Propozycja dla starych wyjadaczy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser23685
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser23718

Guest
Odp: Propozycja dla starych wyjadaczy

O takich rzeczach trzeba mówić żeby ludzie wiedzieli z kim graja i kto jest do czego zdolny.
ludzie za koronę zrobią wszystko a pamiętajmy ze to gra. nie chce myśleć co zrobią w realu za parę PLN
W momencie gdy Espada poszła do wroga bo była bita przez silniejsze sojusze złotników... Roma stawiała opór do końca i walczyła. 2 razy była na skraju upadku właśnie przez te ataki... Romę kopali jak lezącego ale się nie dala, ludzie chcieli walczyć a nie uciekać do wroga.
skończyło się tak ze Roma to przetrwała i ciągle rosła w sile a Espada.... nie ma jej :)
nie chce nikogo krytykować ale taka była historia i nikt mi nie powie ze było inaczej bo zwyczajnie skłamie
 

DeletedUser23685

Guest
Odp: Propozycja dla starych wyjadaczy

O takich rzeczach trzeba mówić żeby ludzie wiedzieli z kim graja i kto jest do czego zdolny.
ludzie za koronę zrobią wszystko a pamiętajmy ze to gra. nie chce myśleć co zrobią w realu za parę PLN
W momencie gdy Espada poszła do wroga bo była bita przez silniejsze sojusze złotników... Roma stawiała opór do końca i walczyła. 2 razy była na skraju upadku właśnie przez te ataki... Romę kopali jak lezącego ale się nie dala, ludzie chcieli walczyć a nie uciekać do wroga.
skończyło się tak ze Roma to przetrwała i ciągle rosła w sile a Espada.... nie ma jej :)
nie chce nikogo krytykować ale taka była historia i nikt mi nie powie ze było inaczej bo zwyczajnie skłamie

I niczemu tutaj nie zaprzeczam ^^ To wszystko to prawda, ja osobiście też nie spodziewałem sie dużo po tym sojuszu, gdyż nie poszedłem na ten świat ze znajomymi czyli twardą ekipą, przyszedłem tam też dla złota głównie na początku, nie sądziłem że będę tam miał topowy sojusz jeżeli mam być tutaj z wami szczery, ale jak już tak było no to se myśle spróbujemy coś ugrać tutaj. Cóż, nie udało sie i jest tak jak mówicie. I jeżeli chcecie dalej spinać dupy i gadać że Espada zdezertowała, krytykować itd... To nie zabraniam, nie przeszkadza mi to ale jak chcecie spinać //ciach// to zróbcie to np w zakros party, a nie tutaj bo to nie miejsce na to ;P nikomu pewnie też nie chce sie tego czytać i se myśli "kolejne spinacze na FO" :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser17195

Guest
Odp: Propozycja dla starych wyjadaczy

Zaczynasz Azir mówić ludzkim głosem..wobec tego nie będę już komentował...
Mimo to nie pozwolę nigdy na sianie fałszywej propagandy szczególnie na temat mojego sojuszu Roma.
wesołybill współzałożyciel sojuszu Roma
 

DeletedUser23685

Guest
Odp: Propozycja dla starych wyjadaczy

Zaczynasz Azir mówić ludzkim głosem..wobec tego nie będę już komentował...
Mimo to nie pozwolę nigdy na sianie fałszywej propagandy szczególnie na temat mojego sojuszu Roma.
wesołybill współzałożyciel sojuszu Roma

Ok, powiedzmy że źle dobrałem słowa, zamiast tego mogłoby być "tymczasowo upadła", bo tak było po wojnie z bumami, ale Roma przetrwała poprzez dobrze dobraną taktykę obronną z użyciem branderów przez co ataki były niekorzystne dla przeciwnika oraz zniechęcały do ataków, a z czasem Roma sie odbudowała no więc gratki dla was
 

DeletedUser15965

Guest
Odp: Propozycja dla starych wyjadaczy

Tak się ciekawie złożyło, ze zaczalem ponownie grę na Farsali i jakims zbiegiem okolicznosci trafiłem do sojuszu Azira :). Musze przyznac, ze masz nieźle opanowana "technikę'". Ja w moich sojuszach nigdy nie miałem takich screenów na forum. Ogólnie też dobre wskazówki dla początkujących na rozwój.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Propozycja dla starych wyjadaczy

A dla tych średnio zaawansowanych tyż są jakieś wskazówki, czy panuje zasada: "kto przeżyje ten dalej gra z nami"? :) Ciekaw też jestem rad dla mocno zaawansowanych - czyżby uciekaj jak najdalej? :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Propozycja dla starych wyjadaczy

Tak się ciekawie złożyło, ze zaczalem ponownie grę na Farsali i jakims zbiegiem okolicznosci trafiłem do sojuszu Azira :). Musze przyznac, ze masz nieźle opanowana "technikę'". Ja w moich sojuszach nigdy nie miałem takich screenów na forum. Ogólnie też dobre wskazówki dla początkujących na rozwój.
Ty z nami w sojuszu? Podaj nick! :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

