbym odbic piłeczke w twoim kierunku ale zniżać się do twojego niskiego poziomu nie będę. Ja tutaj zostałem zaproszony dla towarzystwa i gram bardzo rekreacyjnie ;) A to burzenie miasta to kara dla noobka który mi groził i nie tylko mi :) na drugi raz będzie uważać na słowa. O ruchy furii nie muszę nikogo pytać bo doskonale widzę co robicie. Jak się okazało że pimpuś ma kilka kolonów to szybciutko go wyrzuciliście by nie mieć straconych miast w statach :) ciekawe tylko dlaczego migal nadal w furii siedzi jak go Kozacy z Wężami rozbiorą bo wy nie potraficie xd

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Poza tematem Ci napiszę że ja tu gram bardzo defowo by pomagać tym którym się jeszcze chce grać i walczyć. Nie wypisuje głupot na fo, nie przechwalam sie jak ty, nie rozsyłam masówek że nasz sojusz bedzie w topce itd. Robisz z siebie nie wiadomo jak dobrego gracza a Mateusz ci prawdę napisał :) bez paru osób które on wymienił to byś tu już nie istniał i taka jest prawda.
Zobacz sam zresztą co piszesz :
|ciach|

Takie głupoty piszesz do kolegi z którym grałeś tyle lat w sojuszu. Nie dziwie sie Matiemu że cię nie lubi za to co zrobiłeś i co piszesz. Ta gra tak zryła ci głowę że masakra, tracisz ciągle jakiś znajomych i niedlugo zostaniesz sam. Czy ty tego nie widzisz ? Coraz wiecej osob sie odwraca od ciebie a ty nie widzisz problemu tylko stawiasz sie ponad wszystkich. Zycze ci powodzenia na innych swiatach bo na tym masz tylu wrogow ze zapewne skonczysz tu resetem.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

W taki sam sposób mógłbym odbic piłeczke w twoim kierunku ale zniżać się do twojego niskiego poziomu nie będę. Ja tutaj zostałem zaproszony dla towarzystwa i gram bardzo rekreacyjnie A to burzenie miasta to kara dla noobka który mi groził i nie tylko mi na drugi raz będzie uważać na słowa.

Do jakiego Adasiu poziomu nie chcesz się zniżać? Do mojego? Adsiu, nie zaglopowałeś się w tym zacietrzewieniu?
Po co?

Jeśli chodzi o tego noobka, to już pisłem komuś kto tez tak nazywał chyba mnie. Jak się komuś nie potrafi podbić miasta, to lepiej Go noobkiem nie nazywać, bo brzmi to śmiesznie. Żłośnica tłukła już nie jednego i wie o grze więcej niż większość z Sierot.

Ja Ciebie noobkiem nie nazywam mimo tych rozpaczliwych nękań czrami i gradem, które są ewidentnym dowodem na brak umiejętności zabierania miast?
Myślisz, że my nie potrfimy zniechęcać do gry?


Nie wypisuje głupot na fo, nie przechwalam sie jak ty,

Adaś!!!

no tu to już pojechałeś!
Jest ktoś kto się bardziej przechwla niż Ty?
Czy to nie Ty nazwłeś swoje miasto (po wyszarzeniu i ucieczce na Retimno)
"Miasto Boga Grepolis"? Nawiasem wyszarzyłeś się podobno z powodu braku czasu na grę ....
Jak widzę czasu to nie miałeś tylko na Retimno

Jeśli chodzi o moje uwagi do pewnego dwulicowca, któremu coś się pomieszało, to
nie przypominaj nam tego, bo wszyscy jesteśmy w szoku i pełni niedowierzania
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23534

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Do jakiego Adasiu poziomu nie chcesz się zniżać? Do mojego? Adsiu, nie zaglopowałeś się w tym zacietrzewieniu?
Po co?

Jeśli chodzi o tego noobka, to już pisłem komuś kto tez tak nazywał chyba mnie. Jak się komuś nie potrafi podbić miasta, to lepiej Go noobkiem nie nazywać, bo brzmi to śmiesznie. Żłośnica tłukła już nie jednego i wie o grze więcej niż większość z Sierot.

Ja Ciebie noobkiem nie nazywam mimo tych rozpaczliwych nękań czrami i gradem, które są ewidentnym dowodem na brak umiejętności zabierania miast?
Myślisz, że my nie potrfimy zniechęcać do gry?

