Sytuacja na świecie Zakros

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser22529

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Dedix jeżeli mogę coś zaproponować to mniej szydery i uszczypliwej ironii.
Ironią jest to, że mnie o nią oskarżasz, gdy ja jedynie odpowiadam na zaczepki osób od Was. Tak więc sugeruję dokładne przeczytanie tematu zanim mnie o szyderę czy ironię zaczniesz oskarżać. Członkowie SI i reszty Waszej gromadki od dawna pozwalają sobie na urocze komentarze, o czym albo zapominasz, albo wolisz przemilczeć.
Tak się składa, że od momentu kiedy zerwaliście pakt dogadani z naszymi dotychczasowymi przeciwnikami i jak sami powiedzieliście "Trochę nam głupio", wszystko się Wam układa a przede wszystkim dyplomacja. Jesteście murowanym kandydatem do wybudowania 7 cudów od razu.
Powód zerwania paktu był jeden, powtarzany już wielokrotnie-nuda. Nie pamiętam, kiedy było to powiedziane, ale głupio może dlatego, że mimo wszystko dobrze się współpracowało, ale pamiętajmy, że to tylko gra, a wypowiedzenie zostało złożone po to, by w oczekiwaniu na EC wszyscy nie poumierali z nudów. Bardziej z tamtego momentu pamiętam reakcję radnych SI, która była serio urzekająca.
Proponuje jednak mniej złośliwości w ramach dmuchania na zimnę bo jeżeli jest tak dobrze to potem może być w najlepszym razie tak samo a jak nie to tylko gorzej.
Jeżeli okaże się, że jednak coś się zmieni np. Si wybuduje jakieś cuda lub cuda wybuduje kto inny dogadany z SI to nagle się może okazać, że to SI na które od pewnego czasu zawodowo spluwasz i byle do pieca, stanie się niezbędne aby wyjść z jakiejś kłopotliwej sytuacji.
Jeżeli tak się okaże, to wtedy będziemy się zastanawiać nad rozwiązaniem. Póki co tym co absorbuje naszą uwagę jest konflikt SiH vs. SI. A od kiedy spluwam na SI? Dopóki nie byłem bezpośrednio wywołany pod tablicę mój udział na forum nie był skupiony na komentowaniu poczynań Waszej wspólnoty. A skoro członkowie SiHu są wyśmiewani z racji na swe działania, to należało moim zdaniem przypomnieć, że docinki ze strony graczy SI są nie na miejscu, gdyż sami nie błyszczą osiągnięciami militarnymi.
Wówczas nie napiszesz Ty tylko napisze Twój lider a cytaty z Twoich splunięć będą kłopotem nie tylko dla niego ale przede wszystkim dla Ciebie.
Widzę, że serio z pamięcią u Ciebie słabo... W takim razie pozwolę sobie przypomnieć, że także jestem radnym w SiH. A jeśli pragniesz, to sam mogę zrobić screeny, byś nie musiał w przyszłości szukać po forum. Tylko zapiszę od razu także twórczość członków SI, z racji tego, że to od takowej się ta cała jałowa dyskusja zaczęła.
Proponuje brać pod uwagę różne scenariusze a najlepiej te najgorsze bo nie zawsze jest wszystko pięknie co chyba zaraz pokażą pewne zawirowania w Waszej koalicji albo już pokazały, nie wnikałem:)
Panta rhei. Ciągle się coś zmienia, a skoro będą lub już są u nas zawirowania to znak, że Wasza dyplomacja również nie ma źle ;) Ciekawi mnie tylko co to za zawirowania i gdzie ich szukać? No chyba, że chodzi o konkurs Haszka i Wasz planowany w nim udział, w takim razie życzę powodzenia :)
 
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

To, że gracze na privie się tłuką jest normą. Nie o tym mowa. Mowa o Twoich publicznych splunięciach. Analogicznych splunięć ze strony SI raczej nie znajdziesz bo wypowiada się tu prawdopodobnie tylko HINI która nie spluwa w ten sposób.

Niejaka Anna III Wielka nie widnieje w SI ani w ogóle nigdzie nie widnieje. Sam ją przypisałeś do SI abyś mógł swobodnie spluwać dalej. Spluwaj spluwaj. Życzę Ci abyś nie musiał się z tego powodu kiedyś zaczerwienić.
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Norbert daj spokój, ja nie pluję, jestem w końcu damą:)
Poza tym na delikatną sugestię Bimbrominatora się nie wypowiadam.
 

DeletedUser22529

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Norbif, proszę Cię, nie przekłamuj. Twoi gracze zaczęli dyskusję, a fakt, że Anna III Wielka wie co macie na forum świadczy albo o tym, że gra u Was pod innym nickiem, albo otrzymuje od Waszych graczy takowe informacje. A skoro są one przekazywane, oznacza to, przynajmniej w mojej opinii, że panuje samozachwyt z racji na różnorakie błędy popełnione przez graczy SiH. Pragnę zauważyć, że błędów nie popełnia jedynie ten, kto nic nie robi. Chociaż czasem nawet nic nie robienie jest błędem.
W każdym bądź razie, jeśli moje wpisy aż tak Cię/Was uraziły to przepraszam, wolę skończyć się wypowiadać niż dalej być napiętnowywanym przez Ciebie na największego wroga SI. Tak więc jeszcze raz składam przeprosiny i sugeruję zakończyć temat oraz rozejść się, jeśli nie w pokoju to przynajmniej spokoju.
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

:D
Amen.
Nie przejmuj się największym wrogiem jest Haszek, bo nie chce mi dac miasta, chociaż przeczytałam cały zalecony Stary Testament, i ofiarowałam się z modłami w jego intencji:))
Przepraszam Bimbrominator, ale nie mogłam się powstrzymać, że nikt nie chce być największym wrogiem SI:)))
 

DeletedUser25703

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Nie wiem skąd taka nagła niechęć do do graczy SI, szkoda, że nie objawiła się ona znacznie wcześniej, może mielibyśmy większą jasność Waszych intencji. Może jesteście boskimi atakującymi ale co poniektórym kultury wypowiedzi brakuje.

