Kalidon Party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser4218

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Kalidon Party

Hah dziś nie mam weny twórczej do pisania - może kiedyś opowiem :p

Polish - chciało Ci się tyle czasu lecieć na kawkę? :D
 

DeletedUser14968

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Kalidon Party

sisi stracila wene i party padlo
smiley_emoticons_confusednew.gif
?
 

DeletedUser24377

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Kalidon Party

heh zajęta jest strasznie imprezke ma :p
 

DeletedUser23832

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Kalidon Party

Po co ma pisać na PW? Pisał do mnie. Ale nie da się tego przenieść na forum.
Z prostej przyczyny :D
Ech świety, przyjęłam do wiadomości i możesz to określić do wszystkich światów na których grałam po Ny.
Aczkolwiek Akcjum coś dla mnie znaczy. Ale to i tak daleko od Twojego poziomu.

Po prostu nie mogę tego zrozumieć. Nie jestem agresorem, nie ustawiam ataki co do sekundy. JEstem takim upierdliwym graczem, co czasami się obroni i coś przejmie innym.

No sorki, nie wszyscy mogą być bogami :(

Są tez tacy jak ja na których bogowie mogą pokazać swą wyższość.

Bogow nie ma, każdy jest do pokonania. Tyle tylko, że grepo to gra zespołowa i tym agresywniejszym po prostu latwiej zaistniec i sie wybic wyżej niz reszta :)
 

DeletedUser14968

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Kalidon Party

nie rozumiem odruznienia AFRESOR-DeFOWIEC...mozna prosic o objasnienie, lub definicje?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Kalidon Party

Pustka jak na Achillesie :)
 

DeletedUser20310

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Kalidon Party

Nudy jak zawsze :)

Ja tam czekam na nowy świat z nowym podbojem i bez morali :)

Wbije w jakieś spokojne okolice i wtedy może wystarczy czasu na grę .
 

DeletedUser20310

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Kalidon Party

Trzeba być non stop na grze a u mnie z czasem ostatnio problem .Nowy system daje ci ten komfort że masz dodatkowe 12 h na wybronienie wiochy przed kolonem miodzio :)
 

DeletedUser24377

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Kalidon Party

Trzeba być non stop na grze a u mnie z czasem ostatnio problem .Nowy system daje ci ten komfort że masz dodatkowe 12 h na wybronienie wiochy przed kolonem miodzio :)

no tak ostatnio zarobiony musisz być :) ale chyba nie narzekasz tak bardzo :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Kalidon Party

Trzeba być non stop na grze a u mnie z czasem ostatnio problem .Nowy system daje ci ten komfort że masz dodatkowe 12 h na wybronienie wiochy przed kolonem miodzio :)
Ale jak się jest aktywnym offowcem to już nie jest takie miodzio :) Ja bym wolał stary system, tylko że z dodatkowym 12h na odbicie miasta. Te bajery, atak to wsparcie, wsparcie to atak mnie przeraża.
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Kalidon Party

Tak naprawdę ,minusem światów ze starym systemem są ich nieprzemyślane statystyki... Pamiętam ,jak za starych czasów dla szybkich światów ustawiano czas podboju osobno ,a teraz zostawiają taki świat z pr.3 z czasem podboju 8h (z helenką na 15 7h) i bonusem nocnym 7h... wtedy to nic dziwnego ,że jak wbiją kolonka podczas twojej nieobecności to grób mogiła. Gdyby ustawili czas podboju na powiedzmy 15h (czas wzięty z pi) to nie byłoby problemu. Owszem ,aktywni gracze mają przewagę ,ale na upartego z reguły da się odbić i słabo zorganizowane ataki z zaskoczenia nie byłyby aż tak groźne.
A nowego systemu nie lubię za to ,że samotny gracz w zasadzie nie ma szans... choć akcje sojuszowe bywają zabawne , buncik naraz do 400 wioch :D
 

DeletedUser23534

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Kalidon Party

Tak naprawdę ,minusem światów ze starym systemem są ich nieprzemyślane statystyki... Pamiętam ,jak za starych czasów dla szybkich światów ustawiano czas podboju osobno ,a teraz zostawiają taki świat z pr.3 z czasem podboju 8h (z helenką na 15 7h) i bonusem nocnym 7h... wtedy to nic dziwnego ,że jak wbiją kolonka podczas twojej nieobecności to grób mogiła. Gdyby ustawili czas podboju na powiedzmy 15h (czas wzięty z pi) to nie byłoby problemu. Owszem ,aktywni gracze mają przewagę ,ale na upartego z reguły da się odbić i słabo zorganizowane ataki z zaskoczenia nie byłyby aż tak groźne.
A nowego systemu nie lubię za to ,że samotny gracz w zasadzie nie ma szans... choć akcje sojuszowe bywają zabawne , buncik naraz do 400 wioch :D

Pi było fajne:) ale te 15h dawało pól dnia na odbijanie miasta :p zawsze tam wbijałem o 7 więc przeciwnik miał czas do 22 na odbicie miasta. Troszkę za dużo ale punkty leciały pięknie wtedy
cnfy7elqh8dotnsdp.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Kalidon Party

Ja wolę na wieczór, przed bonusem wbić z kolonem.
ostr.gif
Wtedy mam gwarancję, że nikt nie będzie odbijał, albo nie zniszczy obstawy i kolona.
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Kalidon Party

Pi było fajne:) ale te 15h dawało pól dnia na odbijanie miasta :p zawsze tam wbijałem o 7 więc przeciwnik miał czas do 22 na odbicie miasta. Troszkę za dużo ale punkty leciały pięknie wtedy
cnfy7elqh8dotnsdp.gif
Zwłaszcza ,że nie było podziałów pw. :D
Jak resetowi wbiłem kolona ,to mi 4 sloty wpadły :eek:
 

Adzi90

Zespół Grepolis
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Kalidon Party

Jakiś wynik obstawiacie w meczu? Ja obstawiam bardzo optymistycznie 3:1:cool:
smiley_emoticons_koepfler.gif
 
Do góry