Nie rozśmieszaj mnie teraz, ja sam powstrzymałem psychozę która zlała ciebie i cały twój sojusz więc jednak poziom gry mam dużo wyższy niż ty. Co do zlosnicy to z tego co się dowiedziałem to na akcjum była bita przez Odesse i uciekła z ich morza;) Teraz dostała miasto z nami na wyspie i tylko grozić na pw potrafi ;) Co do tego czy nie potrafimy jej zabrać miasta to się jeszcze przekonamy, my chociaż próbujemy wam wstawiać kolony (klika wstawiliśmy ale cofaliśmy) a wy szukacie tylko nieaktywnych :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

A wracając do retimno to skończyłem bo podjęliśmy taka decyzje (najpierw oddawałem miasta sojusznikom a potem była decyzja o resecie), nikt nie chciał brać udziału w erze cudów a ofert mieliśmy bardzo dużo ;) Manfred chciał byśmy doszli do Oz ale mu napisałem co myślę o cudach. Jeśli ten fakt Ciebie boli to trudno;) nie mój problem. Nie potrafiłeś wygrać serwera to kupić cudaka chciałeś ale za globala miej zal do siebie a nie do innych.


Ale po co ja to wszystko pisze przecież ty wiesz swoje i tylko ty masz racje;)

PS a miasto miałem nazwane inaczej poza tym taka nazwa jaka napisałeś nie zmieściła by się

Pozdrawiam

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Żłośnica tłukła już nie jednego i wie o grze więcej niż większość z Sierot

Akurat w Sierotach jest sporo dobrych osób, lepszych niż zlosnica ale przecież skąd ty to możesz wiedzieć. Przypomnę ci, cilantre, zbysz1 i hinol(jego akurat u as nie ma) bili ciebie na tau jak chcieli ;) jeśli oni są słabsi od zlosnicy to ja jestem kobietą.

Ja Ciebie noobkiem nie nazywam mimo tych rozpaczliwych nękań czrami i gradem, które są ewidentnym dowodem na brak umiejętności zabierania miast?
Myślisz, że my nie potrfimy zniechęcać do gry?

Gdybyś pomyślał to byś tego nie napisał. Burzenie miast bardziej zniechęca do gry niż straty. Straty motywują do rewanżu a niszczenie odbiera chęci budowania czegokolwiek. Ale ty wszystko wiesz lepiej chociaż grasz polowe tego co ja i inni w sierotach.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

A tak przy okazji pozdrowie TBN(the bile,psychoza) bo bardzo fajnie sie grało przeciwko im :) Mam nadzieje że kiedyś jeszcze taki rywal nam się trafi.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24225

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Adaś idź spać albo coś porobić, tak sie wszystkim ekscytujecie.. nie możecie w spokoju pograć i umilić sobie czas ?
 

DeletedUser23534

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Adaś idź spać albo coś porobić, tak sie wszystkim ekscytujecie.. nie możecie w spokoju pograć i umilić sobie czas ?

My spokojnie sobie gramy:) Nikogo nie obrażamy, nikomu nie grozimy, zachowujemy kulturę. Nie mogę pojąć tylko po co nas obrażają. W Sierotach są bardzo dobrzy gracze i mam przyjemność z nimi grać. Wielu z nich ma duże doświadczenie z innych serwerów i tylko kilku jest nowych. Skład do walki mamy idealny, troszke sie lenimy ale większość jest znudzona grą (kilka latek juz pykają). Pogramy do EC a potem zobaczymy co dalej. Miast praktycznie nie tracimy, wyjatkami są przymusowe urlopy lub dluższa nieobecność (np pól dnia).
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Akurat w Sierotach jest sporo dobrych osób, lepszych niż zlosnica ale przecież skąd ty to możesz wiedzieć. Przypomnę ci, cilantre, zbysz1 i hinol(jego akurat u as nie ma) bili ciebie na tau jak chcieli jeśli oni są słabsi od zlosnicy to ja jestem kobietą.

Pojęcia nie masz, a znów wypisujesz. Czy Ty masz jakieś kompleksy?
Dopytaj Hinola albo Zbysza, czy mnie bili. Grałem tylko do rozpoczęcia cudów (zresztą jak wszędzie).
Miss Piggi miała nick chyba Laolas i jak grałem, to dostała kilka miast od Hinola i nawet ataku z nich nie wysła na mnie. Jednak akurt o Zbyszu i Cilntre nie pisłem że są słabi.
Później moje konto miał Wojthol i robił eksperymenty. Nikt mnie nie bił, za to Ciebie wsiąkło po kilku tygodniach ... nie pamiętsz?
Pamiętasz jakie przykre rynsztokowe wyzwiska z konta brata wysyłałeś? Jak pisłeś, ze gdybyś grał, to miałbyś 500 gresorów?
Czy to nie smutne?

