Kalidon Party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Kalidon Party

Kto chcę ze mną pograć, pisać na pw.
 

DeletedUser24708

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Kalidon Party

Właśnie paczam na grepostats. Jak widać dobry masz sojusz. Może innym razem będzie okazja do wspólnej gry ;)

Ekipa dobra ale jest kilka słabych ogniw :p okazja zawsze moze byc wystarczy ze na PW się dogadamy :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Kalidon Party

Ale cisza na tym Kalidonie :p Wszyscy powsadzali głowy w komputer i nie ma z kim pogadać hihi :)
 

DeletedUser3705

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Kalidon Party

Ptaszki za oknem w chatce drwala donoszą, że gdzieś za 7 rzekami, górami i dolinami.. pojawił się pan Adaśko ze swoimi kompanami.. tyle, że musieli pochować się pod innymi nickami.. by nikt z nich nie miał pompki. :D
 

DeletedUser24708

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Kalidon Party

Wariat ale z Cb poeta xD
 

DeletedUser3705

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Kalidon Party

No proszę nawet nowe konta na forum musieli pozakładać.. a no tak bo tamte mają już po blokowane. Nie wiem po co się tak spinacie, prawda zawsze boli. Tutaj zapewne też walnie szaraka jak to zrobił na retimno. (proszę Cię abyś tylko nie zszarzał)

Ps. Ja do Adaśko nic nie mam serio :) ale pompkę zawsze będę z niego mieć za to jakim on to nie jest kozakiem grepolisowym. :)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Kalidon Party

Wariateq a grałeś przeciwko niemu kiedyś?
Tak z ciekawości pytam :)

Swoją drogą ciekawe roszady na tym świecie się dzieją :)
 

DeletedUser24708

Guest
Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Kalidon Party

Wariat kazdy cwaniak wreszcie trafia na kogos mocniejszego :D niestety trafił tu na Aniołków(GT) i naszych wygnańców :D
 

DeletedUser11793

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Kalidon Party

No proszę nawet nowe konta na forum musieli pozakładać.. a no tak bo tamte mają już po blokowane. Nie wiem po co się tak spinacie, prawda zawsze boli. Tutaj zapewne też walnie szaraka jak to zrobił na retimno. (proszę Cię abyś tylko nie zszarzał)

Ps. Ja do Adaśko nic nie mam serio :) ale pompkę zawsze będę z niego mieć za to jakim on to nie jest kozakiem grepolisowym. :)

moze o swojej karierze na akcjum opowiesz co ?
 

DeletedUser11793

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Kalidon Party

Coś tam działają, ja się tam w dyplomację nie mieszam.

Standardowo zajmuję się rozweselaniem jednych i wkurzaniem drugich :D



No błagam... to jest Kalidon, nie mieszajcie znów światów.
sorry ale to kolega jakies historie z innych światów zaczał wyciągać ja nie mam w zwyczaju
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Kalidon Party

No fakt, Wariateq zaczął wspominając o Retimno.

Sorki :)
 
Do góry