Sytuacja na świecie Edessa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Prosimy graczy sojuszy HH o chwilowe wstrzymanie się z szarzeniem ponieważ ilość slotów u Nas drastycznie spada. Dajcie ze dwa dni wytchnąć.

Micz, przykro mi, ale za psychikę graczy nie odpowiadam, nie leczę takich schorzeń. Co do szaraków, nikt z pierwotnego składu HH szaraka nie zrobił, chyba że coś mnie ominęło. Ze swej strony zrobię wszystko, aby szarakowania nie było.

@shiro, nie przypominam sobie, żebym zamieszkiwała m53. Co do pampersów i prostactwa to nie jest raczej moja domena. Nic nie wiesz, to się nie wypowiadaj;)
 

DeletedUser26171

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Micz, przykro mi, ale za psychikę graczy nie odpowiadam, nie leczę takich schorzeń. Co do szaraków, nikt z pierwotnego składu HH szaraka nie zrobił, chyba że coś mnie ominęło. Ze swej strony zrobię wszystko, aby szarakowania nie było.

@shiro, nie przypominam sobie, żebym zamieszkiwała m53. Co do pampersów i prostactwa to nie jest raczej moja domena. Nic nie wiesz, to się nie wypowiadaj;)

trzeba było pisać odrazu. niektórzy nie powinni wgl dostawać uprawnień do forum. przepraszam Cię ktoś mądry mi elegancko wszystko wyjaśnił
smiley_emoticons_baby_junge2.gif
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

ejj no piszcie o co chodzi - też chce się dowiedzcie :))
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Chyba Manfredzie mało rozmowni ludzie się stali.

Coś cisza na serwerku. Nawet u mnie spokój, tylko jakieś śmieszne szpiegi od Nic śmiesznego.
Napisałam do gostka, by poprosił sojusz o pomoc, bo szpieguje cały dzień i nic.
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Chyba Manfredzie mało rozmowni ludzie się stali.

Coś cisza na serwerku. Nawet u mnie spokój, tylko jakieś śmieszne szpiegi od Nic śmiesznego.
Napisałam do gostka, by poprosił sojusz o pomoc, bo szpieguje cały dzień i nic.

które miasto? to pomogę :)
 

DeletedUser23379

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Chyba Manfredzie mało rozmowni ludzie się stali.

Coś cisza na serwerku. Nawet u mnie spokój, tylko jakieś śmieszne szpiegi od Nic śmiesznego.
Napisałam do gostka, by poprosił sojusz o pomoc, bo szpieguje cały dzień i nic.

Ja do Ciebie wrócę Sisi, jak będzie chwila wolnego. Nie można zostawiać koleżanki z innego świata w potrzebie
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Moje serce miekkie, ale dupa twarda.

Zapraszam, póki czas :)

Bo niedługo to już będzie wszystko twarde :D
 

DeletedUser23379

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Moje serce miekkie, ale dupa twarda.

Zapraszam, póki czas :)

Bo niedługo to już będzie wszystko twarde :D

Znaczy się ćwiczysz? To dobrze, w zdrowym ciele zdrowy duch
smiley_emoticons_biggrin.gif
.

Tylko co z tym sercem? Bo to akurat niezdrowe chyba :<.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Eeee tyłek to już dawno mam wyćwiczony i ciągle ćwiczę.

Haha serce? Serce to też tylko mięsień, wyćwiczy się też :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Chyba Manfredzie mało rozmowni ludzie się stali.

Coś cisza na serwerku. Nawet u mnie spokój, tylko jakieś śmieszne szpiegi od Nic śmiesznego.
Napisałam do gostka, by poprosił sojusz o pomoc, bo szpieguje cały dzień i nic.

Jak Ci nudno to odezwij się do mnie na PW. Zadbam, żebyś się nie nudziła. Ja na forum i na grze zawsze używam tych samych nicków. Łatwo mnie zlokalizujesz. Gwarantuję niezapomniane doznania po spotkaniu ze mną:)
 

DeletedUser26251

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Prosimy graczy sojuszy HH o chwilowe wstrzymanie się z szarzeniem ponieważ ilość slotów u Nas drastycznie spada. Dajcie ze dwa dni wytchnąć.

Powiedział Pan, który zawojował Zakros hahahha

Miczu drogi, jak to było na Zakrosie jak Was SIH pocisnęło? Opowiedz o tamtej sytuacji i odnieś się w tym kontekście do swoich słów, ja też proszę... :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Polecam się na Edessie, bo to chyba wątek o sytuacji na Edessie. Ponawiam prośbę o wstrzymanie się z szarzeniem oraz o pilnowanie porządku w akademii.