Jakby ktoś troszkę czytał forum grepo to by wiedział, że Anna III Wielka to taka osoba co lubi się wypowiadać na różne tematy niekoniecznie jej dotyczące.
Cóż że mamy jakieś wycieki z forum zdarza się, nasi gracze nie mają w zwyczaju się niczym chełpić a wstawianie raportów z obrony na forum sojuszu jest raczej normalne.
Ale nie wiem skąd Anna wzięła info o 7 kolonach na miasto z naszego forum bo tegoż to ja czytając dokładnie nie zauważyłam.
I racja raporty są różne każdemu zdarzają się różne wpadki, mnie bardzo często. Grunt żeby się umieć z nich pośmiać. Nie jestem zwolenniczką wytykania palcami, bo nie wiem co to ma niby pokazać. Jeżeli ktoś podnosi sobie własne ego grą komputerową to mu idzie tylko współczuć.
 

DeletedUser17348

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Nie wiem skąd taka nagła niechęć do do graczy SI, szkoda, że nie objawiła się ona znacznie wcześniej, może mielibyśmy większą jasność Waszych intencji. Może jesteście boskimi atakującymi ale co poniektórym kultury wypowiedzi brakuje.

Jakby ktoś troszkę czytał forum grepo to by wiedział, że Anna III Wielka to taka osoba co lubi się wypowiadać na różne tematy niekoniecznie jej dotyczące.
Cóż że mamy jakieś wycieki z forum zdarza się, nasi gracze nie mają w zwyczaju się niczym chełpić a wstawianie raportów z obrony na forum sojuszu jest raczej normalne.
Ale nie wiem skąd Anna wzięła info o 7 kolonach na miasto z naszego forum bo tegoż to ja czytając dokładnie nie zauważyłam.
I racja raporty są różne każdemu zdarzają się różne wpadki, mnie bardzo często. Grunt żeby się umieć z nich pośmiać. Nie jestem zwolenniczką wytykania palcami, bo nie wiem co to ma niby pokazać. Jeżeli ktoś podnosi sobie własne ego grą komputerową to mu idzie tylko współczuć.

Nie ma jakieś szczególnej niechęci do graczy SI od tak jeden czy drugi pozwoli sobie na drobne uszczypliwości;)
I zgadzam się z Tobą Elsini największy zamęt oraz wygłaszają nieskończone mądrości jak trzeba grać są osoby które nie graja na tym świecie,teraz jest to Anna,wcześniej sin123 pisała Hini jak ma grać byli też inni...każdy doborowy strateg:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Jakie teraz? Już wcześniej oferowałam swoje usługi jako królowa i bezwględna jędza dla Boomburaków, ale Haszek nie chciał uznać moich uzurpacji.

A o atakach Dudusia napisałam tylko dlatego, że jakoś na forum Chałwy i innych zakalców się nimi nie chwalił (z tego co mi wiadomo, oczywiście). A powinien! Sam przecież się nimi tutaj chwalił po wywołaniu do tablicy.

Co strategii, to rzeczywiście moja kuleje. A z taktyką już nie jest tak najgorzej :).

I tylko Cyganie Jednooki nie wyzywać mnie tu od grubych, bo ślepakami strzelasz! LOL.
 

DeletedUser22529

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

A Ty znów tutaj? Muszę przyznać, jesteś tym co spaja SiH i SI- i jedni i drudzy nie chcą Twej obecności.
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Mnie Anna nie przeszkadza. Lubię czytać o rzeczach, o których nie mam pojęcia.
 

DeletedUser25516

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Ja Cię nie wyzywam ;) nie mam nic do grubasów/ grubasek są nawet fajni i śmieszni - czasami tylko plują się zza monitora przegryzając w międzyczasie hamburgera
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Wróciłem po ponad 2 miesiącach - skończył mi się urlop i jeszcze 2 tygodnie prawie bez internetu mnie atakowali a straciłem tylko jedno miasto i wojsko + murki... cienko jakoś myślałem że się rzucą i pożrą na mnie :) Odinstalowałem aplikację - gra jest wtedy ciekawsza
 

DeletedUser5722

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Tak sobei czytam i sytuacja na tym świecie zupełnie mnie nie zaskakuje...
miała być miazga i miazga jest......
 

DeletedUser13628

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

ja to mówię:"grunt mieć wroga",naprawdę w tej grze cenne:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Ile tam jeszcze macie punkcików do cudaków ?
 

DeletedUser13628

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

188.05 mln. / 211 mln.
Szacowany czas rozpoczęcia ery Cudów Świata: ~2 m-ce/y
 

DeletedUser24372

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

49 osób przegląda ten temat w tej chwili :cool: Ktoś mi powie czemu takie duże zainteresowanie , coś ciekawego się wydarzyło ? :confused:
 

DeletedUser22529

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Ciekawe czy to błąd, czy też serio aż tyle osób przegląda temat, w którym w przeciągu tygodnia pojawiło się aż 6 postów ;P
 
Do góry