Sytuacja na świecie

  • Rozpoczynający wątek Squnqs
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
wojti, ty też wszedłeś na Jota? ja sobie odpuściłem, za szybki dla mnie... poza tym wolałbym stary system podboju...
 

DeletedUser

Guest
Wojtixb, przynajmniej jakaś nazwa :p
Forumowicze Grepolis :p
Chcesz każdego forumowicza zagarnąć?
Nie starczy Ci miejsc :D
 

DeletedUser

Guest
Ja nawet blisko Wojtixb jestem ale póki co narazie nigdzie nie przystępuje....
A nazwa eee lepszą wymyśl:p
 

DeletedUser

Guest
Proponuję "Spamerzy" :)
Pasuje to do was :D
A ja pomyślę i być może później dołączę :)
 

DeletedUser

Guest
Przecież my wcale nie jesteśmy spamerzy :D
Ja tylko zrobiłem sojusz :rolleyes:
 

DeletedUser6179

Guest
Witam.

Tez zamierzam dołączyć, ale czekam jak sie wszyscy wyszumią dzisiaj... ale jutro kto wie. Prędkość świata jest 4 więc myśle że się da wioskę drugą zająć już w pierwszym tygodniu gry, przy intensywnym niespaniu :)

pozdrawiam

R.
 

DeletedUser

Guest
I właśnie z tym jest kłopot bo teraz będę miał 5 dni off :(
A zastępstwa niestety nie ma :(
 

DeletedUser

Guest
Wojtixb zaciąga sławy do siebie:p
A do tematu to już jedna konkretna masówka się robi aktualna top1 z ilością graczy ostro wyskoczyła do przodu:)
 

DeletedUser6179

Guest
Wojtixb ja może do sław nie należę, ale chętnie powalczyłbym wśród weteranów ramię w ramię. Jeśli tylko się pojawię na Jota skieruję swe kroki gdzie trzeba ;)
 

DeletedUser

Guest
Ja zacząłem o 16 :) Nie chciałem ,być w TOP1 na samym początku :p Może do Was dojdę :) Na forum przynajmniej ciekawie będzie :)
 

DeletedUser1090

Guest
ale gadają ale gadają;) za 3-4 dni wszystko powinno byc jasne odnośnie sojuszy oraz mniej więcej graczy;)
 

DeletedUser

Guest
3-4 dni to za mało ;) ale za tydzień sojusze TOP 10 spadną, przynajmniej te z ilością graczy 60+
 

DeletedUser

Guest
Na forum to my mamy bardzo ciekawie. A poza tym nasze grono się jeszcze powiększy o znakomitych graczy. Ale to tajemnica i nie powiem kto do nas dołączy. :rolleyes: My sobie jakoś na razie radzimy xD
 

DeletedUser

Guest
Wojtixb, spokojnie :)
Tak i tak się wyda kto jest u nas a kogo nie ma :)
 
Do góry