Edessa Party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser15806

Guest
Odp: Edessa Party

no podobno tak ale ile w tym prawdy będzie to się okaże pewnie po starcie. A Ty będziesz grał?
tak, na 100 % , obiecalem mlodziezy od Forma. Zreszta fajnie sie gra z takimi ktorym sie jeszcze chce, mnie juz nie bardzo a to mobilizuje.
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Edessa Party

tak, na 100 % , obiecalem mlodziezy od Forma. Zreszta fajnie sie gra z takimi ktorym sie jeszcze chce, mnie juz nie bardzo a to mobilizuje.


no nie jest sztuką zabrać ze sobą zgraną ekipę która się zna jak łyse konie i podbijać wszystkich do okoła a sztuką jest brać młodych niedoświadczonych i zrobić z nich dobrych grajków i zgrany sojuszu. A wiec będę wam kibicował
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Edessa Party

no nie jest sztuką zabrać ze sobą zgraną ekipę która się zna jak łyse konie i podbijać wszystkich do okoła a sztuką jest brać młodych niedoświadczonych i zrobić z nich dobrych grajków i zgrany sojuszu. A wiec będę wam kibicował
no mlodziez jest ciekawa, z tym ze narazie umie tylko bic. Dlatego startujemy w centrum zeby sie jeszcze bronic nauczyli : )
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Edessa Party

no mlodziez jest ciekawa, z tym ze narazie umie tylko bic. Dlatego startujemy w centrum zeby sie jeszcze bronic nauczyli : )

no bardzo dobra strategia. Ja mam inne rozwiązanie na naukę obrony - złego dyplomatę. Porobi pare wojenek, powyzywa kilku i obrona murowana
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Edessa Party

no bardzo dobra strategia. Ja mam inne rozwiązanie na naukę obrony - złego dyplomatę. Porobi pare wojenek, powyzywa kilku i obrona murowana
mamy miec wsparcie kilku doswiadczonych forumowych krzykaczy wiec jest na to szansa : )
 

DeletedUser21137

Guest
Odp: Edessa Party

a ktoś zaczyna dzień/dwa po starcie świata?
 

DeletedUser4917

Guest
Odp: Edessa Party

ja, te wielkie wojny, zanim jeszcze się zaczęły mnie nie interesuję:)

podejrzewam że przy tym zainteresowaniu szybkim światem nawet parę godzin zrobi już sporą różnicę :)

lepiej spokojnie na lekkim uboczu sobie stworzyć coś miłego, niż pchać się w środek (tam tylko będą ciągłe zmiany knucie i wyzywanie....)

a na boku i jakiś bobów nie zabraknie :D:D:D:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Edessa Party

podejrzewam że przy tym zainteresowaniu szybkim światem nawet parę godzin zrobi już sporą różnicę :)

lepiej spokojnie na lekkim uboczu sobie stworzyć coś miłego, niż pchać się w środek (tam tylko będą ciągłe zmiany knucie i wyzywanie....)

a na boku i jakiś bobów nie zabraknie :D:D:D:D
Bobów? Ktoś mnie szukał? :cool:
 

DeletedUser9983

Guest
Odp: Edessa Party

Nie ma reguły gdzie lepiej wystartować. Kiedyś w centrum zawsze był kocioł a obecnie robi się tak coraz luźniej. Ekipy umawiają się o której startują i w jakim kierunku a to powoduje że zgrane ekipy są na obrzeżach
 

DeletedUser

Guest
Odp: Edessa Party

Ja chętnie wszędzie namieszam ;)

A to podejście do uczenia młodych - super! Kiedyś sama byłam nowicjuszem i gdyby nie wrzucenie mnie na głęboką wodę to kto wie, czy by mi się chciało tak jak mi się chce obecnie. Taka zabawa ma smaczek :) z góry wymuskane ekipy są nudne jak flaki z olejem. A i z dawnymi wrogami można się zaprzyjaźnić. Wszak to tylko gra.

:D Oj tak - zgadzam się z Tobą na 100 % bo jak mnie brat uczył w to grać to też się nie cackał ze mna :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser9983

Guest
Odp: Edessa Party

:D Oj tak - zgadzam się z Tobą na 100 % bo jak mnie brat uczył w to grać to też się nie cackał ze mna :D


Zapewne wszystkich nurtuje następujące pytanie... " Czy biorąc pod uwagę doświadczenia z dzieciństwa teraz ty cackasz się z bratem?"

- - - Automatycznie połączono posty - - -

//ciach//
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser16352

Guest
Odp: Edessa Party

Zapewne wszystkich nurtuje następujące pytanie... " Czy biorąc pod uwagę doświadczenia z dzieciństwa teraz ty cackasz się z bratem?"

- - - Automatycznie połączono posty - - -

//ciach//

Gamma czyści wszystko :) Chyba czas wrócić do gry jest nowy system może się pokażesz jak na Chi? :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser9983

Guest
Odp: Edessa Party

Bardzo naciągana teoria a raczej jej dorabianie.. Nawet mój post informujący o tym, że został usunięty kogoś wpis do którego inni mogli się odnosić został usunięty.. Zupełnie niepotrzebnie bo był tylko w celach informacyjnych ...
 

DeletedUser18668

Guest
Odp: Edessa Party

Dużo się pozmieniało w grze przez ten czas mojej nieobecności ? te 3/4 miesiące temu kończyłem.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Edessa Party


mogłeś zostawić mój post bo nie złamałem regulaminu

Forum nie służy do dyskusji o blokadach, ostrzeżeniach czy też regulaminach. InnoGames prowadzi w tej kwestii zamkniętą politykę. Także skargi, odwołania, podejrzenia i komentarze związane ze sposobem wykonywania swoich zadań przez członków teamu powinny być zgłaszane poprzez system ticketów, gdzie zostaną skierowane do odpowiednich osób nadzorujących pracę zespołu. Dotyczy to również rozmów na temat złamania zasad przez graczy - zamiast rzucać oskarżenia na forum, prosimy o zgłoszenie swoich podejrzeń w tickecie.
 
Do góry