Farsala Party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Farsala Party

A mi się jak zwykle FO podoba. Najwięcej do powiedzenia na temat świata mają ludzie, którzy na nim nie grają, albo są tylko dla zarobku (Forsala, hihi!). Dlatego też od razu mi się tu poodba! Bardzo podoba mi się dyskusja o wyższości Świąt Bożego Narodzenia nad Wielkanocą.

A ponieważ starą //ciach// jestem to tylko wspomnę, że niektórzy "wielcy", co czwóreczka dla nich to bułka z masłem, na Ypsilonie tracili miasteczka w równie szybkim tempie.
smiley_emoticons_biggrin.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Farsala Party

A mi się jak zwykle FO podoba. Najwięcej do powiedzenia na temat świata mają ludzie, którzy na nim nie grają, albo są tylko dla zarobku (Forsala, hihi!). Dlatego też od razu mi się tu poodba! Bardzo podoba mi się dyskusja o wyższości Świąt Bożego Narodzenia nad Wielkanocą.

A ponieważ starą //ciach// jestem to tylko wspomnę, że niektórzy "wielcy", co czwóreczka dla nich to bułka z masłem, na Ypsilonie tracili miasteczka w równie szybkim tempie.
smiley_emoticons_biggrin.gif
Według mnie, aż za dużo osób prechodzi do krytyki Farsali. Większość wbija dla złota, mówi że świat do //ciach//. Inni mówią, że tylko przegrywy na nim grają. Po prostu żenadix. Radzę, aby niektórzy przejrzeli na oczy i zastanowili się, co w ogóle piszą. Świat się nie podoba, jedna opinia wystarczy i do widzenia. Denerwujące są osoby, które w kółko drążą jeden temat. Przykładem jest MG34 i jego teoria "przegrywów". Jeden post w zupełności by wystarczył. Wiele doświadczonych graczy gra. Niektórzy wolą wybudowę światy, gdy trzeba mieć przy sobie apkę i na bunty reagować, a inni wolą pograć na takiej Farsali, nabić ładnie statystyki, pograbić sąsiadów. Mi w zupełności tyle wystarczy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser13628

Guest
Odp: Farsala Party

//ciach//
dla Ciebie mogę być i tym graczem gorszym,ale oświeć Nas gdzie znajdziemy Twoje wybitne osiągnięcia
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser12136

Guest
Odp: Farsala Party

Według mnie, aż za dużo osób prechodzi do krytyki Farsali. Większość wbija dla złota, mówi że świat do d**y. Inni mówią, że tylko przegrywy na nim grają. Po prostu żenadix. Radzę, aby niektórzy przejrzeli na oczy i zastanowili się, co w ogóle piszą. Świat się nie podoba, jedna opinia wystarczy i do widzenia. Denerwujące są osoby, które w kółko drążą jeden temat. Przykładem jest MG34 i jego teoria "przegrywów". Jeden post w zupełności by wystarczył. Wiele doświadczonych graczy gra. Niektórzy wolą wybudowę światy, gdy trzeba mieć przy sobie apkę i na bunty reagować, a inni wolą pograć na takiej Farsali, nabić ładnie statystyki, pograbić sąsiadów. Mi w zupełności tyle wystarczy.

Eeee.. Ty tak serio? MG napisał swój post 23 października.. mamy listopad.. ale jak widać zabolało :) Dzieci, dzieci.. grajcie na farsali i nie płaczcie już :) Macie świat dla siebie :)
 

DeletedUser22651

Guest
Odp: Farsala Party

Eeee.. Ty tak serio? MG napisał swój post 23 października.. mamy listopad.. ale jak widać zabolało :) Dzieci, dzieci.. grajcie na farsali i nie płaczcie już :) Macie świat dla siebie :)

Redka szkoda że jesteś tak dojrzałą kobietą a tak złośliwą.
Po za tym agresorem nie byłaś tylko defowcem Manfreda i nigdy się niczym w grepo nie wyróżniłaś.
I o ile wiem kiedyś też dzieckiem byłaś i na pewno też płakałaś.

Atakujący 28802 pw
Obrońca 50333 pw
Wojownik 78 tys pw
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser12136

Guest
Odp: Farsala Party

Redka szkoda że jesteś tak dojrzałą kobietą a tak złośliwą.
Po za tym agresorem nie byłaś tylko defowcem Manfreda i nigdy się niczym w grepo nie wyróżniłaś.
I o ile wiem kiedyś też dzieckiem byłaś i na pewno też płakałaś.

