Sytuacja na świecie Akcjum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser22713

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

A wyjaśnij mi czy jest sens co 2h skakać z sojuszu do sojuszy by słać surke na cud a jesli tego nie potrafisz zrozumieć to nie rozpoczynaj dyskusji bo to nie ma sensu;) Co do babć to mogą być zaszczyceni tylko jednym tym że dla wszystkich są powodem do śmiechu i te słowa proroka jak to wygra śwat bo maja po 300% normy na miesiąc a wszystkie inne sojusze roznieśie w pył bo nie wytrwają do wakacji najazdu babć :eek: poki co przeciwnicy okazali się za mocni na babcie :cool:

Aa no rozumiem, bez ciebie MDG nie zbuduje tego cudaka, po prostu musiałeś tam przejść :D
I obojętnie jakbyś to tłumaczył to jesteś w MDG i koniec, to jest fakt i nie możesz się wypierać.
 

DeletedUser18058

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Uśmiałem się czytając takie głupoty
lol2.gif

Czyli wszyscy mają rozumieć że dojście do MSF to pójście w łaskę MDG ? Ciekawa teoria i pewnie byś chciał by inne sojusze pomagały babciom a nie MSF czy MDG ;) Problem w tym że dojście do MSF nie było motywowane obietnicą blaszki czy innymi bajerami z pikseli :) Motywacja była jedna, za wszelką cene nie dać wygrać świata babciom i to się udało i chyba to wszystkich graczy anty-MDG bolało skoro tak się żala na forum i próbują skłocić koalicje Maraton-MSF-MDG:eek:

- - - Automatycznie połączono posty - - -



Jeszcze masz tą masówkę od gwarka ?:confused:

- - - Automatycznie połączono posty - - -






Nie potrafią tego zrozumieć że najważniejsze było nie dać wygrać babciom :)
Adaś... ja Cię proszę. nie poniżaj się już bardziej i zamilknij.
na Twoim miejscu po tej blaszce za 4 cuda strzeliłbym szaraka i wrócił do gry... w tetrisa.

chłopie! ty wylałeś więcej jadu na Turka niż ja a teraz lecisz do niego po blaszkę?!! przestań wmawiać nam że babcie takie okropne są. kto w tej grze siedzi od lat ten wie coś ty na turka gadał przez kolejne światy

Bez tytułu.png

- - - Automatycznie połączono posty - - -

a masówka od gwarka jest niczym przy obrazku z postu wyżej...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Jeszcze wrócę do tego
To dlaczego Rzeźnia na Koryncie zamiast sama budować cudaki to wzięła je od pomponów jednocześnie łącząc się ze sobą ? A tu nie rozumiesz tego
jezyk.gif
?

No i z tego co się dowiedziałem niedawno to sama tam grałaś więc wychodzi na to że jesteś hipokrytką

Masz błędne informacje - nie budowalam cudakow na koryncie. Moje konto tam grało, przekazane innemu graczowi.

Co do cudakow, to kilka zostalo przejetych od wroga (mdg), dopiero jak się zrobił impas - pompony oddaly cudaki, To nie bylo od poczatku ustalone, Na początku była walka.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18058

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

a ja dodam jeszcze jedno.
jak chcesz to Ci swoją blaszkę oddam. zrobioną we własnym sojuszu, z własną ekipą.
Nie prosiłem się o nią, nie polazłem do odwiecznego wroga, żeby mi pozwolił ją zdobyć... wywalczyłem ją ciężką pracą przez wiele miesięcy gry (nie tak jak teraz po 6 miesiącach), na znacznie trudniejszym świecie niż akcjum.

jak chcesz to Cię nawet ukoronuję:)

Bez tytułu.png
 
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Ale was boli wygrana koalicji MDG na tym świecie oj jak boli :D

Gdyby mi zależało na blaszkach to miałbym ich już 5 z czego ostatnia była by za Retimno :) ale odrzuciłem oferte manfreda i zakończyłem grę a Ty co na retimno ugrałeś? Chyba nic z tego co pamiętam, ja tam kończylem jako top 1 w ataku top 2 obrońca i top 1 wojowników i blaszek za cuda nie potrzebowałem. To samo jest tutaj ale skoro tak bardzo cię to boli to zrobie ci na złość :) wracajac do tematu blaszek, właśnie ja mogłem mieć do tej pory 5 a ty ile ? 1 dzięki pomponom ?

btw co jest takiego na tym profilu że wrzucasz go na forum? coś jest nie tak? zła data wpisana startu cudów czy co ?

