League of Legends (LoL) - Temat zbiorczy.

W jakich grach się gustujesz?


  • W sumie głosujących
    60
Status
Zamknięty.

DeletedUser15508

Guest
Odp: League of Legends (LoL) - Temat zbiorczy.

Moja pierwsza penta, nie wliczając botów :D

1zh1saa.jpg
]​

nic nie widać.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Moja pierwsza penta, nie wliczając botów :D

1zh1saa.jpg
]​

nic nie widać.
 

DeletedUser7800

Guest
Odp: League of Legends (LoL) - Temat zbiorczy.

Wchodzi niedługo nowy bohater :) moim zdaniem będzie siał spustoszenie na midzie
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: League of Legends (LoL) - Temat zbiorczy.

Ewentualnie będize topperem ;)
A ja znów b2 -.-
 

DeletedUser5

Guest
Odp: League of Legends (LoL) - Temat zbiorczy.

nic nie widać.
Screena nie widać czy chodzi o te paski zamazujące wszystkie nicki? :p

Orientujecie się czy w nowym Hexakillu można zdobyć jakieś ikony? Jeszcze nie miałam okazji zagrać i nie znalazłam nigdzie info na ten temat.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: League of Legends (LoL) - Temat zbiorczy.

screena nie było widać, sam nawias kwadratowy się pokazywał na środku, ale teraz dziwnym trafem się naprawiło.
To jakiś nowy hexakill jest?
 

DeletedUser5

Guest
Odp: League of Legends (LoL) - Temat zbiorczy.

screena nie było widać, sam nawias kwadratowy się pokazywał na środku, ale teraz dziwnym trafem się naprawiło.
To jakiś nowy hexakill jest?

A to nie wiem czemu, u mnie się wyświetlało dobrze :p Tak, z draftem i jest na mapie Twisted Treeline.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: League of Legends (LoL) - Temat zbiorczy.

U mnie nie, ale i tak umiem sobie poradzić, by sprawdzić co i jak.

Idę sprawdzić hexa.
 

DeletedUser15508

Guest
Re: Odp: League of Legends (LoL) - Temat zbiorczy.

Ktoś ogarnia dobrze grę Ekko i umie poinstruować co i jak?
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Re: Odp: League of Legends (LoL) - Temat zbiorczy.

No dobra, to inne pytanie. Jest tu ktoś, kto ogarnia chętny do duo?

Wiem, gadanie ze sobą jest dziwne, ale cóż zrobić jak nikt nie odpowiada.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: League of Legends (LoL) - Temat zbiorczy.

Ja mogę pyknąć parę meczyków ale to dopiero po sesji :p A jak Wam się podoba nowy support - Król Rzek? Wyczuwam dobrą postać na trolowanie ^.^
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Re: Odp: League of Legends (LoL) - Temat zbiorczy.

Biorę Cię! To kiedy kończysz sesję? I masz możliwość wejścia na ts lub skypa podczas gry?:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: League of Legends (LoL) - Temat zbiorczy.

;) Jakie szybkie mam branie :D Sesję kończę za tydzień i do tego czasu mam szlaban na gry :D - żeby nie było szlaban sama sobie ustanowiłam :p No najlepiej się gra z ts lub skype, łatwiejsze zsynchronizowanie się i zabijanie ^.^
Tylko, że ja najczęściej grałam jako support i to bardzo agresywny support - moja Nami czasami miała więcej killi niż adc :eek:
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Re: Odp: League of Legends (LoL) - Temat zbiorczy.

Dobry support zawsze w cenie! Ja ostatnio mam faze na tarica, choć tak naprawdę nie mam pojęcia co robi mój ult, bo nigdy nie chciało mi się czytać tego.
A Nami jest okropnie wkurzająca jeśli trafia swoimi boooooombelkami. Ogólnie z supportów lubię jeszcze brauma, ale w głupim bronzie nic się nim nie da zrobić jak adc do bani.
Od jak dawna grasz?
A co do żabola, to jak już z kimś rozmawiałam to będize troll wszechhczasów z tym W i ultem.. Ty se bijsz adc, a ten Ci go zżera i sobie idzie.
Odnośnie komunikacji, to mam kanał na Tsie i skypa więc jakoś się zgramy!:)
Obecnie sria do srebra(again) ale pewnie przewale.. Najbardziej wkurzające, że ci co grali mecze rozstawiające pierwszy raz trafiają np do s4/3/2 a totalnie nie potrafią grać, tylko lamią i feedują, a Ty jak już ogarniasz i potrafisz wygrywać linie niezależnie od tego na co grasz, to siedzisz w bronzach przez noobów..

Powodzenia na sesji!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: League of Legends (LoL) - Temat zbiorczy.

