Edessa Party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser13253

Guest
Odp: Edessa Party

Wybacz ale gram już na Delos i wystarczy :) ale życzę powodzenia znajdziesz chętnych nie wątpię :)

Nie łam mi serca, piękna niewiasto.
Rzuć Delos w otchłań niebytu i spróbuj nowej przygody. Stane Ci ja u Twego boku i wiernie będę służyć po wsze czasy istnienia tego serwera.
Usłyszeć "powodzenia" z Twych ust - rzecz bezcenna (pomimo że nie mam karty Visy)
Nie wiesz ile znaczy dla mnie, że nie wątpisz we mnie....
 

DeletedUser3312

Guest
Odp: Edessa Party

Nie łam mi serca, piękna niewiasto.
Rzuć Delos w otchłań niebytu i spróbuj nowej przygody. Stane Ci ja u Twego boku i wiernie będę służyć po wsze czasy istnienia tego serwera.
Usłyszeć "powodzenia" z Twych ust - rzecz bezcenna (pomimo że nie mam karty Visy)
Nie wiesz ile znaczy dla mnie, że nie wątpisz we mnie....

Jesteś tak wygadany, że znajdziesz jakąś miłą niewiastę ;) Ja nie lubię grać na kilku światach. Plus ustawienia mi na delos odpowiadają :) Sukcesów i wielkich podbojów na Edessa
 

DeletedUser18668

Guest
Odp: Edessa Party

Nadmiar testosteronu ma też negatywne skutki...

O Pani, nie przejmuj się tą dziczą,
wszak piękne na avatarze twe lico.
Przyjm me zaproszenie do sojuszu,
i mów mi wprost po imieniu: Kartezjuszu.
Obronie Cię przed tą prymitywną hołotą
tak samo jak Tyson walczył z Gołotą...

Milord w swoim stylu xd
 

DeletedUser21137

Guest
Odp: Edessa Party

W końcu Haszek zamiast obrażać Manfreda na forum będzie mógł się z nim zmierzyć. Ustalcie razem, w którym kierunku startujecie, abyśmy nie musieli czekać. Nie mogę sie doczekać tego starcia
 

DeletedUser13253

Guest
Odp: Edessa Party

//ciach//


W końcu Haszek zamiast obrażać Manfreda na forum będzie mógł się z nim zmierzyć. Ustalcie razem, w którym kierunku startujecie, abyśmy nie musieli czekać. Nie mogę sie doczekać tego starcia

Drogi kolego, daleki jestem od obrażania kogokolwiek. Z resztą w głębi duszy nasz Maniuś, nasza forumowa maskotka zgadza się ze wszystkim co ja tutaj piszę. Milczenie jest złotem, tym bardzie złotem z Grepolis. Co do starcia, to muszę Cię rozczarować - tu nie cyrk i nie doświadczysz starcia orangutanów. Wieść niesie że występujemy w innej kategorii wagowej...

A dlaczego ? czy to jacyś arcy gracze ? czy raczej arcy wrogowie ?

Maniuś - spanieluś jest arcy...magiem - nikt tak jak on nie czaruje gawiedzi swoimi opowieściami. Listy do Koryntian to pikuś przy tym.

Haszek lubi obrażać ludzi a więc takich pojedynków mógł by mieć więcej.

Haszek nie lubi obrażać ludzi. Nie lubi też głupoty i prostactwa. Lubi za to nieść kaganek oświaty wśród prymitywnych ludów M55.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Edessa Party

Ciekawy jestem czy te wielkie sojusze zagrają w środku czy jak zawsze na obrzeżach świata ....
 
Odp: Edessa Party

Co za cenzura! Gamma za co to? Nie sądzę, żeby ktokolwiek się tu obraził
smiley_emoticons_stevieh_rolleyes.gif
 
Odp: Edessa Party

Boże widzisz i nie grzmisz, ja tu pieszczotliwie z sympatią, a ten mi tu kasuje zanim inni przeczytać zdążą. Może chcesz iść na kolację i później sobie del powciskasz?
smiley_emoticons_blush-reloaded6.gif
 

DeletedUser20310

Guest
Odp: Edessa Party

Boże widzisz i nie grzmisz, ja tu pieszczotliwie z sympatią, a ten mi tu kasuje zanim inni przeczytać zdążą. Może chcesz iść na kolację i później sobie del powciskasz?
smiley_emoticons_blush-reloaded6.gif
Dziubuś nie wiem jak to znikło :eek: Co do bicia to będę bił tam gdzie bedą kazali :cool:
 
Do góry