Sytuacja na świecie Akcjum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Błazenada, nic dodać, nic ująć.

A co do gry, to popieram poprzedniczkę, spadła na psy, to już nie ta gra co kiedyś, sami popychamy Inno do otwierania nowych światów, ponieważ po 6-7 miesiącach świata, cudaki stoją i wariaty lecą już na nowe światki i tak w koło, a Inno czerpie zyski z wariatów.
Już gdzieś zamieszczałem propozycję aby grając na nowym świecie, nie budować cudaków, Inno nie zamknie takiego świata, bo i tak czubusie będą sypać kasą, ale taki świat będzie bardzo interesujący, sama walka, zmniejszy się szarakowanie kont itd, no ale znajdą się czubusie co zaczną budowę, wariatów pełno.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser22560

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Tak se czytam i się śmieje xd jeśli chodzi o Sparte to jesli budowało SB i SBF to jeden sojusz bo SBF to kontynuacja SB tak wiec wygrali prawdopodobnie sami jeśli tylko oni budowali dla siebie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Tak se czytam i się śmieje xd jeśli chodzi o Sparte to jesli budowało SB i SBF to jeden sojusz bo SBF to kontynuacja SB tak wiec wygrali prawdopodobnie sami jeśli tylko oni budowali dla siebie

Tutaj chodziło mi o ilość sojuszy, a nie o to, czy są kontynuacją czy nie. Ciężko jest teraz spotkać świat, na którym cudaki buduje tylko 1 sojusz. Przeważnie cudaki budują 2 sojusze(główny i jego kontynuacja lub paktowicz), czasem jest ich więcej. Niestety takie są teraz realia gry i nic z tym nie zrobimy.
 

DeletedUser22560

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Tutaj chodziło mi o ilość sojuszy, a nie o to, czy są kontynuacją czy nie. Ciężko jest teraz spotkać świat, na którym cudaki buduje tylko 1 sojusz. Przeważnie cudaki budują 2 sojusze(główny i jego kontynuacja lub paktowicz), czasem jest ich więcej. Niestety takie są teraz realia gry i nic z tym nie zrobimy.

Skoro napisałeś o sparcie to najwyraźniej nie wiesz o co chodziło warriorowi :)
 

DeletedUser23379

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

(...)
Pisze jak prosty człowiek do tego trzaskam byki i dobrze mi z tym.
Pisałem o wygranej na Gythium ty mi tu ze Spartą wyskakujesz co i tak uważam za wygraną bo dwa sojusze to nie pięć i to z czołówki .
Zapraszam na nowy świat tylko wpiszcie sobie w profile że wymiataliście na Akcjum co bym koronowanych nie mylił.

Właściwie Sparta jest całkiem dobrym przykładem. Nawet nie dlatego, że mieli i akademię, i AA do pomocy (już nie pamiętam, czy AA nie wskoczyło do SBF?), tylko dlatego, że mieli większość świata przeciwko sobie, a udało im się wygrać i to ze znaczącą przewagą. I ani Endy, ani Expy, ani Fenicja nie zdołali ich powstrzymać.
Nie wyobrażam sobie sytuacji, w której przychodzę na forum i płaczę "że Sigma zła, Sigma wstyd" - nawet gdyby zbudowali te cudaki w 10 sojuszy. Bo to od przeciwników zależało, czy Ich zablokujemy czy nie. Czy się zmobilizujemy, czy uda nam się podtrzymać koalicję (a nie udało się).
Sigma była lepsza, po prostu. Lepiej zorganizowana, z lepszym pomysłem na grę.
Podobnie działa to tutaj
smiley_emoticons_winken4.gif


I tu pozwolę sobie zacytować:
"
(...) a mimo to nam się tu udało - nie mówię tu o tych głupich cudakach, bo to pikuś - ale o tym że udało się ustalić plan działania, przeprowadzić go, nie pokłócić, nie zdradzić i na końcu usatysfakcjonować tych co chcieli dostali dyplomik - miłe że tak też się da...pomimo tego co każdy przewidywał - zdrad, walki, pretensji itp. Da się współpracować beż zdrad i wykorzystywania innych - i to dla mnie jest największa wygrana na tym świecie:) I właśnie tego gratuluję sojusznikom - a te budyneczki na środku wysp to tylko dodatek:)

Dla mnie to też sukces :).