Adasiu zajmij się nabijaniem pkt na sojusznikch i wystawkach. Twój nowy kolega Ci już reklamę z Aten zrobił.

I proszę nie zaczepiaj mnie i nie obrażaj, bo wiesz jak wiele brzydkich tajemnic o Tobie znam. Zwierzałeś mi się z brudów
Nie piszę i nie mam zmiaru niczego wklejać, bo nie po to tu jestem żeby z dziećmi się na wzjem obsmrowywać. Piszę tylko o grze, więc nie prowokuj i nie pisz kłamstw na mój temat.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23534

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Widzę że dopisujesz treści do swoich postów także uzupełnię swoją wypowiedź :)

Jest ktoś kto się bardziej przechwla niż Ty?
Czy to nie Ty nazwłeś swoje miasto (po wyszarzeniu i ucieczce na Retimno)
"Miasto Boga Grepolis"? Nawiasem wyszarzyłeś się podobno z powodu braku czasu na grę ....
Jak widzę czasu to nie miałeś tylko na Retimno

Nie ma to jak wymyślać kłamstwa i oczerniać innych hehe ale to tylko potrafisz.
Z retimno nie uciekłem to po pierwsze, po drugie nie kończyłem z braku czasu (nie wiem skąd takie głupoty roznosisz, te twoje źródła maja niezłą fantazje). Boli cie to że ludzie którzy w przeszłości sprawili lanie twojej sparcie i tobie nie byli wstanie mi nic zrobić na retimno. Nawet Mati już mnie prosi bym z tobą nie rozmawiał bo to nie ma sensu gdyż gra ci beret zryła. Możesz sobie wymyślać ze uciekłem i szerzyć to kłamstwo w furii, możne tam ci uwierzą chociaż w to wątpię.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Pojęcia nie masz, a znów wypisujesz. Czy Ty masz jakieś kompleksy?
Dopytaj Hinola albo Zbysza, czy mnie bili. Grałem tylko do rozpoczęcia cudów (zresztą jak wszędzie).
Miss Piggi miała nick chyba Laolas i jak grałem, to dostała kilka miast od Hinola i nawet ataku z nich nie wysła na mnie. Jednak akurt o Zbyszu i Cilntre nie pisłem że są słabi.
Później moje konto miał Wojthol i robił eksperymenty. Nikt mnie nie bił, za to Ciebie wsiąkło po kilku tygodniach ... nie pamiętsz?
Pamiętasz jakie przykre rynsztokowe wyzwiska z konta brata wysyłałeś? Jak pisłeś, ze gdybyś grał, to miałbyś 500 gresorów?
Czy to nie smutne?

Adasiu zajmij się nabijaniem pkt na sojusznikch i wystawkach. Twój nowy kolega Ci już reklamę z Aten zrobił.

I proszę nie zaczepiaj mnie i nie obrażaj, bo wiesz jak wiele brzydkich tajemnic o Tobie znam. Zwierzałeś mi się z brudów
Nie piszę i nie mam zmiaru niczego wklejać, bo nie po to tu jestem żeby z dziećmi się na wzjem obsmrowywać. Piszę tylko o grze, więc nie prowokuj i nie pisz kłamstw na mój temat.

No zobacz tobie wolno grac do cudów a mi nie i jak skończę to uciekam ? hahaha
Na Atenach wszystkie punkty nabiłem na przeciwnikach ale widzę ze zazdrość cię zżera bo nie osiągniesz takiego wyniku.

Ty naprawdę coś wciągasz bo ja z tobą nigdy nie rozmawiałem o sprawach prywatnych (jedynie sprawy dotyczące soja, akcji na innych i wsparcia czyli innymi słowami to co w grze robi każdy inny gracz) a tym bardziej nie powierzałem ci tajemnic. Nie powierzam obcym nic z życia prywatnego także już nie wymyślaj. I nie powołuj się na moich kolegów bo żadnego nawet nie znasz. Na tau zrobiłem reseta z Gosia bo nie wyszła nam fuzja tak jak miała, zostaliśmy oszukani i skończyliśmy dla świętego spokoju ale w przeciwieństwie do ciebie my nie uciekliśmy przed atakami (bo nikt nas nie atakował), nie pisaliśmy też żadnych gróźb do innych i nie wiem co masz do mojego brata;) krzywdę ci jakaś zrobił że o nim cały czas piszesz?. Czekam na kolejne bzdury o mnie :D może dowiem się czegoś ciekawego :D jakiś czas temu dowiedziałem sie że pich to ja :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser14438

