Usunięcie, bądź zmienienie właściwości działania Kamiennego Gradu

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser23685
  • Data rozpoczęcia

Czy chcecie zlikwidować, bądź zmienić działanie gradu?

  • Tak

    Głosy: 20 76,9%
  • Nie

    Głosy: 6 23,1%
  • Obojętnie

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    26

DeletedUser19924

Guest
Odp: Usunięcie, bądź zmienienie właściwości działania Kamiennego Gradu

Nie no, wszystko ma swoje dobre i złe strony. Punkt widzenia przeważnie zależy od punktu siedzenia :)
 

DeletedUser20063

Guest
Odp: Usunięcie, bądź zmienienie właściwości działania Kamiennego Gradu

Tak ale też nie nie myśl ze mi to odpowiada :) ja też gram, i wiem jakie to jest denerwujące, ale cuż nie mam władzy :)
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Usunięcie, bądź zmienienie właściwości działania Kamiennego Gradu

Wiesz, wielu dobrych graczy rezygnuje z badania tego i byłoby za usunięciem go w ogóle z gry. Jednak Ci mniej doświadczeni, którzy nie potrafią sobie poradzić z tymi lepszymi graczami będą przeciwni usuwaniu tego badania, bo to często jedyny środek jakim potrafią się im odgryźć.

Już nie wspominając o czystej złośliwości co po niektórych...i złotym sposobie na czerwone kropki na wyspach.
 

DeletedUser20063

Guest
Odp: Usunięcie, bądź zmienienie właściwości działania Kamiennego Gradu

Ja tam nie użwam tego badania, tego zarówno jak i Bohaterów, gram po staremu, a gram już 3 świat z bohaterami i nie używałem żadnego bohatera po za tym, co był potrzebny, do skączenia misji w samouczku :)
 

DeletedUser23685

Guest
Odp: Usunięcie, bądź zmienienie właściwości działania Kamiennego Gradu

To znalazłeś uzasadnienie...

Co nie? Xd zawsze można wprowadzić zamiast tego inne badanie np bonus do grabieży czy coś w ten deseń. Ale wprowadzać coś co wprowadza tylko problemy, komplikacje i czasem agresywne zachowania ze strony graczy (jak ktoś komuś zburzy wiochę 8k do 1k jak mi) no to nie przynosi to nic dobrego.... Ktoś powiedział, że ma to swoje dobre i złe strony, ja nie widzę żadnych dobrych stron tego badania, bo ich najzwyczajniej nie ma. A nowi gracze powinni nauczyć się grać zamiast gradem się odgryzać i wtedy problem będzie rozwiązany.

W travianie też jest takie coś, katapulta, która uszkadza mur/wały oraz budynki i też teraz się przeciw temu buntują, więc sprowadza to tylko problemy i niepotrzebne kontrowersje oraz spory.
 

DeletedUser20063

Guest
Odp: Usunięcie, bądź zmienienie właściwości działania Kamiennego Gradu

Dobre to jest na zdrajców,

W plemionach na niektórych światach też jest coś podobnego tylko że katapulta tam jest jeszcze o tyle dobre to że możesz sam soebie wybrac jaki chcesz budek rozwalać :) Ciekawe kto ma lepiej my czy oni :)
 

DeletedUser23685

Guest
Odp: Usunięcie, bądź zmienienie właściwości działania Kamiennego Gradu

Dobre to jest na zdrajców,

W plemionach na niektórych światach też jest coś podobnego tylko że katapulta tam jest jeszcze o tyle dobre to że możesz sam soebie wybrac jaki chcesz budek rozwalać :) Ciekawe kto ma lepiej my czy oni :)

I tu i tu jest gorzej ;d i w plemionach i w grepo powinnni to usunąć, bo nie widzą w tym sensu i coraz więcej osobom odechciewa się grać jak gra ma polegać na burzeniu domków..... Ja jestem teraz na wyspie czerwonych i też robią po 50-100 katów i na mnie idą...... To największe badziewie jakie Inno wprowadziło.
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: Usunięcie, bądź zmienienie właściwości działania Kamiennego Gradu

Dobre to jest na zdrajców,
Mamy kupę sposobów ,aby ukarać graczy ,którzy zdradzili ,na czele z rozebraniem z wiosek. To badanie nie jest w tym celu potrzebne.

odnośnie wcześniejszej wypowiedzi: jaki niby plus ma fakt ,że wszyscy gracze musieli dodatkowo się dogadać odnośnie tego badania? Bo ja żadnego plusu nie widzę ,a jedynie same minusy.
 