Ja tam lubię moją blaszkę, wstyd mi nie jest ani ciut, ciut - a te wpisy na FO tylko potwierdzają, że słusznie
smiley_emoticons_baby_taptap.gif
 

DeletedUser22560

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Już wam wyjaśniam o co chodziło warriorowi xd Mu chodziło o to że żeby wygrać musieliście się dogadać jako 3 topower sojusze natomiast Sigma na sparcie wygrała bez ugadywania się tylko walcząc i wchłoneła AA z tego co napisaliście to wywnioskowałem tak więc nie ugadywali się tylko sami na to zapracowali :) To samo było na Pelli żeby wygrać topowe sojusze musiały zrobić Fuzje bo osobno nie mieli żadnych szans z WG mimo że Wg miało 3 sojusze ale te 3 sojusze powstały nie z dogadania się tylko z walki :) o to chodzi warriorowi że jakby np maraton albo MDG miało 3 sojusze ale bez ugadywania się tylko niszcząć wszystko jak leci na swojej drodze i rosnąć w siłe zasługiwaliby w 100% :) Każdy ma pomysł na gre ja preferuje ten 1 ale i tak gratki
 

DeletedUser23379

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Już wam wyjaśniam o co chodziło warriorowi xd Mu chodziło o to że żeby wygrać musieliście się dogadać jako 3 topower sojusze natomiast Sigma na sparcie wygrała bez ugadywania się tylko walcząc i wchłoneła AA z tego co napisaliście to wywnioskowałem tak więc nie ugadywali się tylko sami na to zapracowali :) To samo było na Pelli żeby wygrać topowe sojusze musiały zrobić Fuzje bo osobno nie mieli żadnych szans z WG mimo że Wg miało 3 sojusze ale te 3 sojusze powstały nie z dogadania się tylko z walki :) o to chodzi warriorowi że jakby np maraton albo MDG miało 3 sojusze ale bez ugadywania się tylko niszcząć wszystko jak leci na swojej drodze i rosnąć w siłe zasługiwaliby w 100% :) Każdy ma pomysł na gre ja preferuje ten 1 ale i tak gratki


Ależ ja rozumiem. Pokazuję tylko pewien schemat. I uważam, że Sparta to w pewnym stopniu porównywalny przypadek.
I tak jak podziwiałam Sigmę na Sparcie, tak podziwiam MDG i koalicjantów. Pierwszy raz gram z tą ekipą, ale to najlepszy sojusz w jakim grałam. Skuteczność, plan, dopracowanie, brak konfliktów zasługuje wg mnie na uznanie. Nie widzę innych sojuszy, patrząc i całościowo na Akcjum, i na same cudaki, które by na tę blaszkę bardziej zasługiwały.

Myślę, że przeciwników boli nie tyle to, że my jesteśmy wygrani, tylko to, że Oni są wyjątkowo przegrani. Tak jak my w trzy sojusze budujemy cudaki, tak przeciwnicy w trzy sojusze mogli nam to skutecznie uniemożliwić. A wyszło jak wyszło ;).
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser25582

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

znowu blaszki, cudaki i inne takie
nudne to wałkowanie już jest
cuda zbudowane
jedna koalicja wygrała cuda i tyle
pogratulować można i tego *wyczynu*

ale granie na akcjum nie kończy się wraz z tym nudnym budowaniem
przecież cuda można odbijać a offami pływać

no chyba że ktoś przyszedł tylko po cuda i mu to starcza
to powodzenia na innym świecie

mnie natomiast wśród tych cudów bardziej odpowiadałoby by każdy sojek walczył sam o własne cuda
wieczna nawalanka i obrona
ale grepo zeszło już wystarczająco na psy i teraz zawsze będą dwie koalicje do budowań
a wystarczyłoby zrobić prostą sprawę - kara 48 godzin na wejście do sojuszu jeśli się własny soj opuściło
wielu by się zniechęciło takim skakaniem między sojkami

gra nie jest skończona, walczyć i zdobywać pw można dalej
także powodzenia tym co będą grać nadal :D

blaszka to blaszka
mam tylko nadzieję iż nie sądzi ktoś że ona coś mu daje do *respectu*
bo do dziś pamiętam asa co takiego mi priva posłał kim on to nie jest bo ma koronkę

do dziś na samo wspomnienie pojawia się uśmiech na twarzy
także podsumowując
gratki cudów i powodzenia tym co walczyć pragną dalej:)

pzodrawiam
 

DeletedUser16362

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Myślę, że przeciwników nie tyle to, że my jesteśmy wygrani, tylko to, że Oni są wyjątkowo przegrani. Tak jak my w trzy sojusze budujemy cudaki, tak przeciwnicy w trzy sojusze mogli nam to skutecznie uniemożliwić. A wyszło jak wyszło ;).
w trzy sojusze heh strasznie krótkotrwała wdzięczność chociazby dla bandy widze :)
 