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Nie wiem jaką to chowsz potrzebę pisania do mnie lub o mnie? Jest mi miło, ale nie ma potrzeby, bo nic nowego nie piszesz.
Najlepiej idźcie razem z Phiritem na dywan do szefa. Phirit za jednyma zmachem będzie mógł przeprosić pryncypła za , delikatnie mówiąc, niemiłe słowa w Jego kierunku i Wasze deklracje, ze "zawsze przeciwko tym ... z MDG" . Turek to Twój pryncypał i nie wyrywaj się przed szereg.
Oszczędzisz sobie też czasu jak weźmiesz teksty od Niego (przechowuje całą bibliotekę) i będziesz wklejał.
On już wykorzystał cały arsenał bzdur i tchórzowskich wykrzykiwań.
Tylko pamietaj, zeby brać te po korektach, bo inaczej nikt niczego nie pojmie

ps
nie wiem jakie magiczne słowo "wybie..."


grajmy:)) a nie tworzycie grepopudelka
 

DeletedUser23534

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

PS

Zbyszka mogę po prosić by napisał na forum ogólnym prawdę ale co z tego jak ty zaraz zaprzeczysz? :D Jaki to ma sens skoro ty wszystko wiesz :D podobno nawet wiesz kto ile razy dziennie na kibelku siada itd

- - - Automatycznie połączono posty - - -

grajmy:)) a nie tworzycie grepopudelka

trzeba do sestereo pisać o grepopudelka:)


a i żebym nie zapomniał :D glorianie moje raporty widzą wszyscy w sojuszu, zawsze tak bylo i nikt sie nie dziwił skad mam punkty walki natomiast twoich nigdy nie widziano a wiesz dlaczego? chyba każdy wie :eek:

rozbijanie własnego wojska to twoja praktyka i z tego jestes bardzo znany

Wkleiłbym też tutaj słowa Miss Piggy o tobie ale większej siary ci robić nie będę :D i tak robisz sobie wielką :D
A co do moich tajemnic i reala to nie przejmuje się bo nie mam żadnych brudów, fajne i szczęśliwe dzieciństwo, ukończone dobre szkoły, sporo znajomych i przyjaciół. Na nic nie narzekam, niczego mi nigdy nie brakowało :) najwyraźniej masz jakieś kompleksy z dzieciństwa;) nie wiem bili cie w szkole? rodzice nie kochali ? Rozumiem że nie masz się do czego przyczepić to na real wchodzisz? :)

Możesz sobie wymyślać co chcesz na mój temat bo się tym nie przejmuje:) nie znasz mnie i nigdy nie poznasz. Rozumiem też że brakuje ci argumentów i wolisz wypisywać swoje urojenia niż uzasadnić pomówienia dowodami:) a pamięć mi nie szwankuje natomiast tobie tak, taki to już wiek i to tez potrafimy w sojuszu zrozumieć. Na każdym świecie na jakim grałem raporty wklejałem na forum, nigdy nie rozbijałem własnego wojska i to wszyscy z którymi grałem potwierdzą. Nie przypominam sobie też bym uciekł z jakiegoś świata (zazwyczaj zawsze grałem do EC chociaż były wyjątki gdzie chęci odbierało mi towarzystwo w sojuszu) bo niby dlaczego miałbym uciekać (nie boję się ataków, kolonów ani zmasowanych akcji gdzie leci nawet i 500 ataków i dużo kolonów) Nie piszę kłamstw jak ty, napisałem coś co potwierdziły mi 2 osoby czyli Zbyszek i Anka a oni powodu do kłamstwa nie maja(mi nie zależy na tym by kogoś obrazić ale siebie i nie pozwolę i Sierot tez). Nie chce mi się cały czas o tym samym pisać bo to już nudne się robi, wielu graczy się poznało na tobie i wiedzą ze jesteś kłamcą i krętaczem i próbujesz to innym na siłę wciskać do głów. Na mnie to nie zadziała a im więcej kłamstw napiszesz tym większy uśmiech na mojej twarzy się robi |ciach| I nie jest to celowa obraza tylko sam sobie taka opinie wystawiasz. Kto normalny przekupuje graczy by wygrać? kto normalny za wszelka cenę dąży do pewnych rzeczy w grze ? Nie wiem czy jakiś lekarz jest wstanie cie wyleczyć z tej choroby ale w sumie mnie to nie interesuje:) żyj w przekonaniach w które tylko ty wierzysz.

