Kalidon Party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Kalidon Party

Handel złoto-surowce nie byłby taki zły, tylko trzeba to zrobić tak żeby nie było to tak proste (tzw. wchodzenie na świat po złotko) do tego jakieś cło żeby złotnik nie mógł wybudować miasta do 10k w 4 dni jak teraz na Kalidonie.
Oraz żeby gracze dalej wymieniali surowce na surowce, od miesiąca mam ogromne nadwyżki kamienia na Bariss, a na Bariss juz nie opłaca się sprzedawać surowców na złoto..a jak wystawię kamyk na drewno to czasem nawet 2 dni czekam żeby ktoś zaakceptował.
 

DeletedUser22679

Guest
Odp: Kalidon Party

A ty jeszcze nie na plemionach?
Dziwne.. Słabą masz pamięć Patryk ;)

Na plemionach jestem s86 ogrywam, tutaj wpadłem kontakty odświeżyć ;D, w wrześniu startuje z ekipą z plemion na grepo. Ale szukam kogoś na konta bo nam 3 graczy odpadło i trzeba kogoś ogarnąć a wiem że lubisz pływać po głębokiej wodzie i na froncie byś się odnalazła
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Kalidon Party

No właśnie coś mi sie tak wydawało, jak wam tam idzie bo jakąś informacje sprzed kilku mies mam ze oz postawiło cudaki tylko nie wiem na ile to prawda

tak tak wybudowali, teraz to już większość wegetuje, aktualnie ja tez już na urlopie to nie wiem jak jest ale chyba nie ma co tu o Retimno gadać bo zaraz ktoś wtrąci że nie na temat :)
 

DeletedUser24204

Guest
Odp: Kalidon Party

Na plemionach jestem s86 ogrywam, tutaj wpadłem kontakty odświeżyć ;D, w wrześniu startuje z ekipą z plemion na grepo. Ale szukam kogoś na konta bo nam 3 graczy odpadło i trzeba kogoś ogarnąć a wiem że lubisz pływać po głębokiej wodzie i na froncie byś się odnalazła
Coś ty Patryk ja pływać nie umiem :p
Zatonela bym na głębokiej wodzie a chce pożyć jeszcze troszkę :)
 

DeletedUser22679

Guest
Odp: Kalidon Party

Coś ty Patryk ja pływać nie umiem :p
Zatonela bym na głębokiej wodzie a chce pożyć jeszcze troszkę :)

Nieee wcale szybko się zaaklimatyzujesz nie daj się długo namawiać wiem że ci gierek online brakuje :)
 

DeletedUser24204

Guest
Odp: Kalidon Party

Może gram gdzieś tam.. Czego nie musze oznajmiac wszem i wobec :)
I uwierz mi niczego mi nie brak :)
 

DeletedUser22679

Guest
Odp: Kalidon Party

Zawsze ciężko było cię do czegoś nakłonić :D ale nigdy nie było to niemożliwe :)
 

DeletedUser24204

Guest
Odp: Kalidon Party

Nigdy nie mów nigdy?
Nie w tym przypadku.. Lubię iść pod wiatr i pod górę.. Kulac się z górki słabe wyzwanie niczego nie uczy :)
 

DeletedUser22679

Guest
Odp: Kalidon Party

No więc właśnie podejmij wyzwanie konto jest w ciężkim położeniu i kogo się nie pytam to boi się to konto przejać
 

DeletedUser24204

Guest
Odp: Kalidon Party

Dziękuję za pamięć ale przeceniasz moje umiejętności :)
To temat świata kalidon myślę że czas zakończyć poboczne tematy w tym miejscu :)
Pozdrawiam i życzę miłej niedzieli tobie jak i wszystkim zerkajacym tu graczom :)
 

DeletedUser24204

Guest
Odp: Kalidon Party

no fakt to poratuj chlopaka bo nie ma widac namiarow na dobrych i chetnych graczy
i pod złe adresy pisze jak sam napisales
 

DeletedUser17871

Guest
Odp: Kalidon Party

heh widzę że sporo osób tu wpadło i to nawet kilka znajomych nicków ;) może być ciekawie, chyba zabawię tu na dłużej :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Kalidon Party

haha Jak na razie, wszystko wygląda super. Sojusz 70 osób. Teraz tylko ogarnąć miasto w eko i wojo stawiamy ;)
 
Do góry