Sytuacja na świecie Zakros

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Oczywiście, że tutaj jest Zakros, aczkolwiek nazwałaś graczy, którzy przyszli do SiH tchórzami (to na kolanach pominę). Jeśli ktoś jest tchórzem to jest nim zawsze, skoro masz takie samo zdanie o uciekinierach to nie jest ono zależne od świata tylko od Twoich przekonań.
Zatem nie obrażając nikogo i uwzględniając Twój osąd na temat uciekinierów wniosek na temat niektórych członków SI nasuwa się sam. Ja tam tchórzem mogę być, mam grubą skórę. Elsini, widzę że Ty uczciwa jesteś kobieta, nie chce Cię zmartwić, ale za niektórymi zapaszek idzie nawet z innych światów (też mam swoje zapaszki), niektórzy robią resety na swoich kontach, czasem zdarza im się również na cudzych, a jeszcze inni wyciągają 11-latków komuś z cudaka. Mam dobre serduszko i powiadam Ci, bądź czujna, bo licho nie śpi;)

powodzenia w walce;)
EOT
 
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Dr4gunov nas nie szanuje i śmieje się z nas podczas wspólnych rozmów ze swoimi kolegami:mad::mad::mad:

Jesteśmy skończeni na każdym następnym świecie:mad::mad::mad:

Cała nasza koalicja właśnie stanęła w miejscu po tych wpisach..........

:mad:

Nie przestawajcie pisać, proszę:cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Powiedzcie lepiej kto zmontował tą wielką koalicję ptaszki ćwierkają ze to Hini maczała swoje paluszki w tym :)
 

DeletedUser19222

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Poczytałem i wiem więcej. Piękny świat jednak na koniec się zrobił, wszystkie małe sojusze przeciwko liderowi, super a jak się im uda to będzie wielkie wydarzenie. Tak naprawdę to zjednoczenia świata przeciwko SIHOM uratowało ten świat bo był potwornie nudny a SIHOWIE a wcześniej BUMY zniszczyły go przez rozwalanie od wewnątrz innych sojuszy i podkupywanie co lepszych graczy. A na koniec podkupiły cały mega sojusz. To już ewenement chyba że mega sojusz - LOŻA wogóle nie buduje cudów. Super ruch z tym zjednoczeniem świata przeciwko SIHOM, ciekawe kto za tym stoi: NorbiF, Flacon, Brorubar ? Trzymam za was kciuki. Pokarzcie cwaniakom swoją siłę. Widać bardzo ich zdenerwowaliście. DrDr pisze i pisze ciśnienie widać skacze, a taka była cisza tutaj jeszcze niedawno :)
Antoni, to byla brzoza. I to pancerna. Oraz stado wróbli mutantów. I jeszcze zasmazka.
 

DeletedUser23770

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Dr4gunovie sojusz nie tworzy nazwa, sojusz tworzą ludzie którzy mogą na siebie wzajemnie liczyć.
To stwierdzenie w zestawieniu z nagminnymi urlopami Waszych graczy podczas naszych akcji brzmi podobnie jak slogan z reklamy VW "Przewaga dzięki technice" w zestawieniu z wałkiem jakiego się dopuścili w swoich silnikach :)
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

To stwierdzenie w zestawieniu z nagminnymi urlopami Waszych graczy podczas naszych akcji brzmi podobnie jak slogan z reklamy VW "Przewaga dzięki technice" w zestawieniu z wałkiem jakiego się dopuścili w swoich silnikach :)

oj tam oj tam;)
od razu nagminnymi
 

DeletedUser25703

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

To stwierdzenie w zestawieniu z nagminnymi urlopami Waszych graczy podczas naszych akcji brzmi podobnie jak slogan z reklamy VW "Przewaga dzięki technice" w zestawieniu z wałkiem jakiego się dopuścili w swoich silnikach :)

Widzisz a niektórzy dnia na urlopie nie spędzili z nadzieją, że ktoś na nich poleci, że będzie miał chwile jakiejś zabawy.
A tu dwa miesiące posuchy. Jak miało się coś uszykować to jednemu z atakujących się zaspało ;)

Trzeba było zmienić sobie cele na te nie urlopowe i po kłopocie. Nas było tylu że było w czym wybierać.
 