Nie przejmuj się, napisze petycje o zmianę regulaminu specjalnie dla ciebie :) będą tam takie punkty

- tylko glorian moze konczyc gre przed EC, jesli inni to robia to uciekają
- tylko glorian moze oddac konto, jesli inni to robia to uciekają
- tylko glorian potrafi grac , inni nie potrafią nic
- tylko glorian nie rozbija własnego wojska
- tylko glorian jest uczciwy, wszyscy inni to kłamcy
- tylko glorian moze kupic cudaka
- tylko glorian nie moze byc zbanowany, przecież on jest czysty i nieskazitelny
- tylko glorian moze wygrac swiat nawet jak skonczy przed EC
- tylko sojusz gloriana moze byc top 1 we wszystkich rankingach
- tylko sojusz gloriana moze wygrac swiat ktory jeszcze się nie zaczał

PZDR

Na dziś kończę dyskusje z tym graczem gdyż nie ma o czym z nim dyskutować a gdy brakuje mu argumentów to uderza w prywatne życie innych o którym nic nie wie:) znaczy wydaje mu się że wie ale to pewnie od wąchania hahaha
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

PS

Zbyszka mogę po prosić by napisał na forum ogólnym prawdę ale co z tego jak ty zaraz zaprzeczysz? :D Jaki to ma sens skoro ty wszystko wiesz :D podobno nawet wiesz kto ile razy dziennie na kibelku siada itd

- - - Automatycznie połączono posty - - -



trzeba do sestereo pisać o grepopudelka:)


a i żebym nie zapomniał :D glorianie moje raporty widzą wszyscy w sojuszu, zawsze tak bylo i nikt sie nie dziwił skad mam punkty walki natomiast twoich nigdy nie widziano a wiesz dlaczego? chyba każdy wie :eek:

rozbijanie własnego wojska to twoja praktyka i z tego jestes bardzo znany

Wkleiłbym też tutaj słowa Miss Piggy o tobie ale większej siary ci robić nie będę :D i tak robisz sobie wielką :D
A co do moich tajemnic i reala to nie przejmuje się bo nie mam żadnych brudów, fajne i szczęśliwe dzieciństwo, ukończone dobre szkoły, sporo znajomych i przyjaciół. Na nic nie narzekam, niczego mi nigdy nie brakowało :) najwyraźniej masz jakieś kompleksy z dzieciństwa;) nie wiem bili cie w szkole? rodzice nie kochali ? Rozumiem że nie masz się do czego przyczepić to na real wchodzisz? :)

Możesz sobie wymyślać co chcesz na mój temat bo się tym nie przejmuje:) nie znasz mnie i nigdy nie poznasz. Rozumiem też że brakuje ci argumentów i wolisz wypisywać swoje urojenia niż uzasadnić pomówienia dowodami:) a pamięć mi nie szwankuje natomiast tobie tak, taki to już wiek i to tez potrafimy w sojuszu zrozumieć. Na każdym świecie na jakim grałem raporty wklejałem na forum, nigdy nie rozbijałem własnego wojska i to wszyscy z którymi grałem potwierdzą. Nie przypominam sobie też bym uciekł z jakiegoś świata ( zazwyczaj zawsze grałem do EC chociaż były wyjątki gdzie chęci odebrało mi towarzystwo w sojuszu) bo niby dlaczego miałbym uciekać? Nie piszę kłamstw jak ty, napisałem coś co potwierdziły mi 2 osoby czyli Zbyszek i Anka a oni powodu do kłamstwa nie maja. Nie chce mi się cały czas o tym samym pisać bo to już nudne, wielu graczy się poznało na tobie i wiedzą ze jesteś kłamcą i krętaczem i próbujesz to innym na siłę wciskać do głów. Na mnie to nie zadziała a im więcej kłamstw napiszesz tym większy uśmiech na mojej twarzy się robi a w myślach mam tylko takie słowa "skąd się biorą tacy idioci". I nie jest to celowa obraza tylko sam sobie taka opinie wystawiasz. Kto normalny przekupuje graczy by wygrać? kto normalny za wszelka cenę dąży do pewnych rzeczy w grze ? Nie wiem czy jakiś lekarz jest wstanie cie wyleczyć z tej choroby ale w sumie mnie to nie interesuje:) żyj w przekonaniach w które tylko ty wierzysz.

PZDR

Ostatni raz proszę, zebyś już nie kłamał więcej i nie tworzył wokół mnie aury oszusta i samochwały. Zostaw to Turkowi
i tym oszustom i kłamcom z Retimno. Znasz wersję oszustów, których nie winię, bo trudno winić złodzieja za to że kradnie. Ty jednak celowo mnie obrażasz powtarzając wersję zasłyszaną bez wiedzy empirycznej.
Nie o to chodzi, że się obrażam, bo jak mógłby mnie obrazić jakiś młokos, który jeszcze kaszkę je u mamy, ale
ostrzegam, żebyś nie przesadzał.
Zaprzeczanie też temu co łatwo udowodnić nie ma sensu, a widzę ze nie pamiętasz jak zamęczałeś mnie na skype i jakie brudy tam mi sprzedawłeś jako swoje (o zgrozo) sukcesy damsko-męskie z Grepolis?

