Kalidon Party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser15613

Guest
Odp: Kalidon Party

W sumie to wysyłałeś mi dzisiaj surowce z powodu mi nie znanego to chyba ty:D:D:D
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Kalidon Party

Dostałeś surowce w prezencie?
Ja też chcę. Wczoraj wieczorem zaczęłam od nowa, to się przydadzą :)
 

DeletedUser15613

Guest
Odp: Kalidon Party

Napisz o Hilipop może ci wyślę :D
Na mnie się obraził i już nie wysyła :<
 

DeletedUser

Guest
Odp: Kalidon Party

Co się dzieje na tym świecie? Pierwszy raz spotykam się z sytuacją, gdzie gracze za darmo przysyłają surowce...
Po prostu murzyństwo.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Kalidon Party

A co to da? Będą ich naciągać na surki gwarantując nietykalność, a jak zdobędą podbój to i tak ich podbiją.

Czy ktoś tu wspomniał o naciąganiu? Nikt tu przecież nie użył takiego słowa, a Ty snujesz bezpodstawne oskarżenia :) Miałem takiego gracza na wyspie, który wysyłał mi surowce z własnej woli, bez żadnego namawiania. GRA DO TEJ PORY.
 

DeletedUser23685

Guest
Odp: Kalidon Party

GRA DO TEJ PORY.

Na twojej łasce ;)

Poza tym było o "podlizywaniu" a naciągactwo swoją drogą, to były moje przypuszczenie, nie oskarżenia. Ja sam miałem taką sytuację, że farmy prosiły mnie, bym je nie atakował no to powiedziałem, że jak będą mi przesyłać dziennie surkę to ich nie będę atakował i słowa dotrzyałem, ba! Zaprosiłem ich potem do sojuszu i nauczyłem grać.

O czymś podobnym pomyślałem tutaj. I od razu podkreślam, że ja nie naciągałem tylko postawiłem propozycję na której obie strony zyskują, farma a spokój, a ja surowce bez najmniejszego wysiłku i straty wojska. A u mnie zaczynało się tak samo jak tutaj, że najpierw znikąd surowce przychodzą (pewnie chcieli zrobić dobre wrażenie czy coś w ten deseń) a potem pytali się czy nie będę ich atakował.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Kalidon Party

Na Twojej łasce ;)

Wypadałoby okazać odrobinę szacunku przy swoich wypowiedziach, tym bardziej, że mnie nie znasz.

bym je nie atakował

Trochę popracować nad odmianą.

I od razu podkreślam, że ja nie naciągałem tylko postawiłem propozycję

Więc po co do jasnej ciasnej zwracasz uwagę koleżance wyżej, skoro sam bawisz się w takie coś?

Morał wyciągam z tego dosyć prosty: Ucz się pilniej, dopiero potem wykazuj się na forach. :rolleyes:
 

DeletedUser23685

Guest
Odp: Kalidon Party

Wypadałoby okazać odrobinę szacunku przy swoich wypowiedziach, tym bardziej, że mnie nie znasz.



Trochę popracować nad odmianą.



Więc po co do jasnej ciasnej zwracasz uwagę koleżance wyżej, skoro sam bawisz się w takie coś?

Morał wyciągam z tego dosyć prosty: Ucz się pilniej, dopiero potem wykazuj się na forach. :rolleyes:

Morał z tego taki, że gadasz bez sensu, ja nie naciągałem tylko postawiłem warunki jak nie o coś prosili. I nie zwróciłem uwagi koleżance tylko skomentowałem fakt, który napisała....

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Wypadałoby okazać odrobinę szacunku przy swoich wypowiedziach, tym bardziej, że mnie nie znasz.

Stwierdziłem tylko fakt mądralo, bo jak sam powiedziałeś, wysyłał ci surki i gra do dziś, czyli go nie ruszałeś, a on ci dawał surki, na jedno wychodzi.........
 
Do góry