Sytuacja na świecie Edessa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser22651

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Bardzo proszę modka o zbanowanie tego czegoś. Bo czytać się tego nie da.
 

DeletedUser22708

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

pewnie wielu Twoich rozmówców Ci to mówiło skoro zapamiętałeś:cool:
 

DeletedUser26187

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

odpuść sobie ciachu już :)
Czepiałeś się na początku, pośmiali się wszyscy, ale to już trochę nudne ;-)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

A Pan doktorek chwali się osiągnięciami, a na urlopik ucieka :)
 

DeletedUser22708

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

dobrze, już dobrze nie będę zaczepiał więcej wyrywnego kolegi bo jeszcze sobie coś zrobi;-)
jestem zawsze otwarty na sugestie niewiast;-) miłej gry życzę.


ps. będę co jakiś czas rzucał okiem czy HH już wykończone. piwko dla uchodźców już się mrozi;-)
 

DeletedUser22651

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

odpuść sobie ciachu już :)
Czepiałeś się na początku, pośmiali się wszyscy, ale to już trochę nudne ;-)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

A Pan doktorek chwali się osiągnięciami, a na urlopik ucieka :)

A czy w regulaminie grepolis jest to zakazane ?
 

DeletedUser26187

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Uchodźcy stronią od alkoholu :)
 

DeletedUser26187

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

A czy w regulaminie grepolis jest to zakazane ?
Oczywiście, że nie :)
Mogłeś też chociaż raz podziękować PCJ za obstawę miast, aż tak się boisz uchodźców? :D dzięki temu sojuszowi możesz się teraz chwalić swoimi osiągnięciami.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22651

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Oczywiście, że nie :)
Mogłeś też chociaż raz podziękować PCJ za obstawę miast, aż tak się boisz uchodźców? :D dzięki temu sojuszowi możesz się teraz chwalić swoimi osiągnięciami.

Moje gratulacje wiedzy której nie masz a bazujesz na plotach.
Gratuluje Ci również jesteś lepszy niż ja.
Sporo osób może powiedzieć czy potrafię grać na waszym forum też się sporo wypowiadało kto wam klinował kolony wiec chyba nie do końca masz świadomość o czym piszesz.

zobacz sobie swoje statystyki a poźniej komentuj czyjąś grę. 7 k pw w obronie to jakbyś pake birem stracił przez cały okres gry
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser25331

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Proszę o zachowanie spokoju i nie prowokować do kłótni, dalasze takie postępowanie może zakończyć się blokadą konta.
 

DeletedUser26187

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

4 post w życiu i odrazy przypał :<
Nikt mnie nie atakuje to i pkt nabić nie mogę, ty masz łatwiej kolego :)
 

DeletedUser25331

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Nie taki Świeżak :)

Ale również proszę o powściągliwość i nie komentowanie pracy Administracji :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser9983

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Brawa dla Siewców Grozy .... mimo, że jej nie sieją.. Ale przyjmują ją mężnie
 
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

latest


czy tylko mi sie zdaje
0dirol.gif
 

DeletedUser20310

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Lanie dostaliśmy :) Część graczy urlopy albo szaraki :)
 

DeletedUser15216

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Szkoda, chyba byliście najmocniejszą przeciwwagą dla uchodźców, nie wiem jak reszta sojuszy w walce z nimi, nasza ekipa na odległym M64 niestety jest z dala od głównego frontu, za późno zaczęliśmy, więc ciężko się zorientować kto z kim i dla czego :)
 

DeletedUser20310

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

No sojek super był fajne akcje wychodziły z obroną to różnie ale chyba wstydzić się nie mamy czego:)

Niestety UNZ mają za dużą przewage plus event robi robote i jest jak jest:)Na tyłach skubią nas jeszcze Novi i Bumki:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Witam.

Zdaję sobie sprawę, że sojusz, który mam zaszczyt reprezentować malutki jest w stosunku do Uchodźców.
(Żelazne Zastępy - gram jako Operator)
Tam jest sznyt, blitz i umiejętności bijące gros moich graczy na głowę.

Ale w tę samą głowę zachodzę jak to się dzieje, że przy tak wielu bitych przez nich, bici nie umieją się dogadać nawet w jednej sprawie.
Oczywiście, rozumiem ambicje, osobiste urazy, anse, ego (długo by wymieniać), ale podam przykład:

My jesteśmy malutcy, ale w okolicy mamy przewagę nad Uchodźcami. Więc wbiliśmy im bodajże 12 buntów.
Z tego - podbiliśmy 8% ;) ale nie w tym rzecz.

Ja rozumiem, że gros sojuszy walczących z Uchodźcami walczy też między sobą. Rozumiem i umiem z tym żyć - bo emocje, adrenalina, chęć udowodnienia sobie, że choć mnie biją (uchodźcy) to i ja bić jeszcze potrafię :)

Ale - gdyby tak, nie zawieszając nieszczęsnych wojen między sobą np. wyznaczać sobie jeden dzień w którym nie bijemy siebie, ale Uchodźców właśnie?

Skoro my byliśmy w stanie wbić te naście buntów - to jakby każdy tyle wbił (a zakładam że sojuszy walczących z Uchodźcami jest jakieś 30) i każdy zdobyłby choć po jednym mieście - to jednak byłoby te 30 miast.
Wiem, niewiele.

Ale - przy okazji akcji trochę offa by się im czasem wybiło, spowolniło ofensywę, zmusiło do obrony, zyskując czas.

Wiem, utopijne założenie że wszyscy się dogadają.

Ale tych, którzy są w stanie zrozumieć że samemu nic nie ugrają - zapraszam na konsultacje na priv.
(tu czy w grze: Operator JW 2305 a)

Niech to będzie na start z 5 sojuszy, to może przy następnej akcji wbije się im nie 12 buntów, a 60, a widząc to z czasem dojdą kolejne
 

DeletedUser15216

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Fakt, event namieszał, dla agresorów daje takiego dopalacza że szok :) zwykle zagrodę 60mantek człowiek budował 2,5tygodnia żmudnie, i to gdzieś dopiero od tak 30 miast, a tutaj evencik daje takie możliwości że przeciętny obrońca może sobie pomarzyć o skutecznej obronie, jak ktoś przy złocie może z 2 razy obrócić z pełnymi składami ogników i offa lądowego wspieranego mocnymi składami kotków i harpiami... Temu współczuję wam położenia
 
Do góry