Zapraszam na Achilles

  • Rozpoczynający wątek Cipher19
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Zapraszam wszystkich chętnych do wspólnej zabawy na świecie Achilles (świat bohaterów )
Zdaję sobie sprawę z tego że niektórzy mają zastrzeżenia co do tego świata ale Ja uważam inaczej.
Gram tam od dłuższego czasu i jako jedyny świat wpadł w mój gust.
Start z trzema wioskami stary system podboju i aktywne morale co jest w sumie plusem ponieważ nie opłaca się atakować słabszych.
Każdy ma szanse sprawdzić swoje siły i ocenić jak tam jest na własnej skórze.

http://pl.grepolis.com/invite-19776...itation_mac=875f2afb&ref=player_invite_linkrl
Link w moje bezpieczniejsze okolice jeżeli ktoś się zdecyduję pomogę szybko rozwinąć skrzydła poprzez wsparcie i pomoc w surowcach :)
 

DeletedUser24190

Guest
Odp: Zapraszam na Achilles

niestety nie ma już startu z trzema wioskami
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Zapraszam na Achilles

Ten temat powstał 1,5 roku temu, a wtedy jeszcze taka opcja startu z 3 wiochami była:)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Zapraszam na Achilles

Niedługo pewnie go zamkną i bęzie spokój:d
 

DeletedUser24190

Guest
Odp: Zapraszam na Achilles

także nie wiem po co miałby jeszcze ktoś na Achillka wbijać.. więć po co tu komentować? :D wieje nudą na serwie..
[/QUOTE]

a może ERĘ CUDAKÓW wprowadzą a potem wypad :)))

- - - Automatycznie połączono posty - - -

także nie wiem po co miałby jeszcze ktoś na Achillka wbijać.. więć po co tu komentować? :D wieje nudą na serwie..
[/QUOTE]

a może ERĘ CUDAKÓW wprowadzą a potem wypad :)))

- - - Automatycznie połączono posty - - -

ja znów zacząłem tam grać zobaczę ile zdołam wytrzymam tym razem. Ale szkoda tych trzech wioch na starcie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15508

Guest
Odp: Zapraszam na Achilles

Jakoś zakończyć pewnie to muszą. Może i cudaki, albo po prostu poczekają aż spadnie lczba graczy :)
 

DeletedUser20384

Guest
Odp: Zapraszam na Achilles

Jakoś zakończyć pewnie to muszą. Może i cudaki, albo po prostu poczekają aż spadnie lczba graczy :)
chyba padł pomysł cudaków w jakiś ogłoszeniach ale to jak zmienili z tym startem z 3 wiosek na normalny ale pomysł chyba nikogo nie interesował choć nie wiem nie pamiętam cudaki i tak by mnie tam nie interesowały bo to nikomu po takim czasie gry nie potrzebne ;)

pewnie właśnie normalny spadek graczy zamknie swiat :)
no ale 2528 ludzi w rankingu.. a kiedyś było mniej :O
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zapraszam na Achilles

chyba padł pomysł cudaków w jakiś ogłoszeniach ale to jak zmienili z tym startem z 3 wiosek na normalny ale pomysł chyba nikogo nie interesował choć nie wiem nie pamiętam cudaki i tak by mnie tam nie interesowały bo to nikomu po takim czasie gry nie potrzebne ;)

pewnie właśnie normalny spadek graczy zamknie swiat :)
no ale 2528 ludzi w rankingu.. a kiedyś było mniej :O

Łał ...
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Zapraszam na Achilles

chyba padł pomysł cudaków w jakiś ogłoszeniach ale to jak zmienili z tym startem z 3 wiosek na normalny ale pomysł chyba nikogo nie interesował choć nie wiem nie pamiętam cudaki i tak by mnie tam nie interesowały bo to nikomu po takim czasie gry nie potrzebne ;)

pewnie właśnie normalny spadek graczy zamknie swiat :)
no ale 2528 ludzi w rankingu.. a kiedyś było mniej :O
Bo ponownie otworzyli możliwośc rejestracji na ten świat po wcześniejszym zamknięciu tego:D
Bylo jakieś ogłoszenie, albo coś w tym rodzaju i ludzied się rzucili na coś "nowego"
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Zapraszam na Achilles

Tylko w sumei takie dość dziwne podejśćie. Po co logować się na świat, ggdzie ludzdie już mają po kilka mln pkt?
 
Do góry