DeletedUser23685

Guest
Odp: Usunięcie, bądź zmienienie właściwości działania Kamiennego Gradu

Mamy kupę sposobów ,aby ukarać graczy ,którzy zdradzili ,na czele z rozebraniem z wiosek. To badanie nie jest w tym celu potrzebne.

odnośnie wcześniejszej wypowiedzi: jaki niby plus ma fakt ,że wszyscy gracze musieli dodatkowo się dogadać odnośnie tego badania? Bo ja żadnego plusu nie widzę ,a jedynie same minusy.

Zdrajców i kretów się rozbiera i gnębi, a ktoś kto używa gradu pokazuje tylko, że jest totalnym noobem i boi się prawdziwej walki, takie moje zdanie.
 

DeletedUser20063

Guest
Odp: Usunięcie, bądź zmienienie właściwości działania Kamiennego Gradu

Zdrajców i kretów się rozbiera i gnębi, a ktoś kto używa gradu pokazuje tylko, że jest totalnym noobem i boi się prawdziwej walki, takie moje zdanie.

Zgadzam sie z Tobą.
 

DeletedUser23685

Guest
Odp: Usunięcie, bądź zmienienie właściwości działania Kamiennego Gradu

I tak jak to fajnie DonBeker ujął psuje to jeden bardzo ważny element gry- wbijanie na wyspę czerwonych..... Sam teraz na takiej jestem i mnie gradem zaspują, bo nie umieją przełamać bunkra i co za tym idzie- nie ma teraz większego sensu wbijanie na czerwone wyspy, bo wioche ci zburzą do zera praktycznie...

Moim zadaniem trzeba się trochę namęczyć, aby się intruza pozbyć zamiast iść na łatwiznę i gradem zasypywać- gra wtedy staje się nudna i monotonna.... A pomyślcie jakie możliwości da to złotnikom??? Wyślą z 200 katapult i w trybie praktycznie natychmiastowym je odrobią i bum! Nie wybronisz się, bo budynki i tak zostaną zburzone pomimo, że deff odparł cały atak.... Totalnie bez sensu......
 

DeletedUser23686

Guest
Odp: Usunięcie, bądź zmienienie właściwości działania Kamiennego Gradu

Osobiście uważam że grad to badziewie.
Nie bunkruje miast na froncie bo uważam że to zbyteczne. Bo gracz który nie potrafi zająć ci miasta stosuje kamienny grad.
Ja znalazłem na to raz sposób przez noc podniosłem murek wierze wybudowałem 500 deff skasowałem im katapulty i po sprawie.
Ponadto zrobiłem kontry kolonami podbiłem im miasta i po sprawie mam.
Co do propozycji wyżej usunąć na to innogames się nie zgodzi.
Ale złagodzić nie co badanie że po zbadaniu owego badania jest o 15-30% więcej szans na zbicie większej ilości poziomu muru.
Bo co każdy teraz ma zrobić sobie 2-3 składy z wrogiem wyczyścić miasto i przelecieć się 10 razy i miasto w rozpadzie.
 

DeletedUser20063

Guest
Odp: Usunięcie, bądź zmienienie właściwości działania Kamiennego Gradu

Lepszym rozwiązaniem by było aby możliwość bronirnia się przed gradem niż go usuwanie np czarem " Ochrona miasta". Bo teraz tak naprawde nie można się przed tym obronić.
 
Do góry