Sytuacja na świecie Edessa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser5

Guest
Zgodnie z tradycją, w tym temacie możecie dyskutować na temat sytuacji na serwerze. Póki co zapraszamy jednak do rozmów i spekulacji w Edessa party - ten wątek zostanie otwarty po starcie świata :)
 

DeletedUser13253

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Jakżem Pan Haszek, wyzywam Was na pojedynek. Wszystkich....
 

DeletedUser22708

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

pamiętam że jakiś czas temu wygrażaliście sobie nawzajem z wariorreaktywacja że na nowym świecie to......
może urozmaicimy ten świat i zrobimy ustawkę??? Haszek vs wariorreaktywacja. zasady można przyjąć następujące: atakujecie się nawzajem, inni gracze Was podczas tej ustawki nie ruszają, wsparcie załatwiacie sobie we własnym zakresie (nierealne jest żeby dopilnować tego żebyście bronili się tylko własnym deffem) i najważniejsze kto wygrywa. wygrywa ten który przejmie więcej miast przeciwnika np do końca roku.

Haszek i wariorreaktywacja podejmujecie rękawice?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

pamiętam że jakiś czas temu wygrażaliście sobie nawzajem z wariorreaktywacja że na nowym świecie to......
może urozmaicimy ten świat i zrobimy ustawkę??? Haszek vs wariorreaktywacja. zasady można przyjąć następujące: atakujecie się nawzajem, inni gracze Was podczas tej ustawki nie ruszają, wsparcie załatwiacie sobie we własnym zakresie (nierealne jest żeby dopilnować tego żebyście bronili się tylko własnym deffem) i najważniejsze kto wygrywa. wygrywa ten który przejmie więcej miast przeciwnika np do końca roku.

Haszek i wariorreaktywacja podejmujecie rękawice?

Nie za dużo na Warriora sprowadzasz? Ponoć już ma ustawkę z SGRem.
 

DeletedUser22708

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

dwóch na jednego to banda łysego:) musieliby się chłopaki dogadać że najpierw walczy np Haszek z wariorreaktywacja a po skończeniu jednej rozgrywki mogliby inni chętni startować do naszych wyżej wymienionych śmiałków:D
 

DeletedUser13253

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Warior zbiera siły - ma już akademie :)
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Czyli SIEWCY GROZY II nie ma nic wspólnego z SIEWCY GROZY.? A tak przy okazji, to po co ta kropka Wam w nazwie jest potrzebna, to ciężko stwierdzić:)
 

DeletedUser13253

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Każdy chce być jak Haszek..... z kropką...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

A oto czasy budowli statków na Edessa .

Kolon buduje się 04:24:13
Ognie budują się 00:58:43
Biremy budują sie 00:40:44
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

A oto czasy budowli statków na Edessa .

Kolon buduje się 04:24:13
Ognie budują się 00:58:43
Biremy budują sie 00:40:44

To czasy chyba bez złota, jak patrzę na skład odpowiadających na tym forum to Twoja informacja jest nieistotna, bo przeważająca większość graczy z top buduje jednostki na złocie.

micz też tu jest, tak że domki pobuduje i go wchłoniecie. Operuję na m44.
 

DeletedUser18668

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

dwóch na jednego to banda łysego:) musieliby się chłopaki dogadać że najpierw walczy np Haszek z wariorreaktywacja a po skończeniu jednej rozgrywki mogliby inni chętni startować do naszych wyżej wymienionych śmiałków:D

Po Haszku już nie miałbym co robić, a ja się chce bronić ! xd
 

DeletedUser13628

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

To czasy chyba bez złota, jak patrzę na skład odpowiadających na tym forum to Twoja informacja jest nieistotna, bo przeważająca większość graczy z top buduje jednostki na złocie.

micz też tu jest, tak że domki pobuduje i go wchłoniecie. Operuję na m44.
o miczu wrzuć mi zapka,znajdź ładny kołek,ja w niecnych celach na ten świat wpadnę:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Widzę ,że ciekawy sojusz powstał "spór o nazwę" no zobaczymy co z tego wyniknie :)
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Już go nie ma
smiley_emoticons_biggrin.gif


PS: TOP1&2 główny sojusz i jego akademia...ciekawe, kiedy trzeci sojusz powstanie, bo miejsca im zaczyna brakować:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Taa, rankingi widzę, rządzą się tutaj swoimi prawami, ale to na pewno nie ma z supportem nic wspólnego ;)
2015-09-29_10h18_35.png
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22651

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Ciekawy normalny OZ Manfred i Lolo OpciagTYlaczek sie schowali pod innymi nickami
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Alesandra. miłości moja najdroższa, czekam ja na Ciebie, link wrzuciłam, walczyć chcę, czwartek już tak blisko, gdzie jesteś luba ma, ranking milczy, Ciebie brak...
smiley_emoticons_cuinlove.gif
Yilanea DeCaesare jestem szczęśliwa, że ponownie Twój post jest napisany do mnie :) bardzo się cieszę, że jesteś już na Edessa na M55 z miasteczkiem za 1700k i w Sojuszu Pomysłu na nazwę brak ...
Mam do Ciebie nie daleko więc na pewno zawitam w Twoim mieście .1-Milczące Cienie...
Zobaczymy czy Koronka przy Twoim nicku jest za Twoje umiejętności czy też raczej z przypadku :) :)
 
Do góry