Na Pi już nie wiedzieliście z Patpypem kogo z otoczenia obrażać, to zaczęliście obrażać swoje hobby i miasta w których mieszkacie. Czy to nie szczyt żenady?

Nie straj się mnie wciągać w ten styl, bo to się nie uda
Kończę tą dyskusję ze ściną
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23534

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Ostatni raz proszę, zebyś już nie kłamał więcej i nie tworzył wokół mnie aury oszusta i samochwały. Zostaw to Turkowi
i tym oszustom i kłamcom z Retimno. Znasz wersję oszustów, których nie winię, bo trudno winić złodzieja za to że kradnie. Ty jednak celowo mnie obrażasz powtarzając wersję zasłyszaną bez wiedzy empirycznej.
Nie o to chodzi, że się obrażam, bo jak mógłby mnie obrazić jakiś młokos, który jeszcze kaszkę je u mamy, ale
ostrzegam, żebyś zprzestał.
Zaprzeczanie też temu co łatwo udowodnić nie ma sensu. Widzę, ze nie pamiętasz jak zmęczałeś mnie na skype i jakie brudy tam mi sprzedawłeś jako swoje (o zgrozo) sukcesy damsko-męskie z Grepolis?

Na Pi już nie wiedzieliście z Patpypem kogo z otoczenia obrażać, to zaczęliście obrażać swoje hobby i miasta w których mieszkacie. Czy to nie szczyt żenady?

Nie straj się mnie wciągać w ten styl, bo to się nie uda
Kończę tą dyskusję ze ściną

Nie używam skype i nigdy nie używałem także sam udowodniłeś tym że nigdy z Tobą nie rozmawiałem na sprawy prywatne:eek:

Pogrubiłem żebyś wbił to sobie do tej pustej głowy. Zresztą kafel może potwierdzić (jest online i czyta) bo już mnie wiele razy pytał czy używam skype i za każdym razem mu pisałem ze nie używam i jak chce pogadać to mamy tsa w soju.

Próba przekupienia to kłamstwo? To dlaczego Mateusz który był świadkiem twoich slow potwierdził nam że to jest fakt i że to twój pomysł był? A z Patrykiem to jechaliśmy po sobie a nie wspólnie po innych, ty piłeś coś, brałeś bo chyba trzeźwy to nie jesteś. Nie wiem o jakie sukcesy Ci chodzi bo nigdy się tobie niczym nie chwaliłem a jeśli chodzi o grepo to po co mam pisać o czymś co każdy może sprawdzić w statach :)


Naprawdę tylko się ośmieszasz tym kłamstwami ale tak jak napisałem wcześniej ;) pisz co chcesz mnie to nie rusza wręcz rozbawia i utwierdza w przekonaniu że nie masz zielonego pojęcia o kim i o czym piszesz:) chyba ci się osoby pomyliły i coś czuje dzisiaj ze śmiechu nie zasnę.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

I żeby nie było bo mi coś zarzucasz. Nie obrażam cię celowo ale jak się spojrzy na to co piszesz to każdy ale to każdy gracz stwierdzi to samo co napisałem, ja po prostu nie boję się powiedzieć ci prawdy. |ciach|
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser13617

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Strasznie długie posty i coś o Gorianie. Znowu chciał coś kupić czy już wygrał akcjum? :eek::confused:

Żartuję - przeczytałem. Zawsze beka z przegrywa ;)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Strasznie długie posty i coś o Gorianie. Znowu chciał coś kupić czy już wygrał akcjum? :eek::confused:

Żartuję - przeczytałem. Zawsze beka z przegrywa ;)

Lol :D

Wiesz ile ciekawych rzeczy można się z takich duuuugaśnych tekstów dowiedzieć :D
Jedno jest pewne, Glorian się już nigdy nie podniesie i nie będzie nigdzie wiarygodny.
Zostanie mu garstka ludzi z którą będzie sobie gdzieś tam pogrywał, bo o jakim
kolwiek sukcesie zespołowym może już zapomnieć :)
 

DeletedUser23534

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Lol :D

Wiesz ile ciekawych rzeczy można się z takich duuuugaśnych tekstów dowiedzieć :D
Jedno jest pewne, Glorian się już nigdy nie podniesie i nie będzie nigdzie wiarygodny.
Zostanie mu garstka ludzi z którą będzie sobie gdzieś tam pogrywał, bo o jakim
kolwiek sukcesie zespołowym może już zapomnieć :)