DeletedUser13230

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Dr4gunov nas nie szanuje i śmieje się z nas podczas wspólnych rozmów ze swoimi kolegami:mad::mad::mad:

Jesteśmy skończeni na każdym następnym świecie:mad::mad::mad:

Nie wiem co będzie na następnych światach. Ze strachu przed najlepszym koordynatorem offa w Polsce się nie zaloguje. Jeszcze gotów poddać się sojuszowi, który po wielu namowach zdecyduje się uratować przed Norbifem :D

Cała nasza koalicja właśnie stanęła w miejscu po tych wpisach..........

Nie przejmuj się, słyszałem, że sojusz Rycerze Walkirii jest gotowy z Wami cuda zbudować. Musicie tylko zmienić nazwę i założyciela :D

:mad:

Nie przestawajcie pisać, proszę:cool:

Wpadaj częściej stary, przyjacielu :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Musi być nerwowo oj nerwowo, no niech ktoś screena wrzuci z cudów jak sytuacja wygląda. Jak tam idzie rywalizacja wielkiego SIH z sojuszami z końca pierwszej dziesiątki rankingu :)
 

DeletedUser22529

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Od kiedy TOP 2 znajduje się na końcu pierwszej dziesiątki rankingu? Chyba jednak ze statystyki słaby jestem...

Co ma być nerwowo, każdy orze jak może i zobaczymy za kilka dni co wyjdzie. My nie musieliśmy żadnych drastycznych kroków przed EC podejmować, więc teraz wszystko u nas na spokojnie ;)
 

DeletedUser16021

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Jeśli chodzi o cuda to wszystkie na poziomie 6. Chyba jest 5:2 albo 6:1. Nie wiem dokladnie bo ja tylko szeregowy gracz i wysyłam albo skracam.
 

DeletedUser13253

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Prawda moje drogie pachołki z SI jest taka że przegraliście ten serwer z kretesem. Nie wiem po co całe te dywagacje, podchody i zawracanie kijem Wisły. Wiecie już dobrze i wie to też Wasze dowództwo że nic już nie jesteście w stanie zrobić. Wiedzieliście już o tym od jakiegoś czasu. Dużo wcześniej niż wystartowała EC. Zmiana nazwy sojuszu nic tutaj nie da. Tak się składa że zarobiłem na bawełnie już tyle że mogę grać w Grepolis do końca jej lub swoich dni. I za każdym razem gdy za rok/dwa lub pięć, temat rozmowy zejdzie na Zakros, pojawię się ja i nie pozwolę zapomnieć o tym że to SI przegrało anie jakieś nic nie znaczące dziwolągi spod szyldu TS.
Nie wybudujecie ani jednego cudu, nie przekonacie nikogo na wyspach cudaczych do przekrętu, hasła do kont też są nie do zgadnięcia... ale po co ja to piszę.... Wiecie o tym już sami. Więc zakończcie tą dziecinadę i kompromitacje bo na prawdę postronni obserwatorzy stracą resztki szacunku do Was. Koniec i kropka. Tak jak Miszcz jest tylko jeden, tak 7/7 zbuduje tylko jeden. I będzie to SiH.

P.S.
Zadziwiające z socjotechnicznego punktu widzenia jest powielany schemat jaki można zaobserwować w tej grze. Zawsze gdy jakiś sojusz przegrywa, jego wódź chowa strusia w piasku, a do pyskówek wysyła kobiety. Kolejny raz taką zależność widzę.

P.S. 2
Hini, bez Twojego komentarza tym razem, bo na prawdę dziś taryfy ulgowej nie będzie... Za ciężki dzień miałem. Cena bawełny na giełdzie w Tokyo pikuje...
 

DeletedUser13230

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Musi być nerwowo oj nerwowo, no niech ktoś screena wrzuci z cudów jak sytuacja wygląda. Jak tam idzie rywalizacja wielkiego SIH z sojuszami z końca pierwszej dziesiątki rankingu :)

Wyjątkowo udana EC na tym serwerze, przebiega jakby tak jak sobie wymarzyli twórcy gry.

