Edessa Party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser25875

Guest
Odp: Edessa Party

jesli jest juz jakis utworzony sojusz ktory nie ma zamiaru rozpasc się po tygodniu.. to chetnie dołacze ;). Po
smiley_emoticons_winken4.gif
zdrawiam
 

DeletedUser9983

Guest
Odp: Edessa Party

Przy tej prędkości świata to podburzanie powinno trwać godzinę
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Edessa Party

Juz nie przesadzajcie roznica miedzy predkoscia 3 a 4 az taka wielka nie jest
 

DeletedUser4917

Guest
Odp: Edessa Party

co prawda grałem krótko na nowym, ale jakoś tego nie widzę przy x4 właśnie ten bunt 12h - przecież z kliku mórz wojo zdąży zlecieć się do bunkra :/
 

DeletedUser

Guest
Odp: Edessa Party

co prawda grałem krótko na nowym, ale jakoś tego nie widzę przy x4 właśnie ten bunt 12h - przecież z kliku mórz wojo zdąży zlecieć się do bunkra :/

No właśnie tak moze być ! ciekawa jestem jak Inno faktycznie zrobi ustawienia co do Podburzania-Buntu ???
 

DeletedUser13253

Guest
Odp: Edessa Party

Witam wszystkie Panie. Gdyby któraś miała ochotę zagrać z przystojnym i uwodzicielskim przedstawicielem wymarłego gatunku jakim jest 100-procentowy gentelman - zapraszam na priv. Oczywiście Shannqa i Yakamoz mają absolutne pierwszeństwo i najwyższy priorytet.

Pozdrawiam i życzę stu róż co dnia,
Haszek von Kalibabka.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Edessa Party

a , o której godz. Ruszy ten świat edessa 28.09 ?
 

DeletedUser22651

Guest
Odp: Edessa Party

około południa albo po 15 ..... mniej więcej ...
a to chyba jakies multi koleżanki... bo nagle na forum się pokazała...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Edessa Party

około południa albo po 15 ..... mniej więcej ...
a to chyba jakies multi koleżanki... bo nagle na forum się pokazała...

A kolego to chyba jakiś podejżliwy agent FBI :eek:
Czy to takie dziwne, że ktoś pojawia się na forum Grepolis ? myslałam, że to otwarta spoleczność , a nie jakieś zamkniete "kółko różańcowe".

Kolega niech sie tak nie martwi ja jestem miłą osobą i bez konfliktową :rolleyes:
 

DeletedUser22651

Guest
Odp: Edessa Party

A kolego to chyba jakiś podejżliwy agent FBI :eek:
Czy to takie dziwne, że ktoś pojawia się na forum Grepolis ? myslałam, że to otwarta spoleczność , a nie jakieś zamkniete "kółko różańcowe".

Kolega niech sie tak nie martwi ja jestem miłą osobą i bez konfliktową :rolleyes:


Nie rozśmieszaj mnie ... :D dodałaś sobie avatar i chwalisz się że w realu jesteś bardzo podobna... :D :D
i myślisz sobie wtedy mnie będą rozchwytywać do sojuszy :D ?
Błagam Cię ....
 

DeletedUser

Guest
Odp: Edessa Party

Nie rozśmieszaj mnie ... :D dodałaś sobie avatar i chwalisz się że w realu jesteś bardzo podobna... :D :D
i myślisz sobie wtedy mnie będą rozchwytywać do sojuszy :D ?
Błagam Cię ....

Proponuję koledze wsadzić swoja głowę pod kran z zimną wodą i przez chwilkę pozostać w takiej pozycji-to po pierwsze, a po drugie to ja kolego nie mam zamiaru nikogo prosić o przyjecie do sojuszu :rolleyes:
Traktuję to jako grę-rozrywkę oraz pozytywne emocje w spędzeniu wolnego czasu, a nie stresuje sie w jakim sojuszu bedę grać.
 

DeletedUser13253

Guest
Odp: Edessa Party

Nadmiar testosteronu ma też negatywne skutki...

O Pani, nie przejmuj się tą dziczą,
wszak piękne na avatarze twe lico.
Przyjm me zaproszenie do sojuszu,
i mów mi wprost po imieniu: Kartezjuszu.
Obronie Cię przed tą prymitywną hołotą
tak samo jak Tyson walczył z Gołotą...
 

DeletedUser13253

Guest
Odp: Edessa Party

u lala, ale kolega prymitywkiem poleciał...

(odnosiło się do innego posta który został skasowany)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3312

Guest
Odp: Edessa Party

Proszę o kulturalne zachowanie i rozmowy na poziomie. Bez obrażania się.
 

DeletedUser13253

Guest
Odp: Edessa Party

Proszę o kulturalne zachowanie i rozmowy na poziomie. Bez obrażania się.

O Pani, postaramy się zejść z tej nikczemnej drogi. Kroczyć ku światłości w imię wspólnego dobra.

A czy jaśnie wielmożna Pani nie zagra ze mną na tym świecie? Będę wyjątkowo zaszczycony i dozgonnie wdzięczny losowi który da mi taką możliwość. Oczywiście nie tylko losowy, ale również i Tobie. Czyż to nie przeznaczenie że spotkaliśmy się tutaj, w tym miejscu?
 

DeletedUser3312

Guest
Odp: Edessa Party

O Pani, postaramy się zejść z tej nikczemnej drogi. Kroczyć ku światłości w imię wspólnego dobra.

A czy jaśnie wielmożna Pani nie zagra ze mną na tym świecie? Będę wyjątkowo zaszczycony i dozgonnie wdzięczny losowi który da mi taką możliwość. Oczywiście nie tylko losowy, ale również i Tobie. Czyż to nie przeznaczenie że spotkaliśmy się tutaj, w tym miejscu?

Wybacz ale gram już na Delos i wystarczy :) ale życzę powodzenia znajdziesz chętnych nie wątpię :)
 
Do góry