[Nowość] Stare eventy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser23685
  • Data rozpoczęcia

Czy chcecie starych eventów?

  • Tak

    Głosy: 31 91,2%
  • Nie

    Głosy: 2 5,9%
  • Obojętnie

    Głosy: 1 2,9%

  • W sumie głosujących
    34

DeletedUser23685

Guest
Hej, pamiętacie pewnie stare eventy w grepolis, jak prezenty były na rozrzucane codziennie na mapie, podawali np morze i trzeba było znaleźć prezent i dostawałeś np 50 kawalerki. Chciałbym znów aby takie coś było, bo te podbój troi, rzymu i innych dupereli są już nudne i na jedno kopyto :/ a z tym przynajmniej byłaby fajna zabawa, bo masz prezent i musisz go wyszukać, by go zdobyć.

Można by zrobić tak, aby Inno zarobiło opcja "Kolejny Prezent" i dałoby to takiemu graczowi kolejny prezent z losową nagrodą, który musiałby znaleźć. Co wy na to?
 

DeletedUser16352

Guest
Odp: Stare eventy

Głos na tak :) Przydałaby się ta odmiana bo ostatnie eventy to nuda.
 

DeletedUser24848

Guest
Odp: Stare eventy

Nie sądzę by inno wprowadziło by taki event. Kiedyś pisałem o podobnej propozycji.Propo tej ankiety to głos na ``tak``
 

DeletedUser

Guest
Odp: Stare eventy

Głosuję na TAK, bo też nie byłam wcześniej na Grepo, a dawno nie widziałam Grepoolympii lub szukania dyń :D
---
A w ogóle fajnie by było widzieć wcześniejsze eventy :p
 

DeletedUser23685

Guest
Odp: Stare eventy

Głosuję na TAK, bo też nie byłam wcześniej na Grepo, a dawno nie widziałam Grepoolympii lub szukania dyń :D
---
A w ogóle fajnie by było widzieć wcześniejsze eventy :p

Fajnie by było zobaczyć wcześniejsze grepo ;) które już dawno pożegnaliśmy i przywitaliśmy złoto XD
 

DeletedUser

Guest
Odp: Stare eventy

albo Podbój Perski czy jakoś tak że trzeba było sojuszem rozwalić wielki bunkier i jak się było pierwszym to były świetne nagrody dla każdego członka sojuszu
 

DeletedUser

Guest
Odp: Stare eventy

OCZYWIŚCIE ŻE NA TAK
okok.gif


Już teraz nie robią takich eventów jak kiedyś a szkoda.
Najlepiej lubiłem jak się zbierało pływające dynie na mapie gry.
map_pumpkin.png
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Stare eventy

albo Podbój Perski czy jakoś tak że trzeba było sojuszem rozwalić wielki bunkier i jak się było pierwszym to były świetne nagrody dla każdego członka sojuszu
Baranie udział w tym evencie dla mnie to była głupota, bezsensowne tracenie ogromnych ilości wojska, zamiast wykorzystać je na prawdziwych wrogów, którzy potrafią zaatakować i się bronić, a nie persów zakładających sobie słabo rozbudowaną wioskę. Mam nadzieję że w tym roku tego w takiej formie nie będzie.

Głos oczywiście za, ale i tak już do tego nie wrócą a nawet jeśli to napchają sporo funkcji za złoto. Najlepszy dla mnie event to Oktoberfest bez żadnych funkcji za złoto zbierało się amfory porozrzucane po całym świecie i chmiel z wiosek na wyspie a następnie robiło się piwo w zależności ile wytworzyliśmy były nagrody, wyostrzone zmysły, poziom kultury, a na końcu czekało 200szt. złota.
Następny najlepszy to boże narodzenie chyba też w tym samym roku - kalendarz adwentowy, 3 nagrody z których wybieramy jedną, pozostałe chyba za 50złota, do tego jeszcze konkurs wszystkich wersji językowych na najlepszy kalendarz, w ostatnim dniu inno dało graczom 100szt. złota ale jedno przeoczyli bo każdy kto chciał mógł mieć znacznie więcej.
Pływające dynie nie były złe ale nagroda za to bardzo mała, grepolympia była też dobra chociaż trochę niedopracowana, ale wtedy bonusy i złoto miały większą wartość niż obecnie.
 
Do góry