Screen nic nie da, różnice na poszczególnych budowlach są kilku godzinowe lub nawet minutowe.
 

DeletedUser23770

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Widzisz a niektórzy dnia na urlopie nie spędzili z nadzieją, że ktoś na nich poleci, że będzie miał chwile jakiejś zabawy.
A tu dwa miesiące posuchy. Jak miało się coś uszykować to jednemu z atakujących się zaspało ;)

Trzeba było zmienić sobie cele na te nie urlopowe i po kłopocie. Nas było tylu że było w czym wybierać.

Nie zrozumiałaś/łeś do czego się odnosiłem. Przeczytaj ponownie w kolejności:
- Twój pierwszy cytowany tekst (ten wytłuszczony),
- mój komentarz
- to co napisałaś/łeś powyżej.
Albo może wytłumaczę sam - po co masz się męczyć ;)
Nie napisałem, że nie było kogo atakować - odniosłem się do tego że "sojusz tworzą ludzie którzy mogą na siebie wzajemnie liczyć". To jak mogli liczyć na siebie Wasi gracze widoczne było podczas akcji, gdy znakomita ich część (ta mająca miasta na froncie) wiała na urlopy zostawiając swoich kolegów na pożarcie. Rozumiesz teraz przekaz?
Przy okazji - bo jakoś nie było wcześniej okazji - dla tych nielicznych z lini frontu którzy nie wiali na urlopy i bronili swoich miast - szczere wyrazy uznania !!!
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Prawda moje drogie pachołki z SI jest taka że przegraliście ten serwer z kretesem. Nie wiem po co całe te dywagacje, podchody i zawracanie kijem Wisły. Wiecie już dobrze i wie to też Wasze dowództwo że nic już nie jesteście w stanie zrobić. Wiedzieliście już o tym od jakiegoś czasu. Dużo wcześniej niż wystartowała EC. Zmiana nazwy sojuszu nic tutaj nie da. Tak się składa że zarobiłem na bawełnie już tyle że mogę grać w Grepolis do końca jej lub swoich dni. I za każdym razem gdy za rok/dwa lub pięć, temat rozmowy zejdzie na Zakros, pojawię się ja i nie pozwolę zapomnieć o tym że to SI przegrało anie jakieś nic nie znaczące dziwolągi spod szyldu TS.
Nie wybudujecie ani jednego cudu, nie przekonacie nikogo na wyspach cudaczych do przekrętu, hasła do kont też są nie do zgadnięcia... ale po co ja to piszę.... Wiecie o tym już sami. Więc zakończcie tą dziecinadę i kompromitacje bo na prawdę postronni obserwatorzy stracą resztki szacunku do Was. Koniec i kropka. Tak jak Miszcz jest tylko jeden, tak 7/7 zbuduje tylko jeden. I będzie to SiH.

P.S.
Zadziwiające z socjotechnicznego punktu widzenia jest powielany schemat jaki można zaobserwować w tej grze. Zawsze gdy jakiś sojusz przegrywa, jego wódź chowa strusia w piasku, a do pyskówek wysyła kobiety. Kolejny raz taką zależność widzę.

P.S. 2
Hini, bez Twojego komentarza tym razem, bo na prawdę dziś taryfy ulgowej nie będzie... Za ciężki dzień miałem. Cena bawełny na giełdzie w Tokyo pikuje...

:)

Milordzie. Herbaty? Drinka? cygaro? NIe przejmuj się cenami bawełny na giełdzie w Tokyo. Wszak jestes potomkiem zarówno celtyckich druidów jak i samurajów. Odpocznij Milordzie. Jutro będzie lepszy dzień. Niestety surke słac będziesz musiał na te śmieszne cudaki na Zakrosie. Ewentualnie moge to zrobić za Ciebie:))
 

DeletedUser13253

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Już dawno to zrobiłem.
Jak chcecie się równać to jestem w stanie jednym strzałem wysłać 2M towaru.
 

DeletedUser13253

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

nie że nie chcemy tylko:
-nie potrafimy
-nie mamy szans
-nie śmiemy
 
Do góry