Sytuacja na świecie Delos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser13253

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Delos

A możesz na polski to przełożyć. Dla mnie to czarna magia ten screen.
 

DeletedUser23685

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Delos

A możesz na polski to przełożyć. Dla mnie to czarna magia ten screen.

Milordzie, screen pokazuje, że dziś właśnie podbiliśmy założyciela sojuszu socios- Platurus, a 1/3 wsparć była od socios i z 9 osób wysłało wsparcie z tego sojuszu na własną okupację, a tylko 2 osoby próbowały ją odbijać- nieskutecznie. Chyba screen to dość wyraźnie pokazał i przekaz był wydaje mi się czytelny i zrozumiały.
 

DeletedUser18621

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Delos

Są już jakieś większe wojny, koalicje?
 

DeletedUser25484

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Delos

Wojny sie zaczną jak sojusze okrzepna sie na wyspach i podbija takie miasta neutralne :D
Choć nie ma kto chyba walczyć
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23003

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Delos

Jak dla mnie na szybszych serwerach w centrum nie ma co narzekac na brak atrakcji. To niestety na tych wolniejszych rzeczywiście wieje nudą. Co jakaś lepsza ekipa się zbierze, jakiś lepszy gracz zaloguje to wszystko dla handlu :(
 

DeletedUser25486

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Delos

Jak dla mnie na szybszych serwerach w centrum nie ma co narzekac na brak atrakcji. To niestety na tych wolniejszych rzeczywiście wieje nudą. Co jakaś lepsza ekipa się zbierze, jakiś lepszy gracz zaloguje to wszystko dla handlu :(

masz racje , ten świat jest wyjątkowo zaludnionu przez handlarzy złotem , bardzo mało osób gra na poważnie i myślę ,ze też mały utarg mają np. w porównaniu z zakros :)
chyba się nie myle co ? pochwalcie się handlarze
smiley_emoticons_flucht2.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Delos

1300 złota w tydzień - i popsuli handel
 

DeletedUser20310

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Delos

Co z tym handlem złotem ?:( Miało to być na krótko chyba a tu lipa.
 
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Delos

hehe zysku nie mają , pewnie nie wróci wcale ten handel - będzie jakieś głupie wytłumaczenie i tyle :p
 

DeletedUser20310

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Delos

hehe zysku nie mają , pewnie nie wróci wcale ten handel - będzie jakieś głupie wytłumaczenie i tyle :p

Ci powiem że też mi się tak wydaje .Złoto krążyło wkoło i coraz mniej osób ładowało gierke.
 

DeletedUser22560

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Delos

Ci powiem że też mi się tak wydaje .Złoto krążyło wkoło i coraz mniej osób ładowało gierke.

Złota było tyle samo warrior to proste złotnicy kupowali go więcej dzięki czemu prosty gracz np jak ja co lata jedynie z kapitanem i dowódcą bez reszty premki miał złota na całą czyli inno zarobiło z innej osoby więcej niż by zarobili ze mnie bo 2 premki to 200 złota a 5 to 500 czyli zysk mają większy ale z innej osoby i tak to działa też z innymi :) czyli inno zarabia więcej
 
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Delos

Coś musiało być nie tak z zyskami , nie bez potrzeby jest ta przerwa :) albo jakiś nowy pomysł by zarobić jeszcze więcej ? kto wie , można tylko się domyślać
cnfy7elqh8dotnsdp.gif


- - - Automatycznie połączono posty - - -

Ehhh złoto się kończy powoli gdy nie ma handlu
smiley_emoticons_frown.gif

w odpowiednim momencie skończyłem grać - uff ;)
 

DeletedUser24377

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Delos

Coś musiało być nie tak z zyskami , nie bez potrzeby jest ta przerwa :) albo jakiś nowy pomysł by zarobić jeszcze więcej ? kto wie , można tylko się domyślać
cnfy7elqh8dotnsdp.gif


- - - Automatycznie połączono posty - - -



w odpowiednim momencie skończyłem grać - uff ;)

jeszcze skracanie niech wyłączą :D :p i same premki by były :D
 

DeletedUser20310

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Delos

Złota było tyle samo warrior to proste złotnicy kupowali go więcej dzięki czemu prosty gracz np jak ja co lata jedynie z kapitanem i dowódcą bez reszty premki miał złota na całą czyli inno zarobiło z innej osoby więcej niż by zarobili ze mnie bo 2 premki to 200 złota a 5 to 500 czyli zysk mają większy ale z innej osoby i tak to działa też z innymi :) czyli inno zarabia więcej

Wydaje mi się że jest inaczej .

Złotnicy ładowali dużo złota i ładują i inno miało z tego duży hajs ale zarabiało też spore pieniądze z takich graczy jak ty którzy ładowali mniej i rzadziej .Jednak jak pomnożyło by to się przez kilka tysięcy jest spora sumka.

Poprzez handel złotem uciekają im te pieniądze i głownie kase biją na tych dużych
 

DeletedUser23534

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Delos

Poprzez handel złotem uciekają im te pieniądze i głownie kase biją na tych dużych

ale ci duzi dzięki handlu ładują więcej kasy niż wcześniej i mają zysk, gdyby tego nie wyliczyli eksperci to by tego nie wprowadzili
 

DeletedUser20310

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Delos

ale ci duzi dzięki handlu ładują więcej kasy niż wcześniej i mają zysk, gdyby tego nie wyliczyli eksperci to by tego nie wprowadzili

Nie zawsze ja np uzbierałem z handlu złotem już 25 k i gdyby tego nie wstrzymali spokojnie było by z 40 k i po co ładować gierke .
 
Do góry