Niedługo to i ta garstka odejdzie. Po co wymyśla obelgi w moim kierunku dot. spraw prywatnych. Opisuje jakieś rzeczy które nie miały miejsca:) to jemu bardziej szkodzi niż mi. Przez takie zachowanie odejdą kolejni. Współczuje play która bardzo lubię i nie wiem dlaczego ciągle z nim gra. No ale przecież Sieroty i Kozacy to też wasale MDG tak twierdzi przecież furia.
[SPR] cilantre dzisiaj o godz. 07:09
Że TY Adaś masz zdrowie na dyskusje z nim ;p
to nic nie da . on i tak wie swoje.[/SPR]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Niedługo to i ta garstka odejdzie. Po co wymyśla obelgi w moim kierunku dot. spraw prywatnych. Opisuje jakieś rzeczy które nie miały miejsca:) to jemu bardziej szkodzi niż mi. Przez takie zachowanie odejdą kolejni. Współczuje play która bardzo lubię i nie wiem dlaczego ciągle z nim gra. No ale przecież Sieroty i Kozacy to też wasale MDG tak twierdzi przecież furia.
[SPR] cilantre dzisiaj o godz. 07:09
Że TY Adaś masz zdrowie na dyskusje z nim ;p
to nic nie da . on i tak wie swoje.[/SPR]

Przypomnisz mi gdzie Ci ludzie, którzy z Tobą grają ??? Czy czasem nie jest tak, ze na kazdym serwerze z kim innym?

Przypominasz sobie tą farsę na 2 miesiące przed Retimno, kiedy to powstawał Wunderteam o nazwie Tubylerczykomspełłyfeile?
Gwiazdy miejsca sobie miały rezerwować, a Adaśko jak paw w okresie godów chadzał po forum i pisał jak to świat jeszcze nie widział tego, co to za mizgę zrobi z serwera. Skończyło się szybko,
- gwiazd było jakby mniej,
- sukcesów to i przez lupę trudno było szukać
- niebawem rozpad
- trochę wypisywania na profilu o Bogu Grepo
- trochę prób przejścia do innych
- później szarość i posty, z których śmiał się cały świat, w stylu: "... jak śmiesz pisć do Boga Grepolis"

Bobry nawet nowych frontów z OZ-tami i z Wulkanem z nudów szukały

Jedno co wyszło z tych Tubylerczyków .... faktycznie im spełły
 

DeletedUser19959

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Lol :D

Wiesz ile ciekawych rzeczy można się z takich duuuugaśnych tekstów dowiedzieć :D
Jedno jest pewne, Glorian się już nigdy nie podniesie i nie będzie nigdzie wiarygodny.
Zostanie mu garstka ludzi z którą będzie sobie gdzieś tam pogrywał, bo o jakim
kolwiek sukcesie zespołowym może już zapomnieć :)

Ty też nigdy nie będziesz wiarygodna :)
 

DeletedUser18058

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Strasznie długie posty i coś o Gorianie. Znowu chciał coś kupić czy już wygrał akcjum? :eek::confused:

Żartuję - przeczytałem. Zawsze beka z przegrywa ;)

wiesz co loluś?
leć polerować koronkę bo przyblakła ciut.

Coś Ci powiem. Dobrze wiesz, że te Twoje śmieszne Oz nie podbiłoby nam tego cudu, gdyby nie Twój wałek.
Mieliśmy gdzieś walkę o kolejne pałacyki, chcieliśmy tylko zabrać Wam wszystkim możliwość postawienia wszystkich cudaków.
Czemu? Bo fajnie się Was lało na Retimno i szkoda było nam kończyć tam gry.


Skończ chłopie z tym kupowaniem bo wyjdzie, że Ty byłeś sprzedawcą.
 

