Sytuacja na świecie Kalidon

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Ranking nie jest najważniejszy. Najważniejsze jest rozmieszczenie oraz wzajemna pomoc. Myślę, że za kilka dni ranking znowu się zmieni...

Tym charakteryzują się początki świata. Nagły zwrot akcji, różne koalicje, spiski, odłamy. Coś pięknego :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Tym charakteryzują się początki świata. Nagły zwrot akcji, różne koalicje, spiski, odłamy. Coś pięknego :)
Dlatego nigdy nie dołączam do sojuszy na początku świata :) Poprzez ciągłe zmienianie sojuszy można sobie jedynie
wrogów nabawić.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Jak tam na świecie? Jakieś podboje, nowe wieści? :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser12438

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

tak w skrócie. Jakieś 50 osób gra na 100% swoich możliwości, następne 150 gra na luzie, pierwszy 1000 coś klika i handluje natępne 1500 mysli, że handluje ale niewiele zarobili, pozostali to albo ci co już nic nie robią albo dopiero zaczęli
 

DeletedUser9999

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Zgadzam się z osobą wyżej :D jak jeszcze się jest na jakimś morzu dalekim to w ogóle nudą wieje, do tego nie ma kogo podbijać bo wyspy puste stoją...
 

DeletedUser12438

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

może trochę przesadziłem z tą pierwszą 50 ale nie zmienia to faktu, że jest to death server ale jest paru co złocą i z nimi niektórzy handlują z powodzeniem

- - - Automatycznie połączono posty - - -

tak się zastanawiam czy polski support zauważa i orientuje się co jest przyczyną tej sytuacji. Jak myślicie? Źle dobrany termin startu serwera czy zmiany gry? Nawet jeśli zauważa to czy inno słyszy ich głos? Jeśli siedzicie cicho to powiem wam coś. Taka sytuacje doprowadzi was prędzej czy póxniej do bezrobocia.:p

- - - Automatycznie połączono posty - - -

i taki morał na koniec. Nowych złotników coraz mniej a starzy się nudzą bo nie mają z kim grać. Taka przyszłość. Co więcej zysków przyniesie sami sobie odpowiedzcie.
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

ciekawy jestem jak tam sytuacja na innych wersjach językowych - tam protestowali ostrzej niż tu u nas

w sumie cieszy,że zdycha - może przyjdzie jakaś refleksja
 

DeletedUser14304

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Ostrej jazdy to tu nie ma i chyba nie będzie.Paru graczy chce miec 100 wioch i tyle:)
@manfred
Chyba sie zapędzili w kozi róg,nawet jak by powstał serwer bez wodotryskow to dla kogo? Graczy z przed 3-4 lat juz nie ma,ci nowi wychodowani na powiadomieniach,złocie itp teraz mocni,nie przetrwali by na takim serwerze długo,nawet nie zdołali by sie nauczyc grac:)
Po miesiacu tez serwer martwy.Chyba ze przez nastepne 5 światów stopniowo wyłaczali by wodotryski by oswoić graczy:)
Z drugiej strony to od dawna jak sie czytało Propozycje to tam wodotryskow i innych bylo od groma wiec "poprawiali"gre pod graczy:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Ostrej jazdy to tu nie ma i chyba nie będzie.Paru graczy chce miec 100 wioch i tyle:)
@manfred
Chyba sie zapędzili w kozi róg,nawet jak by powstał serwer bez wodotryskow to dla kogo? Graczy z przed 3-4 lat juz nie ma,ci nowi wychodowani na powiadomieniach,złocie itp teraz mocni,nie przetrwali by na takim serwerze długo,nawet nie zdołali by sie nauczyc grac:)
Po miesiacu tez serwer martwy.Chyba ze przez nastepne 5 światów stopniowo wyłaczali by wodotryski by oswoić graczy:)
Z drugiej strony to od dawna jak sie czytało Propozycje to tam wodotryskow i innych bylo od groma wiec "poprawiali"gre pod graczy:)
Ja tam nigdy na złocie nie grałem. Jakoś się dało. Raczej wodotrysków nie będą wyłączać, ani stopniowo, ani na specjalnym serwie. Dla Inno tylko pieniądze i pieniądze. Sama cena za złoto jest odrażająca jak dla mnie. Widać nawet, że za dużo zrobili. Sama grafika może nie jest straszna, lecz zamierzenia Inno są już o wiele gorsze. Fajnie byłoby gdyby zacząli chociaż trochę chamować z tym złotem.
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

No to proszę Państwa, bardzo proszę o uczciwą relację na temat sytuacji na świecie - kto z kim i dlaczego. Tylko bez wklejania żadnych rankingów, bo to moze każdy se sam zobaczyć z tych co tu grają, a tych co nie graja i tak to nie obchodzi.
btw.
proszę mi tylko nie pisać, że nie rozpoczyna się zdania od "no", ponieważ to wiem, ale lubię tak rozpoczynać.
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

No to proszę Państwa, bardzo proszę o uczciwą relację na temat sytuacji na świecie - kto z kim i dlaczego. Tylko bez wklejania żadnych rankingów, bo to moze każdy se sam zobaczyć z tych co tu grają, a tych co nie graja i tak to nie obchodzi.
btw.
proszę mi tylko nie pisać, że nie rozpoczyna się zdania od "no", ponieważ to wiem, ale lubię tak rozpoczynać.

ciekawość to pierwszy stopień do piekła :p

nic jej nie mówcie :rolleyes:

noo :D
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Jak oni nie maja mówić, to może Ty cos powiedz. Ale pewnie nic nie wiesz :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

A co my mamy mówić, grasz to wiesz co się dzieje :p
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Nie ma to jak pasjonująca rozmowa o interesujących kwestiach:)
@ Bart, to, że gram, to znaczy, że wiem, kto mi wioskę chce zabrać jak wyśle atak. Ewentualnie wiem komu ja chcę zabrać.
Wszystko inne jest pewna niespodzianką.
 

DeletedUser20358

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Resurrection, Sfora oraz paktowicze walczą z CoV Enrage Hegomanią, Legionem i ich paktowiczom :p
 

DeletedUser15575

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

wie ktoś jakie są tu koalicje? kto z kim i dlaczego?
 

DeletedUser9983

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Kalidon

Świat skończył się w dniu startu.. Gram od 6 worldu a nie pamiętam takiej stagnacji...
Może każdy wypiszę tutaj swojego "sponsora"?
Moim jest Wariateq - Przy nim czuję się jak Galeriankach bo mam już 6 tysi w kieszeni
 
Do góry