- - - Automatycznie połączono posty - - -

...strzeliłbym szaraka i wrócił do gry... w tetrisa.

właśnie, strzeliłeś szaraka to zajmji się tym tetrisem :eek:

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Na koniec dodam tyle, będę chciał to zostane w MDG i wygram, nie będę chciał to wyjde z sojuszu i oddam miejsce komus innemu ;) nic ci do tego :) nawet jesli ci się to nie podoba to twój problem a nie mój i to zapamiętaj
ja mogę robić co chce a nie to co ty mi mówisz, jak zrobie szaraka to z własnej decyzji a nie na twoj rozkaz :eek:
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Gdyby mi zależało na blaszkach to miałbym ich już 5 z czego ostatnia była by za Retimno :) ale odrzuciłem oferte manfreda i zakończyłem grę a Ty co na retimno ugrałeś? Chyba nic z tego co pamiętam, ja tam kończylem jako top 1 w ataku top 2 obrońca i top 1 wojowników i blaszek za cuda nie potrzebowałem. To samo jest tutaj ale skoro tak bardzo cię to boli to zrobie ci na złość :) wracajac do tematu blaszek, właśnie ja mogłem mieć do tej pory 5 a ty ile ? 1 dzięki pomponom ?

btw co jest takiego na tym profilu że wrzucasz go na forum? coś jest nie tak? zła data wpisana startu cudów czy co ?

bardzo dobrze ze napisałeś cytuje "miałbym ich już 5" a nie "mam pięć" a to ogromna różnica i strasznie zabawnie sie to czyta:D A ty co na Retimno ugrałeś bo tez mi sie wydaje że nic, chwalenie się że się zakończyło grę będąc w jakiejś topce jest dziecinne jezeli sie tej topki nie utrzymało, a jej nie utrzymałeś wiec to co piszesz - śmieszy:)
 
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

bardzo dobrze ze napisałeś cytuje "miałbym ich już 5" a nie "mam pięć" a to ogromna różnica i strasznie zabawnie sie to czyta:D A ty co na Retimno ugrałeś bo tez mi sie wydaje że nic, chwalenie się że się zakończyło grę będąc w jakiejś topce jest dziecinne jezeli sie tej topki nie utrzymało, a jej nie utrzymałeś wiec to co piszesz - śmieszy:)

napisałem że "miałbym" bo to były pewne wygrane ale wolałem skończyć gre niż bawić się w cuda
a co do rankingów to dzięki temu że ja skończyłem ty w końcu mogłeś wejść na szczyt :) w innym przypadku do dziś byś tego nie osignał :eek:
ja wszędzie gdzie gram osiągam taki sam ranking (top1 w walce) i nie musze wszędzie tego utrzymywać do końca gry

a co ugrałem na retimno? więcej niż ci się zdaje, pokazalem bobrom że w 3 sojusze nie są mi wstanie nic zrobić, że jestem zaporą dla nich nie do przejścia i nie potrzebowałem do tego bunkrów w miastach

jedni w grepo grają dla koronek, inni dla rankingów a inni dla zabawy, ja grałem zawsze póki była walka - zbliżały się cuda to zawsze kończyłem - dograłem 1 serwer do końca dzięki znajomym którzy cały czas mnie prosili byśmy w ekipie wytrali do końca, akcjum być może też dogram do końca chociaż mi się nie chce, na kalidonie kończę na dniach i znikam z pl wersji gry po skończeniu akcjum:) wracam na en gdzie ze starą ekipa czekam na nowy świat:)

Pozdrawiam Cię Cichy :)
btw jak chcesz jakieś miasto na kalidonie to strzel pw (sojusznikowi oddam, czerwonemu nie)
 
Ostatnia edycja:
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

napisałem że "miałbym" bo to były pewne wygrane ale wolałem skończyć gre niż bawić się w cuda
a co do rankingów to dzięki temu że ja skończyłem ty w końcu mogłeś wejść na szczyt :) w innym przypadku do dziś byś tego nie osignał :eek:
ja wszędzie gdzie gram osiągam taki sam ranking (top1 w walce) i nie musze wszędzie tego utrzymywać do końca gry

a co ugrałem na retimno? więcej niż ci się zdaje, pokazalem bobrom że w 3 sojusze nie są mi wstanie nic zrobić, że jestem zaporą dla nich nie do przejścia i nie potrzebowałem do tego bunkrów w miastach

jedni w grepo grają dla koronek, inni dla rankingów a inni dla zabawy, ja grałem zawsze póki była walka - zbliżały się cuda to zawsze kończyłem - dograłem 1 serwer do końca dzięki znajomym którzy cały czas mnie prosili byśmy w ekipie wytrali do końca, akcjum być może też dogram do końca chociaż mi się nie chce, na kalidonie kończę na dniach i znikam z pl wersji gry:) wracam na en gdzie ze starą ekipa czekam na nowy świat:)

Pozdrawiam Cichy

nie interesuje mnie czy były pewne czy nie pewne, fakt jest jeden były nie zdobyte, a co za trym idzie? a to że ich nie ma:D

jedynym udowodnieniem tego że było sie top w wojownikach jest chyba komnata chwały czy cos takiego, to podziel sie w ilu jestes top?:) bo to ze w trakcie gry sie bylo jest nic nie warte, a dlaczego? bo setki ludzi w trakcie gry bylo top:)

kiedys myślałem o zagranicznym :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

btw jak chcesz jakieś miasto na kalidonie to strzel pw (sojusznikowi oddam, czerwonemu nie)

dzieki ale tutaj bardziej statycznie jestem:)
 
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

toszkę śmieszne co napisałeś:) mierzysz 1 miara gracza który jest przez 1 dzień top 1 i gracza który te top 1 utrzymuje przez pol roku? Chociaż tak naprawdę to nie widziałem jeszcze serwera by 100 osób było top 1

- - - Automatycznie połączono posty - - -

jeśli coś źle napisałem to nie czepiaj się:) nie jest łatwo na telefonie ogarniac to forum:) a co do komnat to mam 2 i więcej nie potrzebuje;-) trzeba dać szansę innym by się zapisali w kartach historii danego serwera.
 