DeletedUser23379

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Podalejrios - A o czym mamy pisać
smiley_emoticons_rollsmiliey.gif
?
Ale ja już nie mogę się doczekać na czas po cudakach :). Mam nadzieję, że przeciwnicy nie znikną tak od razu ;).

w trzy sojusze heh strasznie krótkotrwała wdzięczność chociazby dla bandy widze :)
Raczej wiesz co miałam na myśli - tu nie chodzi o brak wdzięczności dla kogokolwiek :).
 

DeletedUser21385

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

....
ale grepo zeszło już wystarczająco na psy i teraz zawsze będą dwie koalicje do budowań
a wystarczyłoby zrobić prostą sprawę - kara 48 godzin na wejście do sojuszu jeśli się własny soj opuściło
wielu by się zniechęciło takim skakaniem między sojkami....
pzodrawiam
Podalejrios ( w domyśle NEOM80) dlaczego takich kar nie było na Koryncie i nikt wtedy o tym nie wspominał, jak Ty i inni gracze Różowych Pomponów biegały do Rzeźni surkę słać i skracać im budowę. Wchodzenie na moment odznaczeń i koronacji a następnie wracanie do RP?
Czym różni się Twoja blaszka i korona tam zdobyta od tej naszej blaszki i ewentualnej korony???
 

DeletedUser16362

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Podalejrios - A o czym mamy pisać
smiley_emoticons_rollsmiliey.gif
?
Ale ja już nie mogę się doczekać na czas po cudakach :). Mam nadzieję, że przeciwnicy nie znikną tak od razu ;).


Raczej wiesz co miałam na myśli - tu nie chodzi o brak wdzięczności dla kogokolwiek :).

raczej nie wiem fakt jest taki ze banda cały czas biegała żeby Wam pomagać a jak sie msf tyłek zaczął palić to Adaś musiał wkroczyc do budowy :) i pisanie w tej chwili o 3 sojuszach które wybudowały cudaki mnie osobiście troche irytuje mimo iż owe budowle mam w głębokim poważaniu dla mnie sie liczy w tej całej walce jedno że prorok proroctwa na inny świat musi odłożyć :)
ale wszystkim tym którzy budowali i sprawiało0 im to radoche gratuluje wybudowania
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Przydałaby sie mozliwość oddania blaszki innej osobie po zdobyciu danego odznaczenia. Wtedy wszyscy byliby zadowoleni. Sam z chęcią oddałbym blaszkę osobie, która narzeka na to, że koalicja wygrała świat w taki, a nie w inny sposób.
 

DeletedUser18416

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Ja gram dla przyjemności nie mam ani tej korony ani żadnego świata nie zwyciężyłem i jakoś nie czuje się gorszy od tych co wygrali prawie każdy ma swoje życie prywatne (z dopiskiem prawie bo jak widzę to jest trochę ludzi co im ta gra przysłoniła cały świat) i poświęca tyle czasu grze na ile może ważne żeby to była przyjemność mam nadzieje że świat jeszcze trochę potrwa pozdrowienia !!!
 

DeletedUser23379

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Podalejrios ( w domyśle NEOM80) dlaczego takich kar nie było na Koryncie i nikt wtedy o tym nie wspominał, jak Ty i inni gracze Różowych Pomponów biegały do Rzeźni surkę słać i skracać im budowę. Wchodzenie na moment odznaczeń i koronacji a następnie wracanie do RP?
Czym różni się Twoja blaszka i korona tam zdobyta od tej naszej blaszki i ewentualnej korony???

Nasza blaszka jest plastikowa, a ewentualna korona będzie z burgerkinga
smiley_emoticons_rollsmiliey.gif
.


Serdel - absolutnie nie chciałam nikogo umniejszyć i chwała każdemu, kto się przyłożył. Chodziło mi o ostatnią formę sojuszu w chwili zbudowania cudaków, co faktycznie być może jest krzywdzącym uproszczeniem.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Dostaliśmy taki o to medal z plastiku ;) :
pol_pl_Duzy-Medal-odznaka-Winner--2529_1.jpg

A może bedziemy mieli też takie o to słomiane korony :D:
gogstrzm.jpg
 

DeletedUser23379

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Mnie się podoba, nie za wysoka jestem, to troszkę centymetrów przybędzie.
 
Do góry