Atakujący 28802 pw
Obrońca 50333 pw
Wojownik 78 tys pw

Doktorku już Ci powiedziałam, ze największym złośliwcem na FO to jesteś Ty. Poczytaj swoje wcześniejsze posty, a ode mnie się odstosunkuj. Bardzo się cieszę, ze tak śledzisz moje poczynania, zważywszy na to, że znasz mnie od retimno, a grałam na wielu światach więcej. Jedną rzeczą się tam wyróżniłam.. w 2 dni wymieniłam ponad 100 miast na cudakach przez co wielu płakało, bo udałam się na dłuuuugaśny urlop. W przeciwieństwie do Ciebie nie muszę się kryć pod innymi nickami na światach. A deffowiec Manfreda bardzo mnie rozbawił :)
 

DeletedUser23685

Guest
Odp: Farsala Party

Doktorku już Ci powiedziałam, ze największym złośliwcem na FO to jesteś Ty. Poczytaj swoje wcześniejsze posty, a ode mnie się odstosunkuj. Bardzo się cieszę, ze tak śledzisz moje poczynania, zważywszy na to, że znasz mnie od retimno, a grałam na wielu światach więcej. Jedną rzeczą się tam wyróżniłam.. w 2 dni wymieniłam ponad 100 miast na cudakach przez co wielu płakało, bo udałam się na dłuuuugaśny urlop. W przeciwieństwie do Ciebie nie muszę się kryć pod innymi nickami na światach. A deffowiec Manfreda bardzo mnie rozbawił :)

Zapraszam was do retimno w takim razie, ja juz mam dość słuchania o tej historii z burzeniem cudaków przez support, oszustwa, przekupstwa bo to juz sie przejadło i nie da sie tego już słuchać...
 

DeletedUser22651

Guest
Odp: Farsala Party

Doktorku już Ci powiedziałam, ze największym złośliwcem na FO to jesteś Ty. Poczytaj swoje wcześniejsze posty, a ode mnie się odstosunkuj. Bardzo się cieszę, ze tak śledzisz moje poczynania, zważywszy na to, że znasz mnie od retimno, a grałam na wielu światach więcej. Jedną rzeczą się tam wyróżniłam.. w 2 dni wymieniłam ponad 100 miast na cudakach przez co wielu płakało, bo udałam się na dłuuuugaśny urlop. W przeciwieństwie do Ciebie nie muszę się kryć pod innymi nickami na światach. A deffowiec Manfreda bardzo mnie rozbawił :)

Do Ciebie mi sporo brakuje ale tylko w złośliwości.
Umiejętnościach nie sądzę.
Retimno kiedy to było wracasz do rzeczy co dawno znaczenia nie mają dlaczego ??
Ponieważ brakuje Ci argumentów.
Nie śledzę bo nigdy mnie nie interesowałaś.
Proponuje Ci poczytać swoje posty jeszcze raz to może zrozumiesz ja wiem co pisałem a Ty ???

Nie sądzę .
To jakaś zasługa i coś nadzwyczajnego ze się tym chwalisz? Tutaj rozmawiamy o Edessa nie Retimno Redzia.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser12136

Guest
Odp: Farsala Party

Do Ciebie mi sporo brakuje ale tylko w złośliwości.
Umiejętnościach nie sądzę.
Retimno kiedy to było wracasz do rzeczy co dawno znaczenia nie mają dlaczego ??
Ponieważ brakuje Ci argumentów.
Nie śledzę bo nigdy mnie nie interesowałaś.
Proponuje Ci poczytać swoje posty jeszcze raz to może zrozumiesz ja wiem co pisałem a Ty ???

Nie sądzę .
To jakaś zasługa i coś nadzwyczajnego ze się tym chwalisz? Tutaj rozmawiamy o Edessa nie Retimno Redzia.

O edessa? jesteś pewien? Serio? Jak sam twierdzisz nie śledzisz mnie, to skąd możesz wiedziec jakie mam osiągnięcia? Dla mnie to Ty nie masz żadnych osiągnięć.. nawet nie wiem na jakich nickach grałeś, bo się ukrywasz :) Zastanów się nad sobą, serio, a ode mnie odstosunkuj złośliwy człowieku :)
 

DeletedUser22651

Guest
Odp: Farsala Party

Ehhh Redzia widzisz co robi RUDY kolor z człowiekiem :)
ale wolę Brunetki :)
 

DeletedUser22651

Guest
Odp: Farsala Party

No widzisz :) Problem w tym, ze jestem brunetką :)