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

ja tez nie widziałem, tak mi sie tylko wpisała taka liczba:)

nie czepiam sie:)
no ale nie ma co, każdy jakieś tam swoje racje ma, czasem takie same czasem troszkę inne
 

DeletedUser25675

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Ludki drogie, nie czepiajcie się wszystkiego i wszystkich. Świat Akcjum jeszcze się nie skończył i póki co możliwe są różne scenariusze. Każdy gracz niech sam osądzi w swoim sumieniu, czy grał odważnie, czy się zaprzedał, czy zrobił co mógł czy się poddał. Nie oceniajmy innych tak bezwzględnie jak niektórzy tu to robią. To tylko fikcyjna internetowa gra ale trzeba grać z honorem i radością z tej gry tak by móc samemu z siebie być dumnym. A na miły poranek życzę wszystkim grającym pogody ducha i trochę cienia :)
 

DeletedUser24295

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Ludki drogie, nie czepiajcie się wszystkiego i wszystkich. Świat Akcjum jeszcze się nie skończył i póki co możliwe są różne scenariusze. Każdy gracz niech sam osądzi w swoim sumieniu, czy grał odważnie, czy się zaprzedał, czy zrobił co mógł czy się poddał. Nie oceniajmy innych tak bezwzględnie jak niektórzy tu to robią. To tylko fikcyjna internetowa gra ale trzeba grać z honorem i radością z tej gry tak by móc samemu z siebie być dumnym. A na miły poranek życzę wszystkim grającym pogody ducha i trochę cienia :)

Na Wzajem ...
 

DeletedUser11402

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

mysle ze forumowe prowokacje nie skloca koalicji ktora ma wygrana na wyciagniecie reki :D trzeba bylo walczyc w grze a nie teraz probowac na forum kogos sklocic:eek: oczywistym jest chyba to ze jeden sojusz samodzielnie nie wygral by tu swiata i zdobyl koronki, to ze turek lepiej ogarnal sytuacje bije niektorych mocno po oczkach :D kazdy kto chcial mial szanse walczyc, wygrac, przeszkodzic koalicji w zbudowaniu cudakow, nikomu sie nie udalo. jedni probowali inni co teraz najmocniej krzycza wyszarzyli sie;) a co do tej slynnej masowki z poczatku swiata, to ona w glownej mierze przesadzila o przegranej furii hehe plus smrod ciagnacy sie po retimno za nimi
 

DeletedUser18058

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Adaś z tym następcą to chyba Ciebie dotyczyło... rzeczniku prasowy hahahaha
 

DeletedUser25582

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

witam panie i panów oraz Ciebie Cichy! :D kurcze jak ja dawno cię nie widziałem odkąd oddałem retimno :D
Kinia nadal pogrywa?

co do powyższej dysputy
ja nie mogę was zrozumieć co wam daje to że ktoś jest top1 woj/top5 agresor/top1 w punktach

ludzie... to jest gra - czy kogoś zainteresuje na delos/baris/kolejnym serwerze to że ktoś był na koryncie czy retimno top1 woj? wy normalnie chcecie rozbawić całą publikę pisząc takie pierdoły

haha jestem top1 wojem z koryntu! a ja top1 agresorem z retimno! a ja top3 obrońcą zakros!

Damian najpiękniejszym przykładem z retimno była współpraca twoja z Kingą na TSie do której czasem wpadałem i gadaliśmy :) jeśli dla was grepolis to gierka gdzie każdy chce być top wojem to powodzenia
spróbujcie kiedyś zagrać dla ludzi, dla innych - mieć inny cel niż te gówniane rankingi

bo jak grepo w końcu padnie to te wasze blaszki i koronki będą warte tyle co śnieg z 1989 z okolic Sosnowca dla przeciętnego Polaka
a póki co możecie jeszcze wspominać komnaty chwały w archiwum forum grepolis
i wypinać klaty kto co jak i po co...

bez pozdrowień tym razem :)
 

DeletedUser23779

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

żenujące dla mnie tęż polewa po całej lini z takich blaszek trzeba serio nie miec żadnego honoru ani ambicji by taki wałek zrobić ha ha chciało wam sie tu siedziec? by na koncu taka kompromitacja bez walki tylko zmowa paru przy stoliku i to ma byc wygrana? po to budowaliscie swe sojusze ?dajcie spokój ha ha
 
Do góry