[Nowość] Świat - szybki i z nowym systemem podboju

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4218
  • Data rozpoczęcia

Czy chciałbyś taki świat

  • Tak

    Głosy: 67 79,8%
  • Nie

    Głosy: 11 13,1%
  • Obojętne mi to

    Głosy: 6 7,1%

  • W sumie głosujących
    84

DeletedUser18203

Guest
Odp: Świat - szybki i z nowym systemem podboju

Ja to bym chcial z jedynka i okupacja jedynie tylko handel conajmniej 3x.
Ale glos na tak,powodzenia choc i tak beda miec to gdzies.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Świat - szybki i z nowym systemem podboju

ustawienia świata bajka. Ale ustawienia grepo do bani.

popsuli grę i tyle - zamiast ankietę co do ustawień świata zrób ankietę na zbojkotowanie tego co z tej gry zrobili - może jest jeszcze do uratowania

A co mam zbojkotować? Skracanie budynków, rekrutacji, eventy, handel złotem niby?
Manfredzie wiesz przecież, że to nic nie da ;/
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Świat - szybki i z nowym systemem podboju

A co mam zbojkotować? Skracanie budynków, rekrutacji, eventy, handel złotem niby?
Manfredzie wiesz przecież, że to nic nie da ;/

właśnie nie wiem - a może da?

ma angolu widziałem że ostro bojkotują - zbierają liste komu się to nie podoba. Jak tak będzie na każdym serwie to może to coś da.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Świat - szybki i z nowym systemem podboju

Daj linka na PW :)
A tu na razie sprawdźmy, czy Inno zgodzi się na świat,
który by odpowiadał sporej grupie graczy :)
 
Odp: Świat - szybki i z nowym systemem podboju

5w7i.jpg
 

DeletedUser21385

Guest
Odp: Świat - szybki i z nowym systemem podboju

Jakby nie patrzeć, to na nowym systemie nie ma okupacji, a podburzanie trwa zawsze 12h niezależnie od szybkości świata...chyba, że można coś na to poradzić i zmienić?

A co do reszty, to jak najbardziej ok...nie tylko ludzie z Juktasa na coś takiego czekają:)
Skoro są światy ze starym systemem gdzie okupacja trwa 10h a nie jak kiedyś 12h
to pewnie i można by skrócić czas podburzania i buntu na np. 10h :D
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Świat - szybki i z nowym systemem podboju

A tu na razie sprawdźmy, czy Inno zgodzi się na świat,
który by odpowiadał sporej grupie graczy :)

sporej hmmm no to musisz wykorzystać swoje wdzięki bo 28 osób to nie jest spora grupa :)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Świat - szybki i z nowym systemem podboju

sporej hmmm no to musisz wykorzystać swoje wdzięki bo 28 osób to nie jest spora grupa :)

No jak będziesz tak marudził z Lolo, to ludzie nie będą głosować, a czekać na ten bojkot :p

A tak swoją drogą - komu zależy, to ten rozpuści wici dalej z prośbą o głosowanie.
Ja swoje zrobiłam (wici też puściłam) :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Świat - szybki i z nowym systemem podboju

Tak, podoba mi się taka propozycja, ale czy autorka propozycji może mi wyjaśnić, dlaczego akurat nowy system podboju?
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Świat - szybki i z nowym systemem podboju

Oczywiście :)
Są dwa systemy podboju i ostatnio szybkie światy to tylko ze starym systemem.
Jest grono ludzi, którzy czekają na szybki świat z nowym systemem podboju.
Właśnie od nich wyszła ta propozycja, a ja tylko "przelałam" ją na forum :)
 

DeletedUser25428

Guest
Odp: Świat - szybki i z nowym systemem podboju

Tak, znam zasady działu i prośby o nowy świat mają małe szanse na realizację.
Jednakże od dawna nie było na naszym serwie szybkiego świata z nowym systemem podboju.
A jako gracze inaczej nie możemy przekazać naszej prośby do Inno. :)

Więc na prośbę moich znajomych i przyjaciół ta propozycja.

