Sytuacja na świecie Akcjum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

witampo prawie 2 letniej przerwie:)
widze ze nic sie nie zmienilo:)zastanawiam sie czyjest jeszczcze ktosz mojego kartelu, albo z dzikich hord:), z kazda osoba z tych sojuszy chetnie wruce do gry:)
wasz wojtas vel Mariusz.20

- - - Automatycznie połączono posty - - -

apropo, witaj sisi dalej czarujesz??:))
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Oooo miło Cię widzieć :)

Zaraz tam czaruję :)
Pierwszego nie kojarzę, ale osoby z Dzikich Hord znajdziesz na bank tu na Akcjum :)
 

DeletedUser16070

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

A rozwinąłbyś bardziej swój post ?

Kot Felix to NDK z Kappy- kojarzysz typa ? Od początku wydawało mi się, że to on no ale co Adziorek go wzięła to wzięła. Ja go znam bardzo dobrze z Kappy właśnie, grałem z nim długo w jednym sojuszu. I w dniu kiedy wyszedł z Odessy potwierdziło się, że to on. I bardzo dobrze, że wyszedł to jest akurat wzmocnienie Odessa.
 

DeletedUser24204

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

znowu sie pewnie zacznie budzenie na życzenie :p
nie wiem vlad jak dla mnie kotek za malo aktywny jak na ndk ;P
 
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Kot Felix to NDK z Kappy- kojarzysz typa ? Od początku wydawało mi się, że to on no ale co Adziorek go wzięła to wzięła. Ja go znam bardzo dobrze z Kappy właśnie, grałem z nim długo w jednym sojuszu. I w dniu kiedy wyszedł z Odessy potwierdziło się, że to on. I bardzo dobrze, że wyszedł to jest akurat wzmocnienie Odessa.

ten co grał na Retimno ? postawił szaraki jak stracił jedno miasto :p i nic właściwie nie podbił :) tego to pamiętam
 

DeletedUser24204

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

ten co grał na Retimno ? postawił szaraki jak stracił jedno miasto :p i nic właściwie nie podbił :) tego to pamiętam
A potem założył nowe konto i sojusz budzenie na życzenie czy jakoś tak i fejkowal ludzi po nocach :p
 

DeletedUser18813

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

No to ten sam gracz z Pelli ,miał mnie i kilku graczy gdzieś byle by cuda postawić i blache dostać.
 

DeletedUser21767

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

jakos do mnie nie udalo wam sie wbic z kolonem gdy bylem

cam1.jpg

cam2.jpg

cam3.jpg

cam4.jpg

cam5.jpg

cam6.jpg

cam7.jpg

cam8.jpg


Na forum sojuszu musiało być dużo krzyku bo aż prorok wrócił z urlopu by ratować gracza.

odb1.jpg

odb2.jpg

odb3.jpg


Na koniec cofka :cool:
cof1.jpg


Sierotki Pozdrawiają:p
 
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

była luka między kolonem a ostatnim atakiem aż 2s. i tak trudno było to obronić ? ataki po kolonie dopiero po 9s. ? :D nie no, graty :p
 

DeletedUser11793

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

cofka po pół godzinie pozwolenie ubicia sobie trirem od razu znać że as przez duze S
 

DeletedUser18058

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

proponuje się umówić i dać coś wygrać tej rzeźni (może jakiś świat prędkość 1?) a nie ciągle po pupie , bo nie przestaną o tym koryncie zanudzać :D
dalej mamy więcej niż Wy:p Satysfakcję z tego, że takie Twory jak OZ czy MDG nie są w stanie nic zrobić jak im na to nie pozwolimy:)

na razie ludki... mam wakacje i nie chcę mi się tu siedzieć i czytać wypocin tych, którym jest lepiej kiedy mogą sobie pokłamać.
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

dalej mamy więcej niż Wy:p Satysfakcję z tego, że takie Twory jak OZ czy MDG nie są w stanie nic zrobić jak im na to nie pozwolimy:)

na razie ludki... mam wakacje i nie chcę mi się tu siedzieć i czytać wypocin tych, którym jest lepiej kiedy mogą sobie pokłamać.

i tu teraz wszyscy ludzie dobrej woli przytakują temu panu .....to może już tu nie wróci :D miłej zabawy na zielonej szkole :D
 

DeletedUser19304

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

dalej mamy więcej niż Wy:p Satysfakcję z tego, że takie Twory jak OZ czy MDG nie są w stanie nic zrobić jak im na to nie pozwolimy:)

na razie ludki... mam wakacje i nie chcę mi się tu siedzieć i czytać wypocin tych, którym jest lepiej kiedy mogą sobie pokłamać.

w klasyfikacji szaraków wygrywa ---- takkkkkkkkkkk RZEŹNIA, FURIA, WULKAN..... brawwwwwwwwwwooooooo
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

z dwojga złego wolę opcję z rzeźnia, furią, wulkanem itp.
chociaż zdaje się, że bardzo trudno o na prawdę fajną ekipę na grepo :) jeśli taka jest na Akcjum, to chętnie ją poznam, w każdym razie mija się z celem gra polegająca na ciągłym szarpaniu się nie tylko z przeciwnikiem w grze, ale też z niefajnym układem wewnętrznym

mam nadzieję, że nie będę musiała gdy może wrócę na ten serwerek :)
 

DeletedUser24204

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

z dwojga złego wolę opcję z rzeźnia, furią, wulkanem itp.
chociaż zdaje się, że bardzo trudno o na prawdę fajną ekipę na grepo :) jeśli taka jest na Akcjum, to chętnie ją poznam, w każdym razie mija się z celem gra polegająca na ciągłym szarpaniu się nie tylko z przeciwnikiem w grze, ale też z niefajnym układem wewnętrznym

mam nadzieję, że nie będę musiała gdy może wrócę na ten serwerek :)

akurat tutaj jest taka :) pozdrawiam chłopaki i podziekowania za dozor :)
 

DeletedUser24225

Guest
Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Ta, zapraszamy do odessy bo robimy masówkę :cool:
Marta złóż podanie :p

- - - Updated - - -

A i musisz przez wyszukiwarkę sojuszy bo inaczej ciężko sie dostać :(
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

z dwojga złego wolę opcję z rzeźnia, furią, wulkanem itp.
chociaż zdaje się, że bardzo trudno o na prawdę fajną ekipę na grepo :) jeśli taka jest na Akcjum, to chętnie ją poznam, w każdym razie mija się z celem gra polegająca na ciągłym szarpaniu się nie tylko z przeciwnikiem w grze, ale też z niefajnym układem wewnętrznym

mam nadzieję, że nie będę musiała gdy może wrócę na ten serwerek :)



Jest wiele dobrych ekip na tym świecie.
 
Do góry