Sytuacja na świecie Edessa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Jeśli idzie o złoto, to 1600 w 2 dni zarobiłem. Ceny bardzo różne, nie warto o nich pisać :)
Także pogłoski o tym, że inno zabiło handel złotem nieprawdziwe :)

hehe ja dokładnie tyle samo
smiley_emoticons_smilenew.gif
 

DeletedUser23986

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Ale mi chodziło o coś innego dzisiaj zalogowałem się przez aplikacje i pisało że zostałem wynagrodzony przez bogów o 1000 złota bo jestem zajebis.... widocznie tylko ja taki jestem. :cool:
 

DeletedUser22087

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Ale mi chodziło o coś innego dzisiaj zalogowałem się przez aplikacje i pisało że zostałem wynagrodzony przez bogów o 1000 złota bo jestem zajebis.... widocznie tylko ja taki jestem. :cool:

nie, nie tylko ty :D ja też dostałem jak się na kalidonie zalogowałem :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

ja również nic nie dostałem :mad:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Po miesiącu nie logowania się do gry, przyszło mi takie na e-mail:

1000 sztuk złota za Twój powrót
Dobrze Cię widzieć, XXXX.


Twoje imperium chyli się ku upadkowi, a ludność zaczyna przymierać głodem.
Bogowie z niedowierzaniem patrzą na Twoje niegdyś prężne miasto. Ale jeszcze nie jest za późno!

Twoi wierni poddani z wielkim poświęceniem zebrali dla Ciebie 1000 sztuk złota.
Aktywuj wszystkich doradców naraz i pokaż rywalom, że nadal należy się z Tobą liczyć.

Zespół Grepolis

i guziczek z napisem:
ODBIERZ SWÓJ PREZENT

i co ? skorzystałeś ?
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Doładują, dopiero jak klikniesz i wejdziesz na świat. Bez tego nie doładują:)
 

DeletedUser22651

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

No to co tam ciekawego na nowym świecie :>?
Jutro koniec ochronki ktoś już planuje jakąś wojnę :>?
 

DeletedUser23003

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Chciałem się wybrać na wojne z Tb doktorku, ale Ciebie nie ma i nie ma
smiley_emoticons_neutral_new.gif
 

DeletedUser22713

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Pewnie w topce rankingu masówek już są podpisane jakieś pakty i zawarte koalicje :D
 

DeletedUser25001

Guest
Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Co wy pierdzielicie, sam nie wiem za co jest 1000 szt. złota ale na pewno nie za nieobecność i powrót, grałem na Baris i logowałem się codziennie, jakoś dzień przed EC dostałem 1000 szt. złota : )
 

DeletedUser13253

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Art teraz odgrywa mędrca. Stoją razem z Mańkiem na wzgórzu przy swojej pustelni i z dezaprobatą kiwają głowami. Za naszych czasów, pierdyliard serwerów temu, jak Grepo było Grepo a nie złotodajną maszynką, jak Sisi wymyślała konkursy, a Martusia nie była zdradzana podstępnie, jak o rękę, o każde słowo Redki w swoim kierunku Panowie się zabijali, jak Warior nie miał dzieci, jak Gmart sąsiadów, wtedy to były piękne czasy. Czasy winem i miodem płynące. A teraz.... teraz to już nikt Was tu nie potrzebuje. Teraz krwi potrzeba. Krwi i hejtu.
 

DeletedUser18813

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Pewnie w topce rankingu masówek już są podpisane jakieś pakty i zawarte koalicje :D

Jestem bardzo ciekawy jak będzie wyglądała topka za tydzień i dwa ,szczególnie sojuszy NS i NWA może razem będą grali lub już to robią :)
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Art teraz odgrywa mędrca. Stoją razem z Mańkiem na wzgórzu przy swojej pustelni i z dezaprobatą kiwają głowami. Za naszych czasów, pierdyliard serwerów temu, jak Grepo było Grepo a nie złotodajną maszynką, jak Sisi wymyślała konkursy, a Martusia nie była zdradzana podstępnie, jak o rękę, o każde słowo Redki w swoim kierunku Panowie się zabijali, jak Warior nie miał dzieci, jak Gmart sąsiadów, wtedy to były piękne czasy. Czasy winem i miodem płynące. A teraz.... teraz to już nikt Was tu nie potrzebuje. Teraz krwi potrzeba. Krwi i hejtu.

No musiał o mnie wspomnieć :D Zakochałeś się, czy o co chodzi?
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Jestem bardzo ciekawy jak będzie wyglądała topka za tydzień i dwa ,szczególnie sojuszy NS i NWA może razem będą grali lub już to robią :)

Ilość niezbyt często idzie w parze z jakością. Jutro kończy się ochronka i zacznie zabawa...ciekawe, co z tego wyniknie:) Doświadczenie uczy, że takie sojusze szybko giną, a nie odgrywają większą rolę...względy oczywiście nie zawsze są takie same
smiley_emoticons_smilenew.gif
 
Do góry