Edessa Party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser20310

Guest
Odp: Edessa Party

Możesz wejść ze mną i przekonamy się kto dłużej wytrzyma. A jeszcze takiego nie było co wszystkie światy pokończył.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Dziubuś...o fuj:p czyli wyczuwam progres, nie będzie własnego sojuszu;)

Sojusz już jest ale w prowadzenie niech bawią się bardziej zrównoważeni a ja zabawie się po swojemu.
 

DeletedUser16352

Guest
Odp: Edessa Party

Ciekawie się robi,zwiększają się moje szanse przetrwania na tym świecie:)
Elita zajmie się sobą :D
 
Odp: Edessa Party

Możesz wejść ze mną i przekonamy się kto dłużej wytrzyma. A jeszcze takiego nie było co wszystkie światy pokończył.

- - - Automatycznie połączono posty - - -



Sojusz już jest ale w prowadzenie niech bawią się bardziej zrównoważeni a ja zabawie się po swojemu.

jeszcze się nie zaczęło, a panowie już napinają muskuły:cool: no, własnie o to pytałam, więc może będzie dobrze;) powodzenia
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Edessa Party

Tylko nie uciekaj tak jak za naszych czasów, zintegrujmy się...

jakos na zarkos twoja kariera tez dlugo nie trwala ;)
wiec w mysl przyslowia przygadal kociol garkowi ;)
Warior przynajmiej mial zlosc na sojusz a Ty tylko do konca ochronki i 2 tygodnie i koniec kariery ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Edessa Party

a jeżeli ja chcę być na środku-centrum to muszę zaznaczyć podczas startu "kierunek losowo" ???
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Edessa Party

a jeżeli ja chcę być na środku-centrum to muszę zaznaczyć podczas startu "kierunek losowo" ???

nie, musisz koniecznie wystartowac na samym poczatku.

Sposób rozmieszczania graczy w grepo odbywa się od środka na zewnątrz i czym dłużej zwlekasz tym dalej od środka będziesz.

a sam wybór oznacza w jakim kierunku bedzie Ciebie wywalac. Zakładając że wybierzesz powiedzmy losowo to masz do system będzie wybierał z pośród 4 różnych możliwości ale zawsze od środka i w miare zajmujących się wysepek będziesz coraz dalej
 

DeletedUser

Guest
Odp: Edessa Party

nie, musisz koniecznie wystartowac na samym poczatku.

Sposób rozmieszczania graczy w grepo odbywa się od środka na zewnątrz i czym dłużej zwlekasz tym dalej od środka będziesz.

a sam wybór oznacza w jakim kierunku bedzie Ciebie wywalac. Zakładając że wybierzesz powiedzmy losowo to masz do system będzie wybierał z pośród 4 różnych możliwości ale zawsze od środka i w miare zajmujących się wysepek będziesz coraz dalej

No i nareszcie ktoś mi wytłumaczył-napisał jasno i konkretnie :rolleyes: Czyli ja startuję zaraz jak świat ruszy i zaznaczę "losowo" A co tam:rolleyes: córci dam mleko i mogę sobie grać , aż do następnej butelki :D
 

DeletedUser18668

Guest
Odp: Edessa Party

jakos na zarkos twoja kariera tez dlugo nie trwala ;)
wiec w mysl przyslowia przygadal kociol garkowi ;)
Warior przynajmiej mial zlosc na sojusz a Ty tylko do konca ochronki i 2 tygodnie i koniec kariery ;)


ojj, troszeczkę dłużej. Tylko tutaj kolego tym się różnimy że ja nie opuściłem sojuszu który miał multum buntów robiąc szaraki i rozwiązując sojusz :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Edessa Party

No to chyba Panowie już poszli na piwo i do nocnych klubów bo przecież weekend rozpoczęty :rolleyes:
 

DeletedUser23003

Guest
Odp: Edessa Party

Słabo Panie i Panowie. Zdecydowanie za mało napinki, a świat juz niedługo. Nikt nikogo nie chce zjechać w pierwszym tygodniu? Nikt nie ma już z góry wygranych wojen? :D
 

DeletedUser20310

Guest
Odp: Edessa Party

ojj, troszeczkę dłużej. Tylko tutaj kolego tym się różnimy że ja nie opuściłem sojuszu który miał multum buntów robiąc szaraki i rozwiązując sojusz :)

Łosiu tyle razy miałeś to wyjasniane i dalej nie rozumiesz niczego.
Może inaczej po męsku wystartujmy razem na jednej wyspie i wyjaśnimy sprawe?
 

DeletedUser18668

Guest
Odp: Edessa Party

Łosiu tyle razy miałeś to wyjasniane i dalej nie rozumiesz niczego.
Może inaczej po męsku wystartujmy razem na jednej wyspie i wyjaśnimy sprawe?

Nic nigdy nie wyjaśniałeś, zawsze uciekałeś od wyjaśnień :)
Ciekawa propozycja, chyba się skuszę ! ;P
 

DeletedUser

Guest
Odp: Edessa Party

Na ostatnie piwo na wolności...

Oj tak bo potem jak ruszy EDESSA to czasu będzie mało :D
Ja córci naszykuje butelki z mlekiem żeby nie głodowała jak ja bede siedziec i grać :D oczywiście żartuje Panowie - dam rade bez kolizji dla dziecka :D
 
Do góry