Mi czasami się też nie chce czytać opisów ale w sumie troszkę nie grałam i będę musiała nadrobić zaległości :p Gram od 2013 roku czyli od sezonu 3 w którym skończyłam w srebrze :p Słodka Lux wywalczyła mi 8 wygranych meczyków - trafiałam na fajne zespoły i dobrych adc którzy ładnie komponowali się z moim stylem gry. Te 2 przegrane mecze to wynik duo ze znajomym, więc po 2 porażkach z deczka się wnerwiłam i stwierdziłam iż gram dalej sama. Generalnie z doświadczenia wiem , że lepiej mi się gra z nieznajomymi niż ze znajomymi, mniej się denerwuję :p Aktualnie nie grałam jeszcze żadnych rankedów, czysta karta ;)
Zaczynałam grać na West potem dałam się namówić znajomym i przeniosłam się na Easta - i tu się zgodzę że jest masakraaaa, albo trafia się na leaverów, troli lub się kłócą cały czas. Naprawdę o wiele rzadziej się zdarza mieć dobry zespół niz to miało miejsce na West ;/
No Nami to mój main :) Potem jeszcze Morgana, Leona, Janna i Lux :D Chodź lubię też brać Lulu, Zyrę bądź Annie ^.^
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Re: Odp: League of Legends (LoL) - Temat zbiorczy.

EUNE jest pełne polaczków z gimbazy, więc mało sie tutaj osiągnie jeśli nie jest się perfekcyjnym i nie potrafi się carrować gry. No ale moim zdaniem tutaj przy tak ciężkiej grze można się więcej nauczyć, ni gdyby wsyzstko miało iść super głaadko:D

Ostatnio gram duo tylko z dwoma osobami, z jedna na 10 gier mam tylko 1 przegraną, a z drugą oobą bywa różnie. Ju nie chodzi mi o nasz skile własne, tylko o to jakie teamy i przeciwników nam losuje. Np wczoraj 2 afk z czego shaco od początku, potem wrócił i poszedł nafeedować ich celowo. I jak tu coś wygrać kiedy i support idzie afka?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: League of Legends (LoL) - Temat zbiorczy.

Właśnie moi znajomi naoglądali się jak gra Flipinski czy taki Nervarien i stwierdzili "idziemy na EUNE, tam jest super i będziemy koksić"..... nie wzięli tylko pod uwagę drobniutkiej rzeczy: afk i troli. Jeśli ktoś gra na poziomie wymienionych wyżej to faktycznie jeszcze da radę wycarrować grę, o ile nie będzie 2-3 afk co zdarza się nader często. Sama miewam wzloty i upadki :p , czasami nie wiem od czego to zależy - od nastroju? raz gram jak prawdziwy wymiatacz a innym razem robię akcję jak profesjonalny noob :D Generalnie miło jest gdy trafia się na dobrą drużynę i świetnego przeciwnika, wtedy gra jest najlepsza a zwycięstwo daje większą satysfakcję :)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Re: Odp: League of Legends (LoL) - Temat zbiorczy.

Też mam takie fazy. Raz potrafię grać tak, że muszą na mnie wlecieć w kilku, a raz potrafie mnieć do 10 min kilka dedów:D
Zależy od nastroju, zmęczenia, podejśćia etc.

Teraz np... wygrywam nasusem topa na szczura co jest dość ciężkie, ale jak się umiejętnie podejdzie, to możliwe. Mam 400 stakow w 20 kilka minut i wszystko super do czasu aż nie zeszłam z linii gdzie latała nafeedowana quin z soną... pograne...
Na koniec nasza tristana staty 3 24, morgana 2 15 i durne teksty "report me? for what?"
Quin skończyla z 24 5 14, sona 13 5 29
U nas tylko ja i znajomy na plusie 8 4 8 i 10 6 2, jungler 3 8 6 więc też nie tak strasznie.

Najlepsze jest to, ze ta tristana feeduje w każdym swoim meczu i jest w s5... a ja się męczyłam w bronzie przez wieki(udalo mi się wygrać serie:D ostatni mecz ekko zaczęty od oddania firstblooda jaśkowi, a skończony na quadrze w momencie końca gry:D). Właśńie o takim czymś mówiłam - takie coś ląduje w silverze po pierwszych meczach mimo, ze nawet nie wie chyba co w tej grze robi...
 

DeletedUser21321

Guest
Odp: Re: Odp: League of Legends (LoL) - Temat zbiorczy.

Flipinski a Nerva ..
To chyba roznica skilla Ale zazwyczaj w moim otoczeniu nie mówi się dobrze EUNE

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Flipinski a Nerva ..
To chyba roznica skilla
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Re: Odp: League of Legends (LoL) - Temat zbiorczy.

a czy gdziekolwiek dobrze się mówi o EUNE?
 

DeletedUser21321

Guest
Odp: Re: Odp: League of Legends (LoL) - Temat zbiorczy.

a czy gdziekolwiek dobrze się mówi o EUNE?

Dobrze hmm .. może złego słowa użyłem, że tam jest fajnie, łatwiej ^^
Ostatnio nawet spotkałem grupkę ludzi, którzy z EUW przenieśli się na eune bo tu fajnie, łatwiej itp :p
W sumie nie ostatnio bo kilka miesięcy temu ^^
 
Status
Zamknięty.
Do góry