A dla tych średnio zaawansowanych tyż są jakieś wskazówki, czy panuje zasada: "kto przeżyje ten dalej gra z nami"? :) Ciekaw też jestem rad dla mocno zaawansowanych - czyżby uciekaj jak najdalej? :)

Najważniejszy jest gracz, dlatego każdemu staramy się dopomóc. Pomagamy sobie nawzajem. Robimy poradniki dla zaawansowanych i młodych świeżaczków. Oprócz poradników, mamy wiele innych rzeczy. Sojusz szybko się rozwija i ma dobre plany na przyszłość. Jest wielki +! Na razie mamy wstrzymaną rekrutację, jeżeli jednak jest ktoś na siłach z tych doświadczonych graczy - prosimy o kontakt na pw. Zawsze się coś wykombinuję, aby było dobrze dla jednej i drugiej strony. :)
 

DeletedUser22713

Guest
Odp: Propozycja dla starych wyjadaczy

Poradniki dla zaawansowanych? czy to nie właśnie zaawansowani powinni je tworzyć? :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Propozycja dla starych wyjadaczy

Poradniki dla zaawansowanych? czy to nie właśnie zaawansowani powinni je tworzyć? :p
To trochę dla śmiechu. Udoskonalamy się w każdym kierunku. Aż tak się wczuliśmy w Farsalę, że zaawansowani uczą zaawansowanych. Czyż to nie piękne?
usmiech.gif
 

DeletedUser22713

Guest
Odp: Propozycja dla starych wyjadaczy

Ależ piękne, piękne, utopia :p
aż chce się dołączyć :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Propozycja dla starych wyjadaczy

Ja to bym nawet dołączył... tylko brakuje mnie ze 2-3 promile alkohola, wtedy jestem do przegadania :)
Nie widzę tego, ale życzę jak najlepiej ;-)
 

DeletedUser22713

Guest
Odp: Propozycja dla starych wyjadaczy

Nalewaj towarzyszu i jutro jesteśmy w Akatsuki :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Propozycja dla starych wyjadaczy

1/4l - no coś Ty, nie ma sensu, przecież to szkoda czasu
1/2l - żeby oni jeszcze dyplomację mieli yako tako
3/4l - w sumie to nie są złe chłopaki, jakoś tam sobie radzą
1l - Nie no kurde, mocna ekipa!
1,1/4l - Szable w dłoń! Akatsuki górą!
1,1/2l - A... a... My to i... Ruskich by podbili! :)
 

DeletedUser15965

Guest
Odp: Propozycja dla starych wyjadaczy

Ty z nami w sojuszu? Podaj nick!


o nie, nie ujawnię. Fajnie się bawię grajac incognito. Akatsuki to tak naprawdę masówka ale takie chyba było założenie Azira by z masy graczy zrobic odsiew i zgrać ekipę. Sojusz dobrze usytuowany na krańcach m 45. To dopiero początki i ludzie są mało aktywni ale jeszcze pare dni i większość będzie miała podbój.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Propozycja dla starych wyjadaczy

Druzja... Ty już wiele procentów upił? :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Propozycja dla starych wyjadaczy

Nalewaj towarzyszu i jutro jesteśmy w Akatsuki :D

To nie bar dla pijaków, tylko sojusz dla graczy z odrobiną zaangażowania.

W takim stanie na pewno was nie wpuścimy. Tutaj trza talentu do gry, a nie...

Takie pijoki po 5 promili alkoholu :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

o nie, nie ujawnię. Fajnie się bawię grajac incognito. Akatsuki to tak naprawdę masówka ale takie chyba było założenie Azira by z masy graczy zrobic odsiew i zgrać ekipę. Sojusz dobrze usytuowany na krańcach m 45. To dopiero początki i ludzie są mało aktywni ale jeszcze pare dni i większość będzie miała podbój.

Masówką wcale nie jesteśmy. Jeżeli patrzałaś na forum sojuszu to jest nieco inna strona. Mianowicie jest ciągła pomoc i dalej planujemy tajne plany. Nie wiem pod jakim tym razem nickiem się kryjesz Formiones? :) moniunia, Shauna, dijana? Nie mam pojęcia. :)
 

DeletedUser19421

Guest
Odp: Propozycja dla starych wyjadaczy

Mała, zwarta grupa zaprawiona w boju. Gracze znani z poprzednich światów, wykazujący się ogromną wiedzą. Gotowi na agresywną grę, sprawni i znani z poprzednich światów

Czy to było zamierzone?
brzydal.gif
 

DeletedUser22713

Guest
Odp: Propozycja dla starych wyjadaczy

To nie bar dla pijaków, tylko sojusz dla graczy z odrobiną zaangażowania.

W takim stanie na pewno was nie wpuścimy. Tutaj trza talentu do gry, a nie...

Takie pijoki po 5 promili alkoholu :)
No to nie dla mnie, bez picia nie dam rady, a i zaangażowania brak. Nie mówiąc już o talencie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Propozycja dla starych wyjadaczy

U mnie na wschodzie kraju mówi się że ci co nie piją to coś z nimi jest nie tak... Ale teraz nowe pokolenia wchodzi z grzywkami "ala Biber", nie wiadomo czego się po nich spodziewać :)
 
Do góry