Świat:
Start: po wakacjach
Prędkość: 4x
Prędkość jednostek: 4x
Prędkość handlu: 4x
Ochrona nowych graczy: 3 dni
Limit członków sojuszu: dowolny
Morale: nieaktywne
Wersja podboju: nowy

Nie chciałbym takiego świata, ponieważ gdy morale jest nieaktywne to jest głupio. Ochrona 3 dni za krótka lepiej 5 dni ochrony chyba na Zakros tak jest. Co do braku limitu miejsc w sojuszu to na jedno dobrze a na jedno źle bo im więcej członków sojuszu tym lepiej bo mocniejszy sojusz, ale ten pomysł ma jedną zasadniczą wadę: sojusze by były zbyt silne, co w erze cudów świata by przeszkadzało bo sojusze (niektóre) by miały za dobrze i by łatwo wygrywały.
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Świat - szybki i z nowym systemem podboju

Nie chciałbym takiego świata, ponieważ gdy morale jest nieaktywne to jest głupio. Ochrona 3 dni za krótka lepiej 5 dni ochrony chyba na Zakros tak jest. Co do braku limitu miejsc w sojuszu to na jedno dobrze a na jedno źle bo im więcej członków sojuszu tym lepiej bo mocniejszy sojusz, ale ten pomysł ma jedną zasadniczą wadę: sojusze by były zbyt silne, co w erze cudów świata by przeszkadzało bo sojusze (niektóre) by miały za dobrze i by łatwo wygrywały.

Aktywne morale potrafią sporo przeszkodzić.
Dlaczego zbyt krótka ochrona? Przy takiej szybkości w 3 dni można sporo zrobić.
Z tym limitem nie chodzi raczej o to żeby go nie było tylko żeby był dowolny. Maksymalny limit to 500 osób (przynajmniej tak na wiki jest napisane :D )
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Świat - szybki i z nowym systemem podboju

Nie chciałbym takiego świata, ponieważ gdy morale jest nieaktywne to jest głupio. Ochrona 3 dni za krótka lepiej 5 dni ochrony chyba na Zakros tak jest. Co do braku limitu miejsc w sojuszu to na jedno dobrze a na jedno źle bo im więcej członków sojuszu tym lepiej bo mocniejszy sojusz, ale ten pomysł ma jedną zasadniczą wadę: sojusze by były zbyt silne, co w erze cudów świata by przeszkadzało bo sojusze (niektóre) by miały za dobrze i by łatwo wygrywały.

Ty chyba nie rozumiesz idei tej propozycji.
Tu walczymy o świat dla tych, którzy taki chcą.
Chcesz inny - zrób swoją propozycję.

Oczywiście Twoja opinia jest ważna.

Co do morale - świat bez nich jest ciekawszy.
Ochronka 3 dni to za mało? No weź - gdzie punkty nabijać?
Brak limitu oznacza, że zobaczymy co w Inno wymyślą,
o ile się na niego zgodzą.
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Świat - szybki i z nowym systemem podboju

Na datę startu nie mamy wpływu, więc ciężko powiedzieć czy serwer mógłby powstać akurat po wakacjach, ale postaramy się przeforsować te ustawienia, jeśli rzeczywiście sporo graczy jest zainteresowanych takim światem :)

W propozycji jest dowolna liczba członków sojuszu, ale chętnie dowiemy się jaki limit by wam najbardziej odpowiadał.
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Świat - szybki i z nowym systemem podboju

W propozycji jest dowolna liczba członków bo tak naprawdę ona nie jest aż tak bardzo istotna. Jeśli będzie mała a ktoś zapragnie tworzyć wielkie imperium to i tak stworzy i pozakłada sojusz 1, 2, 3, 4 itp.

Oczywiście utrudnieniem jest koronacja ale wiele osób już i tak jest ukoronowana a wiec nie zależy im na tym.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Świat - szybki i z nowym systemem podboju

Czyżby ktoś chciał posłuchać naszego głosu? Widać, że została zachwiana równowaga i po świecie ze starym systemem, mamy kolejny. Do tego baaardzo wolny...czyli może następnego doczekamy się na świata na życzenie:)
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Świat - szybki i z nowym systemem podboju

Czyżby ktoś chciał posłuchać naszego głosu? Widać, że została zachwiana równowaga i po świecie ze starym systemem, mamy kolejny. Do tego baaardzo wolny...czyli może następnego doczekamy się na świata na życzenie:)

Na razie nie jesteśmy w stanie tego obiecać, ale dokładnie taki był zamysł podczas wybierania ustawień :)
 

DeletedUser20310

Guest
Odp: Świat - szybki i z nowym systemem podboju

Czekam ogólnie na świat z nowym podbojem i bez morale :cool:
 

DeletedUser20310

Guest
Odp: Świat - szybki i z nowym systemem podboju

Sporo ludzi pisze ale nie chcę się w to bawić .

Wchodzę sam i klepie swoje:cool:
 
Do góry