Przefarbowałaś się :>??
Na mnie naskakujesz Redzia a tak jak mówiłem zobacz jaka Ty jesteś złośliwa chociaż raz sama
przyjmij troszkę krytyki bo nikt nie jest idealny.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Farsala Party

dla Ciebie mogę być i tym graczem gorszym,ale oświeć Nas gdzie znajdziemy Twoje wybitne osiągnięcia

Ależ Mademoiselle... To jest kpiący żart z tej niby elity, sam gram na tym świecie i wychodzi na to że tez jestem gorszy. Biorę udział w "paraolimpiadzie" na Farsali bo to ponoć świat dla przegrywów, a jo przeca nigdy nic nie wygroł, zawsze mnie zbili :)
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Farsala Party

Ustawienia Farsala ma prawie dobre,bo człowiek śpi 8 godzin,a rano powinien spokojnie się umyć i wypić kawę.



Każdy ma prawo układać rozkład dnia według swojego uznania,a nazywanie ludzi rozsądnych "przegrywami" jest MG34,delikatnie mówiąc,nietaktowne.

Popieram. Każdy powinien liczyć się z obowiązkami innych ludzi. Jedni ludzie przez czas, który nie posiadają zniechęcają się do gry. MG36, twoja reguła jest "debilna", twierdząc że osoby bez czasu to tylko "przegrywy". Jeżeli gra była by ograniczona do kilku godzin dla każdego użytkownika i miało się wykazać inteligencją, wielce byś się zdziwił gdyby taki "przegryw" cię ograł.

Dobre uzasadnienie, Helpolis.
MG34, zachowaj trochę szacunku i licz się z tym, że nie każdy może posiadać czas na grę. Możliwe, że robi coś pożytecznego dla kraju, rodziny. Może ciężko zatazbia pieniądze na utrzymanie. Co prawda, naszła by się odpowiedź: To po co grać? Niektórzy lubią gry strategiczne, nie potrzeba wiele czasu by móc się nacieszyć. A w grepolis jednoznacznie napisane jest, że osobę aktywną nazywamy osobę wchodzącą na grę min. raz w miesiącu. Zanim napiszesz, pomyśl, bo taki "przegryw" uczepi się, kupi złoto i uświadomi ci, że nie wiele różnisz się od takiej osoby.

Mi ustawienia pasują i w ogóle nie mógłbym przyznać, że świat jest dla przegrywów. Gra wiele umiejętnych graczy. Tobie nie pasują ustawienia, nie oceniaj, dziękujemy, do widzenia!


Przypadkiem tu trafiłem i dopiero teraz widzę tą poważną dyskusję i te gromy na mnie.

Otóż panie i panowie. Nie wiem kto gra na Farsali i czy to dobrzy czy niedzielni gracze. Pewnie cześć która dostała lanie na Edessie przyszła tu zagrać. Czasem trafi się w nieodpowiedni rejon i po zabawie. Inni może specjalnie tak zaplanowali.
Nie wiem.

Wiem za to ze nie potraficie czytać ze zrozumieniem
smiley_emoticons_lol.gif

To co napisałem było przedrzeźnianiem dyskutujących tu dwóch pań (które lubię i szanuje ale tez lubię się podroczyć) - Redki i Hini.
To nie było stwierdzenie faktu a sprowadzenie zbędnej dyskusji ad absurdum.

Na drugi raz wczytajcie się w temat zanim zaczniecie //ciach//burzę
cnfy7elqh8dotnsdp.gif


ps. jedynym przegrywem jest doktore bo wszedzie przegrywa gdzie go widze
smiley_emoticons_lol.gif
pozdro
smiley_emoticons_winken4.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser12136

Guest
Odp: Farsala Party

Przefarbowałaś się :>??
Na mnie naskakujesz Redzia a tak jak mówiłem zobacz jaka Ty jesteś złośliwa chociaż raz sama
przyjmij troszkę krytyki bo nikt nie jest idealny.

Ja na Ciebie naskakuję? To Ty gdziekolwiek się pojawię zaraz komentujesz moje wpisy. Ostatni raz proszę Cię, zebyś się ode mnie odstosunkował :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Farsala Party

Przepraszam bardzo, czy ja mogę wziąć od pana GM i pana Redek autograf? Powieszę sobie nad kompem, jesteście moimi idolami :)
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Farsala Party

A czy ja mogę Królu Twój autograf?:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Farsala Party

Miłościwa Pani, jam jeno służek tej elity wyżej, ba! Jak trzeba to i muł juczny do dźwigania tych aksamitnych szat i szkatułek z biżuterią. Pani się grubo myli, jak spojrzenia nie godzien ;-)
 
Do góry