Sytuacja na świecie Edessa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

dobra przyznaje się - zalogowałem się i wbiłem na wyspę Haszka mojego nadwornego przyjaciela. Tak bardzo mnie lubi że nie mogłem się oprzeć.

Będę dla niego farmą - czekam na wytyczne jak mam rozbudować akademie :)
 

DeletedUser18058

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

proponuję tak żebyś sobie mógł zrobić w niej badanie na wałki i znajomości.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Dzięki wielkiemu wałkowi Maniek ma tyle znajomości, że nie potrzebuje ich badać w jaskini
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Popieram :p powalczymy z trollem.

Tylko ładnie miasto rozbuduj :rolleyes: nie martw się że od razu Ci zabiore stolicę poczekam i następne miasteczko mi oddasz sama bo już nawet w Berlinie słychać jak krzyczysz ze złości , że tak właśnie sie stanie moja Ty kumpelko agresywna ;) Tylko weź prysznic zanim wpadnę do Ciebie żebyśmy obie ładnie pachniały jak inni bedą obserwować Twój upadek :rolleyes:
 

DeletedUser23003

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Tylko ładnie miasto rozbuduj :rolleyes: nie martw się że od razu Ci zabiore stolicę poczekam i następne miasteczko mi oddasz sama bo już nawet w Berlinie słychać jak krzyczysz ze złości , że tak właśnie sie stanie moja Ty kumpelko agresywna ;) Tylko weź prysznic zanim wpadnę do Ciebie żebyśmy obie ładnie pachniały jak inni bedą obserwować Twój upadek :rolleyes:

Uuu brzmi jak konkretne wyzwanie
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser18668

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

;) już czas na świeżą krew jeżeli chodzi o grę ponieważ już co niektóre wojowniczki powinny odejść na GrepoEmeryturę ;)
Ja to nie wiem czy się śmiać z tego co piszesz czy płakać że z tobą jest coś nie tak :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Ja to nie wiem czy się śmiać z tego co piszesz czy płakać że z tobą jest coś nie tak :)

Mięśniaku avatarski pamiętać musisz, że to jest forum dla Wszystkich, a nie tylko dla wąskiej grupy codziennych pisarczyków. Więc oznajmiam, że i ja mam prawo pisać oraz udzielać sie tutaj ile mi sie podoba oraz mam prawo wyrażać swoje poglądy tak jak tez robią to inni oraz Ci z tutejszego grona GrepoEmerytów ;)
Wy z regóły sie znacie i dlatego myslicie, że inni nie powinni tutaj pisać to o czym akurat uważają. Przykro mi ale tak nie jest ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Mięśniaku avatarski pamiętać musisz, że to jest forum dla Wszystkich, a nie tylko dla wąskiej grupy codziennych pisarczyków. Więc oznajmiam, że i ja mam prawo pisać oraz udzielać sie tutaj ile mi sie podoba oraz mam prawo wyrażać swoje poglądy tak jak tez robią to inni oraz Ci z tutejszego grona GrepoEmerytów ;)
Wy sie znacie z regóły i dlatego myslicie, że inni nie powinni tutaj pisać to o czym akurat uważają. Przykro mi ale tak nie jest ;)

GrepoEmeryci, czy młody narybek - sytuacja niezmienna - reguły pisze się przez "u" a nie "ó" ;)

A Ty raczej na młody narybek nie wyglądasz - bawisz się dobrze przy tym, mam nadzieję :)

Jak Ci idzie na tym nowym świecie, masz już 6 wioch podbitych i biremki zrobione?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

GrepoEmeryci, czy młody narybek - sytuacja niezmienna - reguły pisze się przez "u" a nie "ó" ;)

A Ty raczej na młody narybek nie wyglądasz - bawisz się dobrze przy tym, mam nadzieję :)

Jak Ci idzie na tym nowym świecie, masz już 6 wioch podbitych i biremki zrobione?

:D szczerze to dopiero od wczoraj zaskoczyłam i zaczęłam się dobrze tutaj czuć-bawić po mocnej nauce od Was. Jezeli chodzi o moje miasto na nowym świecie to Ci odpowiadam: sorki ale mam dopiero 1027 pkt bo nie umiem grać (brat mnie jednak nie douczył) i kurcze nie wiem jak sie zabrać do działania na tym świecie :rolleyes:

- - - Automatycznie połączono posty - - -

A tak po za tym wszystkim to nie uważacie , że jestem po prostu EXTRA ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser13253

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

No a jak - Młode Wilki Kilerku
smiley_emoticons_bravo2.gif

smiley_emoticons_bravo2.gif

Cóż za totalna indolencja i niezrozumienie tematu. Cóż za zaściankowe podejście do sztuki!
To nie są młode wilki tylko te ci MŁODZI WILCY !!!
 

DeletedUser23986

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

a tak wychodząc z tematu Inno jakieś promocje daje bo 1000 golda mi przelali? :)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Pewnie jakiś czas na tym nicku nie grałeś i wróciłeś po przerwie :)

I jak idzie budowanie domków?
 

DeletedUser22713

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Jeśli idzie o złoto, to 1600 w 2 dni zarobiłem. Ceny bardzo różne, nie warto o nich pisać :)
Także pogłoski o tym, że inno zabiło handel złotem nieprawdziwe :)
 
Do góry