Sytuacja na świecie Zakros

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser19875

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Wyczuwam tu jakieś haruspicję.
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

To wygląda na rodzime dziady, ewentualnie skutek uboczny sabatu, a nie coś tam na "h". Na "h" trafiają się najwyżej różne brzydkie wyrazy w naszym pięknym języku.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser13253

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Hej dziewczyny i chłopczyki.
Gdzie te raporty z Waszych profili?
Już się znudziło?

Wchodzę wczoraj do swego dworku i nagle, podstępnie, nieprzewidywalnie następuje atak. Atak z Toalety. Myślę sobie - niezły kibel.
Nie zważając na trzy bunty w swoich miastach, pomijając wielkie niebezpieczeństwo, nie dbając o własny dobytek, wysyłam swe szwadrony.
Efekt?

obrońca pomocnika.JPG

Po prostu... użyłem górnopłuku pociągając za sznurek.

P.S.
A najbardziej nie znoszę mokrych klamek w toaletach ogólnodostępnych. Też tak macie?
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

że też Tobie Milordzie wszystko się z jednym kojarzy :D
jeśli jakieś problemy gastryczne, to wpadnij do mnie na five o'clock- mam herbatkę koperkową na pewno pomoże chociaż troszkę.
Ale , że taki samolub się wziął za pomaganie..... pewnie dla tej blaszki.. raz Ci się zdarzyło komuś interesownie pomóc i teraz się pysznić będziesz ;) Trochę skromności mój drogi. Niech inny cię chwali a nie własne usta.
 

DeletedUser24557

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

My Milorda chwalimy, ale nie będzie to nigdy tak spektakularne, jak jego osobiste wypowiedzi ;)
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

My Milorda chwalimy, ale nie będzie to nigdy tak spektakularne, jak jego osobiste wypowiedzi ;)

zwłaszcza dowcipy toaletowe są spektakularne. Słynne angielskie poczucie humoru Milorda, rodem z Monty Pythona:)
Wy musicie go chwalić. Też bym to robiła, jakby mi truł, że mam na plantacji coton zbierać, licząc , że się odczepi.
 

DeletedUser19875

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

To jest taki role playing.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Nawiasem mówić Przymierze właśnie odnosi swój pierwszy spektakularny sukces w tej wojnie, a nawet dwa. Pierwszym jest utrata poniżej 40 miast w pierwszym dniu zapowiadanego ataku znienacka. Drugim jest przeforsowanie masowego kamiennego gradu w miescie Polska.
 

DeletedUser22529

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Nie przesadzajmy z tym wychwalaniem. To drugie raczej czynem chwalebnym nie jest, bardziej można zaliczyć do aktów desperacji. No trudno, nie zapominajmy, że jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie.
 

DeletedUser19875

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Czyli, ze Przymierze zabierze nam ze 300 miast?
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

co do gradu to 100% zgoda. Ale u Was jest to samo. Latają tacy drugi dzień po pustym mieście i je demolują. Piszę do nich - nie rozwalajcie sobie sami miasta jak je chcecie podbić. Ale nie przemówisz ludziom do rozsądku. To chyba jeszcze akademię odbadam. Będzie komplet.
 

DeletedUser22529

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Któż to u nas taki mądry z gradem lata? Ogółem panuje u nas opinia, że grad to zło.
 

DeletedUser23718

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

co do gradu to 100% zgoda. Ale u Was jest to samo. Latają tacy drugi dzień po pustym mieście i je demolują. Piszę do nich - nie rozwalajcie sobie sami miasta jak je chcecie podbić. Ale nie przemówisz ludziom do rozsądku. To chyba jeszcze akademię odbadam. Będzie komplet.
potwierdzam. Walet latał do mnie 4 dni z gradem a to przez to ze zabrałem jego koleżance miasto, nie mógł podbić to rozwalił po złości
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Po złości to jest jak najbardziej zrozumiałe i chwalebne. W końcu to wojna i większość rzeczy robi się po złości. Ale takie in spe swoje?
 

DeletedUser24557

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Po złości to jest jak najbardziej zrozumiałe i chwalebne. W końcu to wojna i większość rzeczy robi się po złości.
Chwalebne? Serio? Wojna? Po zlości? Podobno to zabawa, może niektórzy powinni sobie wziąć dłuższy urlop niż tylko weekendowy...
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

To jest Nikeee zabawa w wojnę. Są armie, dowódcy, bitwy, i strategia. Zakładająca np. zniszczenie morale przeciwnika co uwierz mi nie zawsze jest zabawne, przynajmniej nie dla obu stron zabawy. Oraz taktyka. Jeśli masz przeciwko sobie koalicję SIH, SICH, Loży i TS oraz deffującą ich Romę to dostosowujesz te dwie ostatnie rzeczy do panujących warunków. Na przykład burzysz miasto którego nie jesteś w stanie podbić, bo nie chcesz być z niego zbyt często atakowana. Burzenie jest elementem gry, to takie badanie w akademii. Nie jest "złe" ani "dobre". Jest do wykorzystania jak inne badania. Obecnie jedno z moich miast zostało zburzone przez kilka godzin chyba o 3 k pkt. przez Twoich kolegów. Nie mogą podbić, to burzą. napisałam o tym w odpowiedzi na Waszą uszczypliwą uwagę o zburzenie przez nas innego miasta.
Twoja uwaga sugerujące u mnie niewłaściwy stan emocjonalny też jest elementem zabawy w wojnę. Uwagi Milorda wyszydzające w niewybredny sposób Walet Kiera także. A urlop miałam tygodniowy na weekend byłam w grze. I wszystkim polecam wyjazdy, bo w Polsce straszne upały.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19313

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Oraz taktyka. Jeśli masz przeciwko sobie koalicję SIH, SICH, Loży i TS oraz deffującą ich Romę
Jak Cię Hini lubię umiarkowie tak:

No ja CIę proszę :D

Znaczy cały serwer przeciwko Wam? :)
Nas zadeffowano i wypchano do ataku? :)
 

DeletedUser22529

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Z tego co wiem Roma własne walki prowadzi. A i SI, Jarmark oraz Joannici sami SicHu nie atakowali.
Ale to nas oskarża się o współpracę...
 

DeletedUser19313

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Z tego co wiem Roma własne walki prowadzi. A i SI, Jarmark oraz Joannici sami SicHu nie atakowali.
Ale to nas oskarża się o współpracę...

Współpraca jak współpraca, ale zaraz pewnie będzie że cały serwer... :)
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Też Ciebie lubię.
czy ja napisałam, że cały serwer?
Nie napisałam. A to co napisałam jest prawdą, więc po co się oburzać na fakty. I to nie jest żadne oskarżenie, tylko stwierdzenie stanu rzeczy.
 

DeletedUser19875

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Merytorycznie oceniając sytuację łatwo ujawnić kto z kim walczy na podstawie przejęć, głównie tych zgrupowanych w czasie. One nie są przypadkowe.
 
Do góry