DeletedUser23534

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

glorku 2 miesiące temu zacząłem grać na akcjum i to po przerwie którą sobie zrobiłem z własnej woli a nie przymuszonej globalem jak ty :) Widzę że strasznie Cię to boli że tak wiele osób chce grać razem ze mną w sojuszu. Możesz pisać co chcesz tak jak napisałem wcześniej bo mnie to nie rusza;) ja pokazałem co potrafię na retimno i szanują mnie za gre natomiast ty pokazaleś jakim ziólkiem jesteś i jakimi przekrętami chcesz wygrywać świat. Na retimno zrobiłem szaraki bo taka była wspólna decyzja. Nikt nie chciał budować cudów więc skończyliśmy grę z własnej woli czego ty nie mogłeś doświadczyć bo wieczny urlop zakonczyl twoją przygode krulu grepolis. Zapomniałem że tylko ty możesz zakonczyc gre przed cudami a inni nie :D. Możesz pisać że bobry szukały z nudów nowych frontów ale prawda jest taka że oni nie potrafili wejść w głąb morza bo ja ich skutecznie zatrzymywałem także nie pisz bzdur. Nie wiem po co w sumię to pisze przecież ty wszystko wiesz :) A i to nie bobry poszły na OZ tylko Oz doszło do bobrów by z nimi walczyć :D przeszli 2 morza by mogli się z nimi zmierzyć a ty nie potrafiłeś przejść 1 morza do MDG zeby z nimi powalczyc tylko krzyczałeś na forum jak to ich pokonales na kilku serwerach:) Prawdę jednak każdy zna i nie wybielisz się na forum gdyż kazdy się na tobie poznal. Boisz się MDG i uciekasz od nich zawsze jak najdalej sie da, do tego masz kompleks z mojego powodu bo wiele osob mnie poznalo i zmienilo opinie na moj temat. Pytasz gdzie są ludzie z ktorymi gralem to ci powiem ze wielu juz porzucilo grepo i nie gra a ci co graja proszą mnie bym na kolejnym serwerze zebral wszystkich w jednym sojuszu. Ode mnie nikt sie nie odwrocil a od ciebie juz wielu. W Sierotach sa osoby z ktorymi juz gralem np na Atenach czy Kappie ale ty tego nie wiesz bo maja nowe nicki :) zresztą jak ja już bylem topowym graczem to ty jeszcze nie wiedziales co to grepolis ale widze ze na sile chcesz pouczac lepszych od siebie. Ale wracajac do retimno to ja tylko zalozylem temat na forum ogolnym i nie 2 miesiące przed startem a sojusz byl prowadzony przez picha ktory szybko zrezygnowal bo nie dawal sobie rady z bobrami. Kolejne osoby nie bardzo mialy czas na ogarniecie sojuszu wiec wyszedlem z niego z ekipa ktora zaprosilem bo tak bylo dla nas lepiej. W każdej chwili mogę te osoby sciągnać na akcjum bo mam z nimi kontakt o czym ty pojecia nie masz. Mozesz dalej klauna robic z siebie na forum :) dla mnie to obojetne ale widocznie boli cie jeszcze jeden fakt, ja moge nic nie pisac a forum a o mnie nadal beda pisac jak dobrze gralem a o tobie? O tobie to nikt nawet nie wspomina chyba ze jakies bzdury napiszesz:)

Pozdrawiam i już koncze dyskusje z toba ostatecznie.

PS

Możesz pisać co chcesz ale zapamiętaj, nie wyprowadzisz mnie z równowagi ani nie sprawisz że sie czyms przejmę. Wspólczuje tylko paru osobom w furii ze musza grac z taka osobą jak ty i to wszystko.
Kończę i szykuj się do kolejnej porażki bo ten serwer juz jest dla ciebie przegrany.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

wiesz co loluś?
leć polerować koronkę bo przyblakła ciut.

Coś Ci powiem. Dobrze wiesz, że te Twoje śmieszne Oz nie podbiłoby nam tego cudu, gdyby nie Twój wałek.
Mieliśmy gdzieś walkę o kolejne pałacyki, chcieliśmy tylko zabrać Wam wszystkim możliwość postawienia wszystkich cudaków.
Czemu? Bo fajnie się Was lało na Retimno i szkoda było nam kończyć tam gry.


Skończ chłopie z tym kupowaniem bo wyjdzie, że Ty byłeś sprzedawcą.

Podziekuj glorkowi za to bo to dzieki niemu przegraliscie retimno i straciliscie tego cudaka. Lolo nie jest winny ani cale OZ.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser13617

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

wiesz co loluś?
leć polerować koronkę bo przyblakła ciut.
.

Przyblakła?:confused: Eeee, ja nie widzę bardziej świeżej koronki na grepo w tym momencie :) I bardziej prestiżowej od tej na mojej głowie. Podobno jestem w niej jeszcze bardziej przystojny choć wydawało się to niemożliwe :rolleyes: :cool:

O Retimno nic pisał nie będę - takie wypominki tylko wkurzają graczy Akcjum. Do ciebie nic w sumie nie mam (nawet nie kojarzę pod jakim nickiem tam pykałeś) i dlatego taka mała rada - ciszej jedziesz dalej zajedziesz.
W poprzednim występie zwyczajnie się ośmieszyliście a tu widzę idziecie tą sama drogą. I po co wam powtórka?

Niby dobrzy gracze a tańczą jak im jeden pacyn z trzeciej ligi zagra :confused:
 
Do góry