Ale rzeczywiście musi coś w tym być. Zbyt wiele osób żyje chyba poprzednimi światami i dlatego tak miernie Wam idzie.
 

DeletedUser26251

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.
Otóż to. Jak Wy robiliście masowe szaraki bo ktoś Was cisnął to chwilowo się wstrzymywaliście? :)
Polecam się na Edessie
Taaak. Zapewne teraz jestes znacznie lepszym graczem. Ewoluowałeś w tej grze :)
Zbyt wiele osób żyje chyba poprzednimi światami
Nie dziwię się że nie żyjesz poprzednimi serwerami, też bym nie żył, gdybym tak kozaczył jak ty na poprzednim, a skończył na nim jak skończył (wraz ze swoim sojem). ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

I znów dochodzimy do sedna. Ty zostałeś na Zakrosie. Sprawdź moje staty z Bizancjum. Zresztą wpisy powinny dotyczyć sytuacji na świecie Edessa. Chcesz pisać o innych światach, są od tego odpowiednie fora/zakładki. Tam skieruj swoje żale.

Być może dla Ciebie ważne jest co było. Tylko, że Zakrosem czy innym światem nic nie zwojujesz na Edessie. No może jakiś admin skasuje Twoje posty ze względu na brak połączenia z tematem forum i to będzie całe echo Twojej historii.

Co do Edessy, to chciałbym pogratulować Radzie sojuszy Nic śmiesznego organizacji po raz kolejny wspaniałej akcji.
 

DeletedUser26251

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

miczu drogi,

Ależ ja pisze o Edessie :) Przecież piszesz na niej takie farmazony, bo jestes wielki Micz. Kozaczysz ze ludzie szarakują, kpisz i drwisz z sytuacji w jakiej sa gracze HH. A no są i pewnie będą.
Wzruszyła mnie Twoja prośba, bo jeszcze niedawno ty byłeś w takiej samej sytuacji i jakoś takich mądrości nie widziałem z Twojej strony :)
Dla mnie czy na Bizie, czy zakros czy tutaj - jesteś takim samym graczem.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Skoro Cię wzruszyła to może przemów do rozsądku ludziom ze swojego sojuszu, żeby jednak wstrzymali się z szarzeniem.

PS. Nigdy nie napisałem, że jestem wielki Micz. Miło mi, że mnie tak postrzegasz, a jeżeli chodzi o Kozaczenie jak to nazwałeś, to również nie dostrzegam tego w moich wpisach. Była to zwykła prośba do graczy HH, aby nie szarzeli ze względu na ograniczoną ilość slotów w Naszych sojuszach.

Cóż ta gra robi z ludzi.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser26251

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Cóż ta gra robi z ludzi.
Dokładnie.
Wczoraj walili szarakami bo dostawali baty a dzisiaj proszą kurtuazyjnie by inni nie szarakowali. :)
:D
 
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Raczej nie czujemy potrzeby, żeby wpajać ludziom, aby szaraków nie robili. Dla mnie gracz, który strzela szaraka, niezależnie od tego, czy jest w moim, czy w innym sojuszu jest nic nie wart w tej grze. Staram się takich słabych psychicznie osobników omijać szerokim łukiem potem na innych światach. Micz możesz się śmiać teraz, nas to ani ziębi ani grzeje, tak samo, jak nie grzało nas, jak niespełna rok temu sam strzelałeś szare szmatki;) Śmiej się zatem głośniej, bo reprezentujesz taki sam poziom, jak te nasze szaraki;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Ani razu nie śmiałem się z Was. Jesteście jacyś przewrażliwieni na swoim punkcie. Urażona duma? Honor? Ja swojego nicku się nie wstydzę. A to, że szaraczek potrafi Was tak zdenerwować to świadczy jedynie o Was.
Jeżeli chodzi o strzelanie szaraków, to chciałbym abyście zwrócili uwagę na gracza wariorreaktywacja. Wspomnijcie Jego przygodę na Zakrosie. Tutaj znów został rozebrany i jakoś nie powtórzył tego co zrobił. Jakoś generalizacja w Waszym przypadku się nie sprawdza.
Jestem ciekaw ilu z Was strzelało szaraki pod innymi nickami. A mowy moralizatorskie, bądź oceny mojej osoby/mojego stylu gry przez Was obchodzą mnie tyle co zeszłoroczne szarzenie na Zakrosie. Pozdrawiam serdecznie Was, bo skoro żyjecie Zakrosem na Edessie to jedyne co pozostaje to serdecznie Was pozdrowić i prosić o uporządkowanie akademii.
 
Do góry