Sytuacja na świecie Edessa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser22713

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Taaak, jak piszę interpretacja jest tu dowolna, dla Ciebie może to być kajak :p
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Hahah, a tego to nie wiem niestety, musi się Adrian wypowiedzieć - on ustalał te reguły
smiley_emoticons_biggrin.gif
.

Adrian dobrze wie, że się wygłupiam. :D
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Sisi.. a czemu edytujesz swoje posty pisane e nocy ? :) Jest szansa, zebyś doszła do uchodźców.. po mojej kasacji
smiley_emoticons_auslachen2.gif
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Sisi.. a czemu edytujesz swoje posty pisane e nocy ? :) Jest szansa, zebyś doszła do uchodźców.. po mojej kasacji
smiley_emoticons_auslachen2.gif

redko kochana napisałam tyle miłych słów do Ciebie,
ale rano stwierdziłam, że możesz wpaść w samozachwyt
jak to przeczytasz więc skasowałam :)

Zawsze mowilem ze rude to wredne bestie
2okulary.gif

sisi ktos ciebie napewno przygarnie
50przytula.gif
No wiem, wiem - ostatnio brałam udzial w akcji przygarnij kropka jako kropek i nawet nieźle mi wyszło
smiley_emoticons_lol.gif

I nie mów, że rude są wredne. Redzia jest naprawdę przemiła, tylko lubi się ze mną droczyć
smiley_emoticons_cuinlove.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Jak wy prajsa do gry namówiliście :p /
 

DeletedUser23379

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Dobry wieczór,

czy mogłabym się dowiedzieć, czemu wszystkie moje posty od dnia 10 października zostały usunięte
smiley_emoticons_candle.gif
?
 

DeletedUser19286

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

https://forum.pl.grepolis.com/showthread.php?17743-Regulamin-forum&p=265103#post265103
to jest przyczyna dlaczego kasowane sa niektóre posty
W tym temacie piszemy o Edessie, inne tematy, inne sprawy można umieszczać w innych działach. Tych nie brakuje i każdy znajdzie swoje zainteresowanie oraz możliwość publikacji swoich opinii. Moderatorzy poszczególnych działów muszą dbać o trzymanie się w tych granicach, określonych przez dany temat.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Nie dyskutujcie na temat pracy Teamu, to niedozwolone, dostaniecie ostrzeżenia i posty zostaną usunięte wg regulaminu forum :p :p :p :p

Za wyręczanie modków też jest paragraf to uważaj :D

A tak co by offtopa nie robić. Widzę małe roszady się zrobiły w sojuszach.
 

DeletedUser22713

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

O tym paragrafie nie wiedziałem, ale mogę się poświęcić dla dobra społeczności forumowej, ostrzec i uchronić ją od zbiorowego... /autociach/ :p

oj są roszady, są :D(coś o sytuacji napisać trzeba)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

O tym paragrafie nie wiedziałem, ale mogę się poświęcić dla dobra społeczności forumowej, ostrzec i uchronić ją od zbiorowego... /autociach/ :p

oj są roszady, są :D(coś o sytuacji napisać trzeba)

Ale ja poważnie piszę o roszadach, zerknij na ranking sojuszy.
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

//ciach//
Ale ja nie o tym chcialem, Pragne pogratulowac obu sojuszom Uchodzcow oraz Novym i Bumom akcji na Siewcow. Jak mozna sie bylo spodziewac przy ofensywie tylu sojuszy baty byly srogie. Jak ktos juz wyzej napisal wjezdzali w puste miasta bo deffa starczyc nie mialo prawa. Ale coz gramy dalej, tak mysle z tydzien, czyli do nastepnej akcji. Potem jesli mnie nie rozbiora do zera z przyjemnoscia poprzygladam sie jak Uchodzcy beda lac po kolei innych. Bede im kibicowal zwlaszcza w starciu z Novymi jako ze Ci ostatni zachowali sie nieco badziewiarsko gdy do ostatnich godzin przed akcja niby dogadywali z nami pakt. A nawet pomoge w miare skromnych mozliwosci Uchodzcom. A jak mnie rozbiora to tez beda plusy,, moja przygoda z grepo skonczy sie wczesniej niz planowalem. Rodzina sie ucieszy : )
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

//ciach//
"Pragne pogratulowac obu sojuszom Uchodzcow oraz Novym i Bumom akcji na Siewcow. Jak mozna sie bylo spodziewac przy ofensywie tylu sojuszy baty byly srogie. Jak ktos juz wyzej napisal wjezdzali w puste miasta bo deffa starczyc nie mialo prawa. Ale coz gramy dalej, tak mysle z tydzien, czyli do nastepnej akcji. Potem jesli mnie nie rozbiora do zera z przyjemnoscia poprzygladam sie jak Uchodzcy beda lac po kolei innych. Bede im kibicowal zwlaszcza w starciu z Novymi jako ze Ci ostatni zachowali sie nieco badziewiarsko gdy do ostatnich godzin przed akcja niby dogadywali z nami pakt. A nawet pomoge w miare skromnych mozliwosci Uchodzcom. A jak mnie rozbiora to tez beda plusy,, moja przygoda z grepo skonczy sie wczesniej niz planowalem. Rodzina sie ucieszy : )"

Zawsze możesz reseta walnąć tylko wcześniej daj znać swoim hehe bo przejmowanie szaraków opanowali do perfekcji - wyszarzeć na 1 min. przed kolonami sojuszników to sztuka hehe
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Zawsze możesz reseta walnąć tylko wcześniej daj znać swoim hehe bo przejmowanie szaraków opanowali do perfekcji - wyszarzeć na 1 min. przed kolonami sojuszników to sztuka hehe
Art, no wiesz co ? Ja i szaraki, nie tacy mnie bili i nie walilem szarakow. Wstydzilbys sie .
 

DeletedUser20310

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Oj tam Grześ nie jest zle zobacz jaka koalicje musieli zebrać na biednych siewców:)Stosunek miast nie chce mi się liczyć ale jakieś 10;1

I podobnie jak ty chyba bedę kibicował uchodżcą w takim tępie rozwoju zleją po kolei wszystkich a na tą chwilę ktokolwiek boi sie ruszyć palcem:)
 

DeletedUser22708

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

//ciach// ale oni rozpadną się tak samo jak bumy na zakrosie. za 2-3 miesiące jak wrócą uchodźcy na wpisy z forum październikowe to będą tylko wzdychali z nostalgią bo ich już nie bedzie. prędzej czy później wszyscy się skrzykną przeciwko uchodźcom i ich rozbiją. wspomnicie słowa wujka rachu ciachu:cool:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

//ciach// ale oni rozpadną się tak samo jak bumy na zakrosie. za 2-3 miesiące jak wrócą uchodźcy na wpisy z forum październikowe to będą tylko wzdychali z nostalgią bo ich już nie bedzie. prędzej czy później wszyscy się skrzykną przeciwko uchodźcom i ich rozbiją. wspomnicie słowa wujka rachu ciachu:cool:
Ja jestem innego zdania, Uchodzcy wygraja ten swiat bez najmniejszych problemow. Szybki swiat nie zdazy im sie znudzic.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry