Dyskusja na temat nowego świata

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser3480

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

zagranicznych masz full na tym świecie co dałem linka - wskakuj :)
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Nie mogę czytać tych głupot odnośnie starego i nowego podboju. Kazdy ma swoje plusy i minusy.

Na starym systemie wysyłasz kolona, który jest dość wolny i obrońca ma sporo czasu na przygotowanie dobrego klina pod niego, albo cofki

Eeeee.. na retimno kolony płynęły po 5 minut.. 10 minut.. kupa czasu w szczególności jeśli nie ma kogoś przy kompie :)

Na nowym systemie wbijasz bunt i lecisz z kolonem. Obrońca ma rzeczywiście czas na przygotowanie, jednak jak mam dobry sojusz, to oprócz mojego buntu wbijemy ich jeszcze 50-100 podczas akcji i zabierzemy co się da wrogom, a reszta pójdzie na kolejną akcję.

50-100 buntów? Kurcze jakieś pro światy z nowym systemem mnie opuściły, w dodatku na tych co grałam to jakieś lamusy grały.. LA (uważałam za dobry sojusz, jak widać myliłam się) wbili mi ok 20 buntów i łącznie z przejęciami w ciągu dnia miałam ponad 1000 ataków.. ciekawe ile ataków ma osoba, której się wbija 50-100 buntów :)

wbijasz 400 buntów naraz jednemu sojuszowi i zabierasz co się da.

noooo.. 400 buntów.. równie dobrze można 400 kolonów na starym wyslać, zobaczyć kogo nie ma i obstawić co się da..

Natomiast akcje na starym systemie wymagają masy kombinowania a i tak celem twoim będzie przejęcie kilku/kilkunastu miast...

Jeden i drugi system wymaga kombinowania jeśli chcemy przejąć miasta aktywnemu graczowi. I tu i tu stosuje się kliny, synchro itede..

Nie chce mi się dalej komentować tych durnot. To mówiłam ja.. lama redka, wielbicielka nowego systemu, która pierwszy raz zagrała na starym i dała radę (chociaż większość pisała, że osoby z nowego systemu nie poradzą sobie na starym).
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

bo nie jest ważny system a umiejętności i zaangażowanie.

idziemy na ten EN świat bo się napaliłem jak młody Reksio na kość
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

No własnie widzę :D Ja teraz na urlop idę. Nie będę go marnować na grepo :p No i ten swiat en już trwa jakiś czas z tego co wiem..
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

No własnie widzę :D Ja teraz na urlop idę. Nie będę go marnować na grepo :p No i ten swiat en już trwa jakiś czas z tego co wiem..

Ruda on trwa kilka dni na tej prędkości nie ma to znaczenia :)) szybko nadrobimy :)
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Wiem Maniu.. ale lato, urlop :D I nie ma mowy, zebym dyplomatką była :p
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Adam jestem na M34/M35. na razie to tylko obserwujemy. Czyli każdy handluje by coś zarobić ale nakręcam ludzi by może trochę popykać.

angole ładują szmalu ostro :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Wiem Maniu.. ale lato, urlop :D I nie ma mowy, zebym dyplomatką była :p

chyba nie wyobrażasz sobie żeby ja coś w tym temacie zrobił. Moje słownictwo w języku bambusowym to malboro i dolar
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Adam jestem na M34/M35. na razie to tylko obserwujemy. Czyli każdy handluje by coś zarobić ale nakręcam ludzi by może trochę popykać.

angole ładują szmalu ostro :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -



chyba nie wyobrażasz sobie żeby ja coś w tym temacie zrobił. Moje słownictwo w języku bambusowym to malboro i dolar

Phi.. to ja odpadam :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Maniu, wyślesz linka to się lognę blisko ciebie..?? :)
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

ktos sie na pewno znajdzie by obronic mamucia trabe :D
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

nie no żartuje ja tam, grac za długo nie będę. Pobawić siię mogę chwile to wszystko

- - - Automatycznie połączono posty - - -

ten świat na angolu jest od 30 czerwca czyli obecnie pewnie około 15 dni :))

World Abdera is Now Open! (created on 2015-06-30 at 12:13 )

a zobaczcie TOP-5

1 ktomicic 101667 Eviction Notice 13
2 jinsl001 82338 Black Templars 12
3 xTYZx 77733 Eviction Notice 10
4 philvgr81 74842 Just the Tip 12
5 Lollero 69851 Eviction Notice 10
 

DeletedUser23534

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

nie no żartuje ja tam, grac za długo nie będę. Pobawić siię mogę chwile to wszystko

- - - Automatycznie połączono posty - - -

ten świat na angolu jest od 30 czerwca czyli obecnie pewnie około 15 dni :))

World Abdera is Now Open! (created on 2015-06-30 at 12:13 )

a zobaczcie TOP-5

1 ktomicic 101667 Eviction Notice 13
2 jinsl001 82338 Black Templars 12
3 xTYZx 77733 Eviction Notice 10
4 philvgr81 74842 Just the Tip 12
5 Lollero 69851 Eviction Notice 10

Znam ten sojusz Eviction Notice :)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Manfredzie a ja to co? Też chcę się pobawić :)

A właśnie - chcemy by na jesień powstał nowy świat - szybki z nowym systemem podboju.
Zaraz zrobię propozycję do Inno, by taki ruszył, bo obiecałam to ludzikom z Juktas.

Ciekawe czy się uda :)
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Drugi świat z rzędu ze starym systemem podboju...dziwne. Morale aktywne, a prędkość tak wolna, że szkoda gadać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry